Skocz do zawartości

Buty Head Raptor RS 140


Rekomendowane odpowiedzi

Pozwole sobie troche poszerzyc temat - co w ogole uwazacie o butach Head? Pytam, bo sam tez ujezdzam i jestem zadowolony, ale ostatnio jeden z trenerow powiedzial mi "masz zle buty". Mysle, o co chlopu chodzi, wiec zapytalem dlaczego tak sadzi. Stwierdzil, ze Head to marka okropnie napompowana reklamami, a produktow jakis super nie robia. Buty - jak to on stwierdzil - kiepsko pracuja i dodal jeszcze, ze nie reklamuje zadnej marki, ale NIE HEADY.

B3 pracowały mi świetnie. Faktem jest, że head to konkretny marketing. I to, że bardzo dużo ich nart z ostatnich sezonów się rozwarstwia. I że ogólnie, niestety, zjechali z jakością swoich produktów. Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Mam sidasy, zbyt wysoka temperatura może je zniekształcić.


Sent from my LG-H870 using Tapatalk

To lepisz na wierzch stopy, nie od spodu. 

A z tą słabszą jakością Head'a to możesz dać jakieś przykłady oprócz jednych rozwarstwionych Magnum z forum? Mojemu ojcu rozwarstwiły się kiedyś Atomici. 

 

@Estka Cytowany przez Ciebie wątek to perfekcyjne podsumowanie tezy wysnutej przez tego gościa. 

@Lobo Każda opinia jest w jakiś sposób subiektywna, ale ten jegomość jest trenerem, czyli osobą którą darzy się mniejszym lub większym autorytetem (wyjątkiem jest K2 :P) i powinien uważać z takimi odważnymi tezami.

Może jego była, zostawiła go dla kogoś z raptorami... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten jegomość jest trenerem, czyli osobą którą darzy się mniejszym lub większym autorytetem (wyjątkiem jest K2 :P) i powinien uważać z takimi odważnymi tezami.

Dokladnie tak! I to nie ma znaczenia, czy taki trener wypowiada sie radykalnie (i troche bez sensownej argumentacji) o sprzecie czy chocby technice jazdy. Jestem typem czlowieka, ktory analizuje/weryfikuje/podwaza i jak czuje, ze ktos pieprzy albo nie potrafi czegos sensownie uargumentowac to wkladam to miedzy bajki albo szukam innych zrodel, ktore to potwierdza/zaprzecza. Niestety jest mnostwo osob, ktore biora opinie jednego trenera za swietosc i bez zastanawiania sie, slepo w to ida, a szkoda, bo nie rzadko tym samym robia sobie krzywde, no ale jestesmy dorosli, wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak! I to nie ma znaczenia, czy taki trener wypowiada sie radykalnie (i troche bez sensownej argumentacji) o sprzecie czy chocby technice jazdy. Jestem typem czlowieka, ktory analizuje/weryfikuje/podwaza i jak czuje, ze ktos pieprzy albo nie potrafi czegos sensownie uargumentowac to wkladam to miedzy bajki albo szukam innych zrodel, ktore to potwierdza/zaprzecza. Niestety jest mnostwo osob, ktore biora opinie jednego trenera za swietosc i bez zastanawiania sie, slepo w to ida, a szkoda, bo nie rzadko tym samym robia sobie krzywde, no ale jestesmy dorosli, wiec...

Usuń ten wpis szybko!!! Albo przygotuj się na kilkumiesięczną banicję na forum :P...ale ja się zgadzam, jak wszędzie trzeba szukać aby trafić na trenera, a nie biznesmena. 

Dlatego w odpowiedzi na Twój wpis, pytałem czy ów trener przy okazji prowadzenia szkoły, nie handluje sprzętem innego producenta. Nieistotne, jak jesteś zadowolony z butów to nie słuchaj tego typu rad. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepisz na wierzch stopy, nie od spodu. A z tą słabszą jakością Head'a to możesz dać jakieś przykłady oprócz jednych rozwarstwionych Magnum z forum? Mojemu ojcu rozwarstwiły się kiedyś Atomici.

