Skocz do zawartości

Parowanie gogli, wentylacja, wiatraczki


Rhotax

Rekomendowane odpowiedzi

Rhotax weź pod uwagę ten post i wróć do poprzednich gdzie masz opisane co prawdopodobnie przyczynia się do twojego parowania
 
No właśnie, prawdopodobnie z każdymi będziesz miał ten sam problem
 
Przemyśl sposób ubierania się, zanim zaczynasz jeździć ma ci być chłodno, dopiero jazda ma cię rozgrzewać ale nie pocić.

Tak, tak, tak.

To może dla wyjaśnienia dla wszystkich nowopiszących
GŁÓWNE ZAGADNIENIA ZOSTAŁY JUŻ WYJAŚNIONE :D

Teraz to już toczy się taka dyskusja...rekreacyjna :D Taka w amoku :D Taka na fali słów :D Nie związana z technicznymi aspektami zagadnienia parowania :D
To już ZOSTAŁO ROZWIĄZANE i porady PADŁY czekają na sprawdzenie w terenie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jeszcze precyzyjniej :D
1. Najpierw było pytanie, w którą stronę powinien wiać taki wiatraczek jak w goglach SMITH.
Na to zagadnienie bardzo dokładnie i technicznie odpowiedział jeden kolega, chyba z umysłem inżyniera i mi wszystko wyjaśnił.
2. Potem padły sugestie na temat tegeo jakie inne zewnętrzne aspekty (poza samymi goglami) wpływają na parowanie lub nie.
3. A potem zadałem najtrudniejsze pytanie, czym się technicznie różnią drogie gogle od tanich skoro mają te same patenty...

...no i tutaj techniczna konkretna odpowiedź nie padła :)
Widocznie inżynierowie poszli spać i zostali humaniści ;P
No i toczy się taka jałowa/rekreacyjna 'rozmowa' :D Gdzie jedna strona mówi: woda jest mokra. A druga odpowiada: ale za to jest przezroczysta.
;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal bufa, kominiarke i rozepnij stojke w koszulce, wymień kask na wentylowany lub nawierc mu dziury ;-). Schłodz głowę. Na pewno pomoże. Jeżeli innym nie paruje a Tobie tak,to znaczy że za bardzo się pocisz. Szukaj rozwiązania w tym kierunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal bufa, kominiarke i rozepnij stojke w koszulce, wymień kask na wentylowany lub nawierc mu dziury ;-). Schłodz głowę. Na pewno pomoże. Jeżeli innym nie paruje a Tobie tak,to znaczy że za bardzo się pocisz. Szukaj rozwiązania w tym kierunku.

 

można też podłączyc odkurzacz albo  porzucić jazdę w  goglach i spróbować np. w pływackich  :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby było merytorycznie.

 

Wczoraj na Chełmie ( Myślenice) parowały mnie i moim znajomym gogle!!!

Pierwszy raz od wielu lat.

Po prostu zwiększona wilgotność.

Czasami natura pokazuje przewagę nad technologią.

 

Co robić?

 

Trzeba jeździć albo porzucić tę zabawę :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w okularach słonecznych....

 

zawriowałeś  ? założy zaraz tu nowy wątek:

 

"Dlaczego mi parują okulary słoneczne,  bo innym nie parują a  mnie zawsze parują więc proszę wszystkich inżynierów w tym z NASA, o  poradę, bo nie kupię innych choć wiem, które nie praują, bo to wy musicie brać za to odpowiedzialność jak doradzacie a nie ja i mój portfel"

 

 

w  pływackich jest za to szansa, że założy podobny temat na forum pływackim  :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawriowałeś  ? założy zaraz tu nowy wątek:
 
"Dlaczego mi parują okulary słoneczne,  bo innym nie parują a  mnie zawsze parują więc proszę wszystkich inżynierów w tym z NASA, o  poradę, bo nie kupię innych choć wiem, które nie praują, bo to wy musicie brać za to odpowiedzialność jak doradzacie a nie ja i mój portfel"
 
 
w  pływackich jest za to szansa, że założy podobny temat na forum pływackim  :D

Nie histeryzuj :/ Jak cię tak kłuje moje pisanie i temat to...nie zaglądaj i nie odpisuj i pozostaniesz ukojony :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rhotax ,

 

dobry watek ... choć jak rozumiem problem został w tełorii rozwiązany.

 

Mam dwie propozycje:

 

1. W niedzielę jestem na Szrenicy od rana - przyjedziesz, razem się pobujamy??

2. Jeśli problem będzie nadal istnial w formie zapalnej , pomogę Cię się rozebrać ..do rosołu jak to się mówiło starodawnie .

 

I jakoś społem damy radę!!

