Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Polskie szkółki narciarskie we Włoszech

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ogest

ogest

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 08.2018
0

Napisano 15 sierpień 2018 - 20:18

Witam!

Szykujemy się na wyjazd do Włoch jakoś w lutym 2019, ale szukam (póki co bezskutecznie) jakiś polskich szkółek narciarskich w regionie Val Gardena (Ortisei) lub Canazei (na razie jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie poszukamy kwatery.

Młodsza uczennica 6 lat w poprzednim sezonie ze szkółka już jeździła w Val di Fiemme po czerwonych trasach, starsza 11 lat już swobodnie jeździ po czerwonych.

Zna ktoś i może polecić jakieś polskie szkółki działające w tych rejonach ?

Pozdrawiam

Bartek Augustyniak

#2 Adrian88

Adrian88

Nowy użytkownik

• 5 postów
  • Na forum od: 10.2019
0

Napisano 17 październik 2019 - 14:19

AEvolution w Folgaridzie jest świetna. Doświadczeni instruktorzy i fajna atmosfera. My dorośli bawiliśmy się świetnie a co dopiero dzieciaki!

#3 ethaath

ethaath

Nowy użytkownik

• Pip
  • 41 postów
  • Na forum od: 12.2006
9
  • Umiejętności: 8
  • Wrocław

Napisano 17 październik 2019 - 19:08

AEvolution w Folgaridzie jest świetna. Doświadczeni instruktorzy i fajna atmosfera. My dorośli bawiliśmy się świetnie a co dopiero dzieciaki!

AEvolution może i jest świetna, ale "polska" instruktorka okazała się Włoszką mówiącą po polsku jedynie: "supeeeeer, dawaj za mnooo, daleeej .." Dla 5cio czy 6cio latka to jednak trochę za mało...

Ja polecam wyjazd z Markiem Ogorzałkiem, albo z jakąś inną polską szkołą, która jedzie z Polski i organizuje wyjazd szkoleniowy i dla dzieci i dla dorosłych...

#4 Adrian88

Adrian88

Nowy użytkownik

• 5 postów
  • Na forum od: 10.2019
0

Napisano 21 październik 2019 - 10:39

AEvolution może i jest świetna, ale "polska" instruktorka okazała się Włoszką mówiącą po polsku jedynie: "supeeeeer, dawaj za mnooo, daleeej .." Dla 5cio czy 6cio latka to jednak trochę za mało...

Ja polecam wyjazd z Markiem Ogorzałkiem, albo z jakąś inną polską szkołą, która jedzie z Polski i organizuje wyjazd szkoleniowy i dla dzieci i dla dorosłych...

Hmmm no to my mielismy inne doswiadczenia, oze jakos zle trafiliscie? Zreszta pewnie ze duzo jest fajnych miejsc i instruktorow, ja polecam aevolution bo akurat my pozytywnie wspominamy :)

#5 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3085 postów
  • Na forum od: 10.2011
9026
  • Umiejętności: 7

Napisano 21 październik 2019 - 12:04

A z Kamila888 w ogóle jeździcie na nartach, czy tylko reklamujecie szkółkę?
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....