Nie słyszałem o magnumach z forum. Rozmawiałem w dwóch sklepach z raceowym sprzętem o nartach słabej jakości, w kontekście atomica i salomona. Ku mojemu zdumiemiu sprzedawcy mówili, że najwięcej reklamacji jest od użytkowników heada, a wspomniane wcześniej firmy poprawiły wady (mowa o nartach z lat około 2014-2016). Head zjechał z jakością, kupiłem w zeszłym roku kask, carbonowego stivota, który był tak źle zrobiony, że zareklamowałem go i mi wymienili na nowy egzemplarz, który niestety też nie powala jakością wykonania. Jak na kask za 700 zł (w race programie, normalnie chyba 900 zł) jest bardzo słabo. Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o magnumach z forum. Rozmawiałem w dwóch sklepach z racowym sprzętem o nartach słabej jakości, w kontekście atomica i salomona. Ku mojemu zdumiemiu sprzedawcy mówili, że najwięcej reklamacji jest od użytkowników heada, a wspomniane wcześniej firmy poprawiły wady (mowa o nartach z lat około 2014-2016).

Head zjechał z jakością, kupiłem w zeszłym roku kask, carbonowego stivota, który był tak źle zrobiony, że zareklamowałem go i mi wymienili na nowy egzemplarz, który niestety też nie powala jakością wykonania. Jak na kask za 700 zł (w race programie, normalnie chyba 900 zł) jest bardzo słabo.


Sent from my LG-H870 using Tapatalk

osobiscie  mam gdzies , czy jezdze w butach marki takiej czy owakiej: ZAWSZE mialem Tecnica……jestem tradycjonalista…od momentu, kiedy zaznajomilem sie z Raptor…nie uznaje innego buta…..na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepisz na wierzch stopy, nie od spodu. 

A z tą słabszą jakością Head'a to możesz dać jakieś przykłady oprócz jednych rozwarstwionych Magnum z forum? Mojemu ojcu rozwarstwiły się kiedyś Atomici. 

 

@Estka Cytowany przez Ciebie wątek to perfekcyjne podsumowanie tezy wysnutej przez tego gościa. 

@Lobo Każda opinia jest w jakiś sposób subiektywna, ale ten jegomość jest trenerem, czyli osobą którą darzy się mniejszym lub większym autorytetem (wyjątkiem jest K2 :P) i powinien uważać z takimi odważnymi tezami.

Może jego była, zostawiła go dla kogoś z raptorami... ;)

a te buty i narty i tak robione są w kilku fabrykach ale pod różnymi brandami, wiec te dywagacje na temat jakości są trochę bezsensowne. To jest przecież tendencja ogólnoświatowa, tak samo  jest ze sprzętem kitesurfingowym, wind etc. Więc jakość sprzętu zależna jest nie tyle od marki, co od fabryki wypuszczającej sprzęt.

 

A raptory to zajebiste buty i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W windsporcie powtarzają jak mantre, że nie ma już, jeżeli chodzi o buty, rozstrzału jakościowego. Wybieramy tylko i wyłącznie te, który najlepiej leży na stopie.
Kovalu, buty jak buty. Normalne ;)

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

dlatego , na teraz, sa dla mnie najlepsze - 10 lat temu nawet bym nie pomyslal, ze tak bedzie….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wielka prośba, dziś młody na swoich pierwszych zawodach wyrwał drugą klamrę razem z dwoma nitami (biało żółte spine). Macie pomysł gdzie tego szukać na szybko? Model raptor 80rs

Napisz tutaj [email protected]   

Sprowadza Ci od producenta (Czechy) chyba, ze beda mieli od reki to zyskasz troche czasu. Od producenta chwile bedzie szlo, ale niestety czesto takich drobiazgow nie dostaniesz nigdzie indziej.

 

Niezle szarzuje :D

 

Ze skorupa buta wszystko OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo coś z allegro na części.

 

Tu jedną sztukę chyba w takiej kolorystyce widziałem.

 

https://allegro.pl/oferta/nowy-but-head-raptor-rs-120-na-czesci-8601912694

 

, będzie zapas na następne przygody.

 

Albo i nie w tym kolorze, te subtelne różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...