 

Pzdr, 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie histeryzuj :/ Jak cię tak kłuje moje pisanie i temat to...nie zaglądaj i nie odpisuj i pozostaniesz ukojony :D

 

Wszystko co merytoryczne w tym wątku już padło. Dostałeś od wielu osób wiele cennych rad. Pomimo tego, dalej namolnie trujesz to samo. Żądasz też, aby ci, co Ci doradzali, jeszcze musieli wdawać się z Tobą w tłumaczenie i udowadnianie tego co napisali. To jest jakieś chore. Taka narracja jest na poziomie 16-latka. W innych działach gdzie piszesz, też robisz gównoburzę. Taki widocznie już jesteś.

 

Jako, że dobre rady masz gdzieś i dalej żądasz rozebrania swych gogli na atomy przez inżynierów z NASA, to dam Ci radę, jakiej chyba na prawdę sam oczekujesz:

 

 

Kup sobie gogle z silniczkiem a najlepiej z dwoma.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co merytoryczne w tym wątku już padło.

Tak.

Dostałeś od wielu osób wiele cennych rad.

Tak.
A teraz uważaj.
Napiszę po twojemu to będzie łatwiej to zauważyć:
A pomimo tego dalej namolnie trujesz jak potłuczony. Na konkrety nie odpowiadasz tylko trujesz swoje 'jak potłuczony'.
I nie wycieraj i nie usprawiedliwiaj swojej chorej obsesji, że nie możesz wyłączyć powiadomień w tym temacie - innymi.
Bo to nie INNI ciągle trują i nie mogą skończyć - tylko TY.
Nie INNYM ciągle odpowiadam tylko TOBIE.
 

Żądasz też, aby ci, co Ci doradzali, jeszcze musieli wdawać się z Tobą w tłumaczenie i udowadnianie tego co napisali.

Nie INNI TYLKO TY! Nie wycieraj sobie...innymi.

To nie z INNYMI 'jest problem'.

Źle się czujesz bo musisz uzasadnić i wytłumaczyć swoje teorie? Oburzyłeś się bo ktoś ci się każe tłumaczyć z tez??? To jest "narracja na poziomiee 16-latka" - oburzenie, że ktoś podważa i domaga się wyjaśnień:/
 

W innych działach gdzie piszesz, też robisz gównoburzę.

To już doszedłeś do poziomu szpiclowania, analizy profilu, itd. :D "To jest już jakieś chore."

Taki widocznie już jesteś ciężki pacjent.

I co, teraz ja, jak ktoś z psychozą-maniakalną mam przeprowadzić dochodzenie po forum, żeby sprawdzać jak ciężkim typem TY jesteś :D
 

Jako, że dobre rady masz gdzieś

DOBRE RADY JUŻ PADŁY DAWNO, teraz jest tylko odpowiadanie na twoje "trucie jak potłuczony".

i dalej żądasz rozebrania swych gogli na atomy przez inżynierów z NASA,

gno prawda, dalej to już tylko odpisuję na twoje "trucie jak potłuczony".
 

to dam Ci radę, jakiej chyba na prawdę oczekujesz

Nie dramatyzuj, miałeś kilka KONKRETNYCH pytań na które mogłeś odpowiedzieć, dostałeś KONKRETNE pytanie na jakie odpowiedzi oczekiwałem, wtedy jak "16-latek" robiłeś prymitywne uniki, teraz nie udawaj nagle dobrotliwego mędrca, który chce mi dać odpowiedzi.
 
Nie chcesz więcej trucia - to nie truj.
Nie chcesz ciężkich typów na forum - to nie bądź.
Wszystko już powiedziałeś i nie chcesz odpowiadać na nic konkretnego - to odłącz powiadamianie w temacie, który cię nie dotyczy, nie interesuje, denerwuje...
...bo inaczej to twoje katowanie się tym tematem - "jest chore".
Nie chcesz gównoburzy - to jej nie rozwijaj :/

I TYLKO TYLE - TO TAK PROSTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rotax

 

Mogę Ci doradzać, ale nic nie muszę -  ciężko to zrozumieć widzę.

 

 

Nie muszę Ci odpowiadać na szczegółowe pytania bo tak akurat sobie życzysz szczególnie, że pomimo uzyskanych rad w  kółko nadajesz to samo. - tego  też nie rozumiesz widzę.

Już jeden jest  taki na forum, co każe wszytko i wszystkim udowadniać. Więc grubo się pomyliłeś myśląc, że swoimi  infantylnymi tekstami, zmusisz  kogoś do wdawania się z Tobą w niekończącą się durną dyskusję o wyższości górnego wiatraka w goglach nad dolnym. < to taki skrót myślowy gdybyś też tego nie wiedział.

 

 

Słowo "Ci" i "Cię: pisze się z dużej  litery  - przynajmniej to zrozum z dzisiejszej lekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rotax
Mogę Ci doradzać, ale nic nie muszę -  masz wielki problem to zrozumieć.

