Skocz do zawartości

Okolice Krynicy Zdrój - która stacja najlepsza dla początkujących?


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

W Tyliczu są dobre dwie stacje do nauki:
Tylicz Ski
Master Ski

Potwierdzam. Tylicz idealnie się do tego nadaje. Klimat  dobry do nauki dla każdego, myślę jednak że na sam początek Master-ski to dobry wybór . Po kilku dniach zaś próbować swych sił na Tylicz ski ( to ta stacja z większą ilością lasu, w pewnym oddaleniu od zabudowań). Ogólnie polecam, sam korzystam na rozruch, wg podanej kolejności. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A Słotwiny ktoś zna?

Które? Arena czy Słotwiny Ski u Tabaszewskiego?

Zależy jak bardzo Twoi znajomi są początkujący? Obydwie górki nie są zbyt wymagające, ale jeśli Twoi koledzy dopiero stawiają pierwsze kroki na nartach, lepszym rozwiązaniem będzie Tylicz, vide koledzy wyżej.

Od siebie bardzo polecam Arenę, ośrodek się fajnie rozwija, przy stoku jest fajna knajpa, wypożyczalnia, przechowalnia, szybka kolej. Mocno się komercjalizują, ale jeśli Ci to nie przeszkadza to będziesz zadowolony.

 

W centrum Krynicy masz jeszcze Henryk Ski.

 

W jakim terminie będziecie? Namiar na instruktora mogę dać. A jeśli wybierzecie Arenę to znajdziecie tam szkołę narciarską pod batutą Piotra Kapustianyka.

Jeśli planujecie spędzić tutaj kilka dni to polecam małe safari :P Słotwiny dwie stacje (niestety na oddzielnych karnetach), Jaworzyna, Henryk Ski, Tylicz dwie stacje (na oddzielnych karnetach), Wierchomla, Rytro (wymagająca górka).

 

W razie pytań dawaj znaka.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które? Arena czy Słotwiny Ski u Tabaszewskiego?

Zależy jak bardzo Twoi znajomi są początkujący? Obydwie górki nie są zbyt wymagające, ale jeśli Twoi koledzy dopiero stawiają pierwsze kroki na nartach, lepszym rozwiązaniem będzie Tylicz, vide koledzy wyżej.

Od siebie bardzo polecam Arenę, ośrodek się fajnie rozwija, przy stoku jest fajna knajpa, wypożyczalnia, przechowalnia, szybka kolej. Mocno się komercjalizują, ale jeśli Ci to nie przeszkadza to będziesz zadowolony.

 

W centrum Krynicy masz jeszcze Henryk Ski.

 

W jakim terminie będziecie? Namiar na instruktora mogę dać. A jeśli wybierzecie Arenę to znajdziecie tam szkołę narciarską pod batutą Piotra Kapustianyka.

Jeśli planujecie spędzić tutaj kilka dni to polecam małe safari :P Słotwiny dwie stacje (niestety na oddzielnych karnetach), Jaworzyna, Henryk Ski, Tylicz dwie stacje (na oddzielnych karnetach), Wierchomla, Rytro (wymagająca górka).

 

W razie pytań dawaj znaka.

 

Pozdr

Cześć

Znasz Piotrka???!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rezerwację od 26 stycznia,na tydzień jadę jednak tylko z żoną. Chcę zaliczyć Słotwiny arena oraz obie stacje w Tyliczu. Moja żona ma duży strach, boi się upadku,prędkości, a chciałaby mi towarzyszyć w nowej pasji. Ja z uwagi na samozaparcie to nawet z filmików coś wyciągnę i będę się samouczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Znasz Piotrka???!

Pozdro

Znam to za dużo powiedziane. Jeździłem u Piotra 2 lub 3 razy otwartego GS, a tak ogólnie to dzień dobry i tyle.

Kilkukrotnie podziwiałem jego jazdę telemarkiem.

 

@Garbik W Tyliczu żona na pewno da radę, a Ty więcej fanu będziesz miał na Arenie. Możemy się spotkać w któryś dzień.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to za dużo powiedziane. Jeździłem u Piotra 2 lub 3 razy otwartego GS, a tak ogólnie to dzień dobry i tyle.

Kilkukrotnie podziwiałem jego jazdę telemarkiem.

 

@Garbik W Tyliczu żona na pewno da radę, a Ty więcej fanu będziesz miał na Arenie. Możemy się spotkać w któryś dzień.

Pozdr

Cześć

Poznasz mnie z nim przy okazji?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nr 1 to Arena:
od soboty 5 stycznia dwa nowe krzesła,
kilka wariantów tras,
bardzo dobre zaplecze: szkolenia, gastronomia, wypożyczalnia ...

W tym roku organizuję tam rodzinne ferie narciarskie i postawiłem właśnie na słotwińską arenę.

Będziemy tam od 27-to do końca stycznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...