Skocz do zawartości

Buty na długą i wąską stopę - 278/96 mm


Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda mam raptory 115RS, ale piete trzymaja okrutnie. Po calym dniu jazdy na mrozie, ciezko wyciagnac z nich stope wlasnie z uwagi na piete, tak ze wg mnie to nie but trzyma lub nie trzyma tylko trzyma albo nie trzyma konretna stope :)

jak ja bym chcial miec takie "problemy"

Ale masz racje kazda stopa moze sie dopasowac lub nie ja mialem raptory i problemu ze zdjeciem nie mialem, najwiecej problemu przyspaza mi atomic redster cs130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak ja bym chcial miec takie "problemy"

Ale masz racje kazda stopa moze sie dopasowac lub nie ja mialem raptory i problemu ze zdjeciem nie mialem, najwiecej problemu przyspaza mi atomic redster cs130

okolice zgiecia buta przy 3ciej klamrze sa dosc ciasne. Nie idzie przesunac stopy do przodu, aby zluzowac piete przy wyciaganiu :P Nawet jak wyciagne jezyk kiepsko idzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W tym sezonie mierzyłem już Raptory RS i Lange RS. Obydwa w rozmiarze 290 mogły by być krótsze a w 280/285 zdecydowanie za krótkie no w 290  i noga trochę z przodu lata na boki (jest lepiej niż w moich ale jak już zmieniać to na znaczącą poprawę), choć pięta i do wcięcia idealnie.

 

Dziś z ciekawości przymierzyłem Atomic Hawx Ultra, były tylko 110. Jako ze atomic nie sprzedaje połówek poprosiłem o dołożenie wkładki z pudełka żeby było 290 a nie 295. No i o dziwo, krótsze od innych butów w tym samym rozmiarze. Na boki taż jakoś ciaśniej. Wkładkę i tak musiał bym dać jeszcze trochę grubsza do małej redukcji do góry ale i tak by się stało bo sidasy do przekładki. Flex 110  w sklepie był bardzo miękki, dużo mięcej niż w moich też 110 Tecnica MACH1. Ale dodatkowy plus to w wersji S możliwość regulacji pochylenia cholewy. Także chyba zapoluję na Ultra 130 S. Jedyna moja wątpliwość to to czym się chwalą czyli to odchudzenie wagi/konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...