Skocz do zawartości

Nasze deski


Hilly_billy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak pisałem, musiałem sobie osłodzić stracony sezon... trafiły się takie ślicznotki w superstanie za dobry pinondz... a, że zawsze marzyłem o takich i do spodni mi pasują to jakże pominąć taką okazyję. A jak przygotowane !, ostre i wosku po uszy ;) I tak, kolega Bruner miał tu swój udział :)

attachicon.gifE9707E84-C5E0-412E-ACB4-037FB83AAFC1.jpeg

A jak od Brunera to nie ma o czym gadać. Ostre , przygotowane i na 100 % bez żadnej lipy. Wiesz ja swoje kupiłem nowe ale z rabatem 60 % . Tyle że nie zdążyły w zeszłym roku zobaczyć śniegu ale za to w tym przez 10 dni 605 km zjazdów  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie. Zabawa na slalomkach na krótkim i dostatecznie stromym stoku przednia. 165? Ja zakochałem się w sl sztekli.


165, jedyna prawidłowa długość. Ja zdecydowanie House of Volkl.

A jak od Brunera to nie ma o czym gadać. Ostre , przygotowane i na 100 % bez żadnej lipy. Wiesz ja swoje kupiłem nowe ale z rabatem 60 % . Tyle że nie zdążyły w zeszłym roku zobaczyć śniegu ale za to w tym przez 10 dni 605 km zjazdów  :D


Moje w tym sezonie nie zobaczą. Żadne z obu par. Jak się naprawię to odrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R15

Dokładnie ale bardzo fajnie można zacieśnić . Czy nie byliście miedzy 12 a 24 lutego w Białce . Bo widziałem parę ( małżeństwo ) na takich Szteklach jak twoje . Haha może to przypadek ale chyba nawet na kanapie rozmawialiśmy , chyba że to nie wy  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ale bardzo fajnie można zacieśnić . Czy nie byliście miedzy 12 a 24 lutego w Białce . Bo widziałem parę ( małżeństwo ) na takich Szteklach jak twoje . Haha może to przypadek ale chyba nawet na kanapie rozmawialiśmy , chyba że to nie wy  :D

Nie. Ale ja tez spotkałem kogoś tam na szteklach, widać to takie bialczanskie deski, maja je tez tam w wypożyczalni.

co do zacieśniania to wierze bo mam scott the ski i tez idzie pojechać slalomowo, ze się tak wyrażę.

ps zaksa lepsza od lube tymczasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...