Nie. Pewnie są setki, którzy wybrali niedoradzać w tym temacie. Ich tu po prostu nie ma.
Ale ty zamiast porzucenia doradzania - wybrałeś jęczenie - i zrozumienie tego, dlaczego tak wybrałeś, nawet mnie nie interesuje.
 

Nie muszę Ci odpowiadać na szczegółowe pytania bo tak akurat sobie życzysz

A to nie powinno być podstawą dialogu i dochodzenia do jakiś faktów? :D
Chyba ci się coś pomyliło, że to ma polegać na tym, że ty rzucasz sobie co chcesz...a potem się chowasz i niech nikt nie waży się dopytywać :D
To nie mównica, gdzie nikt nie pyta i nie docieka, a ty swobodnie sobie 'głosisz' co chcesz :D
Może to się różni od twojej definicją 'ciężkiego człowieka', ale chyba to jest właśnie jedną z jego cech: zadajesz pytanie: nie odpowiada,
,dopytujesz szczegóły: nie odpowiada i zmienia temat, podrzuci coś jakieś twierdzenie chcesz dopytać: chowa się i wycofuje i udaje, że nie usłyszał?
A potem ze szczerością do bólu jak dziecko w piaskownicy mówi "jak nie chcę to nie będę odpowiadać i już!".
 

szczególnie, że pomimo uzyskanych rad w  kółko nadajesz to samo. - tego  też nie rozumiesz widzę.

Ty nie widzisz prostszych rzeczy, które napisałem wcześniej. To nie jest już rozmowa o parowaniu gogli. I ja od kilku postów nie odpowiadam już na teksty związane z parowaniem gogli.

w niekończącą się durną dyskusję o wyższości górnego wiatraka w goglach nad dolnym.
< to taki skrót myślowy gdybyś też tego nie wiedział.

SKUP SIĘ i zastosuj 'adekwatny skrót myślowy', bo, jak piszę przynajmniej od DWÓCH postów, to już nie jest odpowiadanie ci na temat rozwiązań technicznych stosowanych w goglach. Zauważ to. Pogódź się z tym, itd.
 

Słowo "Ci" i "Cię: pisze się z dużej  litery  - przynajmniej to zrozum z dzisiejszej lekcji.

Oj tato nauczycielu :) I jeszcze to desperackie szukanie pierdół, żeby móc się czegoś doczepić :) A przecinki dobrze? :)
To może po twojemu: mogę pisać z dużej ale nie muszę? ;D Czy takie podejście "nic nie muszę" ustalamy jako cechę 'ciężkiego człowieka'? :>

Weź sobie już w końcu odpowiedz na to pytanie:
"Opowiedziałem już wszystko co wiem w sprawie gogli, nie będę odpowiadać na jego pytania - CO JA TU JESZCZE ROBIĘ?"

Bo już doszliśmy do absurdu, że ty nie odpowiedziałeś na moje pytania związane z goglami, za to ja ciągle odpowiadam na twoje wpisy o ... "d marynie" :)

To w sumie nic nowego nie napisałeś, więc mogę dopisać to samo:
"Nie chcesz więcej trucia - to nie truj.
Nie chcesz ciężkich typów na forum - to nie bądź.
Wszystko już powiedziałeś i nie chcesz odpowiadać na nic konkretnego - to odłącz powiadamianie w temacie, który cię nie dotyczy, nie interesuje, denerwuje...
...bo inaczej to twoje katowanie się tym tematem - "jest chore".
Nie chcesz gównoburzy - to jej nie rozwijaj :/

I TYLKO TYLE - TO TAK PROSTE."
I jeszcze bym jako nowość dodał: WYJDŹ Z ILUZJI, ŻE TA DYSKUSJA CIĄGLE JEST NIBY O PAROWANIU GOGLI :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rotax,  irytujesz się i wpadasz przez to w nerwowy słowotok.
 
Słowo  "Ty"  (podobnie jak "Ci" i "Cię")  też pisze się z dużej litery.

Iiiiiiiii?
Znowu odpowiadanie bez odniesienia się do pytań.
Unikanie i chowanie się.

W zamian gadanie 'sobie a muzą' o czymś...innym (?)

Cięzki typ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iiiiiiiii?
Znowu odpowiadanie bez odniesienia się do pytań.
Unikanie i chowanie się.

W zamian gadanie 'sobie a muzą' o czymś...innym (?)

Cięzki typ?

 

Jeśli nie potrafisz ogarnąć gogli, a może i kijów, to jak Ty działasz na nartach... Opowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrafisz ogarnąć gogli, a może i kijów, to jak Ty działasz na nartach... Opowiedz.

Ale doczytałeś, że to już nie jest rozmowa o goglach?...Odpowiedz.

PS
I nie rozumiem.
Po co zacytowałeś moją wypowiedź, skoro w ogóle się do niej nie odnosisz? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...