Skocz do zawartości

Puchar Świata 2018/19


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

Gotowi na Hahnenkamm? Jakieś typy? Ciekawe czy znowu jakaś świeża krew wypali podobnie do Dressena. Miałem jechać :( . Dostałem kupę cennych wskazówek od Mitka ale nie wypaliło niestety, może w przyszłym roku. Przed tv obecność obowiązkowa

kiedy będzie transmisja? i na jakim kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

według programu eurosport 2

 

11:00Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel

supergigant mężczyzn

 

trzeba być czujnym

Eurosport lubi nie aktualizować swoich programów do ostatniej chwili  :) 

Informacja że zjazd jest jutro jest pewna. FIS dzisiaj to ogłosił. Lista startowa na jutro też już podana.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, dobrze, że zerknąłem na forum bo najprawdopodobniej bym przeoczył a to niedopuszczalne!
Zmiany ze strone FIS
Friday 25.01.19, Downhill, 11:30
Saturday 26.01.19, Slalom, 09:30/12:30
Sunday 27.01.19, Super-G, 13:30

 

 

Po przejeżdzie Raichelta myslałem, że jest nie do pobicia. Na pewno nie o sekundę! Brawo Paris. Zawody ciężkie jak co roku. Ciekawe jak tam poszło chłopakom z drugiej trzydziestki bo w pierwszej bywało różnie. Są połamane ręce i palce po treningach oraz mocno stłuczone tyłki czyli Streifowa norma.

Były tez wymuszone akrobacje po których normalny człowiek wylądował by w siatkach i nigdy więcej nie chciał stanąć na nartach.(Kriechmayr?).

Jak ktoś nie widziłał polecam powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, dobrze, że zerknąłem na forum bo najprawdopodobniej bym przeoczył a to niedopuszczalne!
Zmiany ze strone FIS
Friday 25.01.19, Downhill, 11:30
Saturday 26.01.19, Slalom, 09:30/12:30
Sunday 27.01.19, Super-G, 13:30


Po przejeżdzie Raichelta myslałem, że jest nie do pobicia. Na pewno nie o sekundę! Brawo Paris. Zawody ciężkie jak co roku. Ciekawe jak tam poszło chłopakom z drugiej trzydziestki bo w pierwszej bywało różnie. Są połamane ręce i palce po treningach oraz mocno stłuczone tyłki czyli Streifowa norma.
Były tez wymuszone akrobacje po których normalny człowiek wylądował by w siatkach i nigdy więcej nie chciał stanąć na nartach.(Kriechmayr?).
Jak ktoś nie widziłał polecam powtórki.


Kierchmayera koniecznie obejrzyjcie.
Akrobatow było więcej. Wewnątrzna to baza;-) szczęśliwie bez upadkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiecie gdzie obejrzę powtórkę dzisiejszego zjazdu? Na ES jest ale o 3 i 5 rano...chyba, że wstanę o 5 przed nartami obejrzę :rolleyes:

Te powtórki  w ES są całkiem do bani.Skrót ze skrótu,może kilka najlepszych zjazdów(nie zawsze całych) i kilka całkiem przypadkowych-dzisiaj taki widziałam popołudniu,po prostu rozpacz.Nie warto wstawać o 5.00,chyba,że możesz to nagrać i obejrzeć w wolnej chwili -to jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd dopiero obejrzałem. W końcu zjazd bez wypadków. Zupełnie inaczej ogląda się zjazd na dobrze przygotowanej trasie. Kierchmyer awansował u mnie w rankingu akrobatów na pierwsze miejscem.

Prawe skręty na karuzeli ustawiły zjazd. Wyniki jakoś zgodziły się z tym co obstawiałem.

Slalom dziwny jakiś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd dopiero obejrzałem. W końcu zjazd bez wypadków. Zupełnie inaczej ogląda się zjazd na dobrze przygotowanej trasie. Kierchmyer awansował u mnie w rankingu akrobatów na pierwsze miejscem.
Prawe skręty na karuzeli ustawiły zjazd. Wyniki jakoś zgodziły się z tym co obstawiałem.
Slalom dziwny jakiś.

Powiedzmy, że bez. Alex Koell pierdyknął potężnie. Jest na tubie jakbyś nie widział. Jansrud też skasowany na treningu.

Noel potwierdza zadatki na mistrza, bardzo pewna jazda młokosa, imponujące. Marcel z du....y na podium-mistrz! Popov z Bułgarii 9, można?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...