Skocz do zawartości

NARTY FISCHER PROGRESSOR F18 2018 + RS11 GW PR


janio66

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

pytanko ,mam już rezerwacje na w/w narty   167cm- jak  wcześniej pisałem bardziej poszukiwałem w kierunku Head sp i magnum -z racji budżetu zdecydowałem na nową nartę ,koszt 1300 ,dla przypomnienia dodam moje umiejętności to 7 dobre lub 8 ,taka moja subiektywna opinia ,172 cm/72kg ,nie pisałem wcześniej o braku wiązadeł przednich w obu kolonach -dużo biegam jak siłka na czworo głowy uda , i latka lecą po 50 bliżej 6/ więc czy to dobry wybór ? ew.proszę o sugestie innej narty w/w kasie 

Janio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

` W tym okresie trudniej znaleźć narty w okazyjnej cenie,może ktoś Ci podrzuci propozycję,ja teraz nie rozglądałem się po ofertach..

 f18 to dobre narty ale lepiej jeżdżący potrzebuje coś więcej,spróbuj f19 w okolicach wzrostu powinny Cię zadowolić. Magnum ma dobre opinie,sporo osób chwali,ale mnie zupełnie nie zachwyciły i uważam że cena nowych jest zdecydowanie wygórowana,można za to kupić rasową race.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

` W tym okresie trudniej znaleźć narty w okazyjnej cenie,może ktoś Ci podrzuci propozycję,ja teraz nie rozglądałem się po ofertach..

 f18 to dobre narty ale lepiej jeżdżący potrzebuje coś więcej,spróbuj f19 w okolicach wzrostu powinny Cię zadowolić. Magnum ma dobre opinie,sporo osób chwali,ale mnie zupełnie nie zachwyciły i uważam że cena nowych jest zdecydowanie wygórowana,można za to kupić rasową race.

dzięki za trafną sugestię , sprawdzę zaraz w jakiej cenie maja nowe f19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna narta -różnica pod  butem i jak jeszcze ? (bardziej wymagająca ?)   dość droga Nowa  Narta , a używana nie bardzo mnie przekonuje ,chyba że z polecenia znajomego pierwszego właściciela jeżeli masz taką osobę ?  ,szukałbym 167 jednak 

 

Masz poziom 7 lub 8 i piszesz o wymagającej narcie?

F18 to jest narta dla mnie i tak na rok max. 2 ale nie dla Ciebie. Mierz wyżej dużo wyżej.

Mając taki poziom sam powinieneś doradzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna narta -różnica pod  butem i jak jeszcze ? (bardziej wymagająca ?)   dość droga Nowa  Narta , a używana nie bardzo mnie przekonuje ,chyba że z polecenia znajomego pierwszego właściciela jeżeli masz taką osobę ?  ,szukałbym 167 jednak 

janio66 przeczytaj priv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze pytanko co oznaczają na końcu GW PR  ?

PR- Power Rail, jest to płyta o wysokości 9mm stosowana do większosci modeli nart Fischera

GW- Wiązania MBS obsługują buty z systemem GRIP WALK dzięki czemu nie będzie konieczności zmiany wiązania w przypadku gdy narciarz zakupi buty z tym systemem. Jest to o tyle istotne iż ten system staje się coraz bardziej rozpowszechniany. 

Grip Walk to po prostu zaokrąglona podeszwa buta narciarskiego. Powoduje to ułatwienie chodzenia w butach narciarskich, aczkolwiek inna podeszwa buta narciarskiego nie pasuje już do tradycyjnych wiązań – czyli z nowym butem nie założymy starych nart. Marki Fischer i Head gdzie wiązania są produkowane przez Tyrolie ułatwiły dylemat klientów ponieważ modele MBS są kompatybilne z butami Grip Walk jak i z tradycyjnymi butami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...