Skocz do zawartości

Sensowny ośrodek w Polsce?


philologus

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu - znasz nachylenie I przewyzszenie? bo 15% to osla laczka, chyba , ze ktos podal nieprawdziwe dane

 

PS nie neguje tego co napisales - chce wiedziec jak jest

 

PRZEPRASZAM 

 

Pomyliłem się i zupełnie bez złych intencji wprowadziłem Was w błąd :( :( :(

 

W danych które przytoczyłem ze strony http://www.czarnagor.../kamienica.html

nachylenie stoku podane jest w stopniach a nie procentach.

Jeszcze raz przepraszam.

 

Będzie zatem około 13 - 15 stopni nie nie procent. Co zmienia o tyle, że będzie to 22 - 25 procent czyli nadal słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeste lepiej bo wystarczy na 1 dzień kupić.I można jeździć na Słowacji i w PL.
A to cieszy bo Bachledka generalnie czynne do 16:00.
Później coś przekąsić i wieczorna jazda na którymś w PL (tak kiedyś zrobię).

  I stacji na karnecie nawet teraz więcej m.in.PKL Szczawnica i Mosorny Groń.. co ciekawe w związku z tym na tym samym stoku jedni będą jeżdzić taniej drudzy drożej :P  dzienny karnet na Mosornym to 79zł ,a w systemie tatry super ski 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Będę w tamtych rejonach raczej jutro.
W Białce byłem w niedzielę 23 grudnia.
Ludzi nie było o dziwo bardzo dużo i praktycznie na kanapy siadalo sie płynnie.Jedynie na 6-osobowej z przodu tam gdzie trasa patelnia nr 4 się kotlowalo ale to standard.
Najmniej ludzi na trasach 2,2a,2b,6,6a,9.
Trasy mają otwarte aktualnie wszystkie oprócz 1 FIS i 2c więc warun bardzo dobry.
Koleje i wyciągi chodzą wzystkie.


Jutro Strbske Pleso i to Fresh Track, czyli bardzo z rana. Ew. koło 9 ostatni zjazd bokiem;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  I stacji na karnecie nawet teraz więcej m.in.PKL Szczawnica i Mosorny Groń.. co ciekawe w związku z tym na tym samym stoku jedni będą jeżdzić taniej drudzy drożej :P  dzienny karnet na Mosornym to 79zł ,a w systemie tatry super ski 99zł.

Zgadza się ale jest myk i karnet ( przynajmniej online - akurat taki mam) można aktywować wszędzie oprócz Palenicy i Mosornego. 

tzn. np. 2 - dniowy odpala się w Jurgowie a 2 dzień Palenica lub Mosorny.Tak samo dzienny i godzinowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...