Skocz do zawartości

Znów się zazieleniło :) czyli nowe Elany


Harpia

Rekomendowane odpowiedzi

Dobór koloru nart to bardzo ważna sprawa. Z pewnością przyda się do tego dobry trener, który pomoże Wam zdecydować się pomiędzy zielonym, czerwonym, białym i czarnym, byście nie wybrali jakiegoś bubla. Ja skorzystałem z wyszukiwarki trenerów [tu powinien być jakiś link] Polecam Ps. Mam nadzieję, że nie wywołałem wilka z lasu ;) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobór koloru nart to bardzo ważna sprawa. Z pewnością przyda się do tego dobry trener, który pomoże Wam zdecydować się pomiędzy zielonym, czerwonym, białym i czarnym, byście nie wybrali jakiegoś bubla. Ja skorzystałem z wyszukiwarki trenerów [tu powinien być jakiś link]
Polecam
Ps. Mam nadzieję, że nie wywołałem wilka z lasu ;)

Pozdrawiam


Fakt. Ostatnio dokupilem pomarańczowe narty, do stroju co by pasowały. Oczywiście wcześniej skorzystałem z wyszukiwarki... Do niebieskich mam komplecik, choć za ciepły. Mam też zestawik na czarno, man in black, dobrze że niebieskie mają czarny fragment. To są sprawy o jakich warto rozmawiać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Ostatnio dokupilem pomarańczowe narty, do stroju co by pasowały. Oczywiście wcześniej skorzystałem z wyszukiwarki... Do niebieskich mam komplecik, choć za ciepły. Mam też zestawik na czarno, man in black, dobrze że niebieskie mają czarny fragment. To są sprawy o jakich warto rozmawiać!

Dokładnie, o tym nie można zapominać! Na (nie)szczęście ola ostatnio przestała pokazywać się na forum ze swoją świetną wyszukiwarką, więc uznałem, że muszę jakoś wspomóc debatujących tu forumowiczów. @Harpia przez te twoje zielone elany nikt mi nie wierzy, że nie kupiłem ich tylko ze względu na kolor. Wszystko mam zielone: narty, buty z zielonymi akcentami, neonowe spodnie, zieloną klubową kurtkę, zielone gogle. Znajomy mi zarzucił, że nie zachowuję się profesjonalnie, skoro przede wszystkim wybieram sprzęt ze względu na kolor ;) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z merynos fine?


Z merynosa mam kalesonki. Unicolor. Ale pochwalę się karkonoskim spleenem, chrzesnica na gwiazdkę zmalowala. Niektórzy mówią, żem miś. Chrzestny kupił head raptor candy i od zera do... dziś na Czarnej Górze, niebieska, czerwona, czarna... Ulubiona? Czerwona! PS. BMX Kastle na rozmemlany śnieg mega.

Załączone miniatury

  • DSC_9394.JPG
  • DSC_9392.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, fantastyczne masz te nowe narty. Ja jeszcze w tym sezonie wyjeżdżam moje staruszki (niestety w zeszłym z powodu kontuzji kręgosłupa jeździłem całe 6 dni). Ale w przyszłym sezonie też zmieniam. Nie wiem czy nie pójdę w kierunku Elanów bądź Fischerów, Heady chyba czas zostawić dla młodszych i odważniejszych;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, fantastyczne masz te nowe narty. Ja jeszcze w tym sezonie wyjeżdżam moje staruszki (niestety w zeszłym z powodu kontuzji kręgosłupa jeździłem całe 6 dni). Ale w przyszłym sezonie też zmieniam. Nie wiem czy nie pójdę w kierunku Elanów bądź Fischerów, Heady chyba czas zostawić dla młodszych i odważniejszych;-)

Chcesz przez to powiedzieć, że fischery i elany są dla starych dziadów? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz przez to powiedzieć, że fischery i elany są dla starych dziadów?

Pozdrawiam

Nie, mam na myśli to, że one są znacznie bardziej "friendly" podczas gdy Heady to takie pancerne taczki dla harpaganów. Dla Ciebie by Heady były dobre, bo Ty młody i silny jesteś;-) Kupując Heady chciałem się poczuć jak Body Miller, przy czym chyba trochę się przeliczyłem jak chodzi o samoocenę;-) 

 

Pozdrawiam
Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam na myśli to, że one są znacznie bardziej "friendly" podczas gdy Heady to takie pancerne taczki dla harpaganów. Dla Ciebie by Heady były dobre, bo Ty młody i silny jesteś;-) Kupując Heady chciałem się poczuć jak Body Miller, przy czym chyba trochę się przeliczyłem jak chodzi o samoocenę;-) 
 
Pozdrawiam
Tomek

Cześć
No chłopie to popłynąłeś ;) z 9 na skiforum to tylko na komórach się śmiga :) bez urazy.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
No chłopie to popłynąłeś ;) z 9 na skiforum to tylko na komórach się śmiga :) bez urazy.
Pozdro

 

Ano złożyłem publiczną samokrytykę, niech mi będzie wybaczone;-)

Tak na serio, i.SL RD to genialne narty są. Najlepsze jakie kiedykolwiek miałem. Ale zachowuję dużą rozwagę w polecaniu ich innym userom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

co to znaczy "nie powinien"? kto zabroni bogatemu? czy może od razu sugerujesz nieuczciwość sprzedającego?

Luźno, nikomu nic nie zarzucam, nie chciałem nikogo obrazić. Wydaje mi się jedynie, że ta oferta jest za dobra. Obym się mylił. Pisząc ,,nie powinien wystawiać za mniej niż 1000" miałem na myśli fakt, że sprzedawca może sobie za te narty życzyć co najmniej 1000 zł, co i tak jest bardzo niską ceną, biorąc pod uwagę opis oraz świetnie wyglądające na zdjęciach deski. Miałem nadzieję, że to Ty je sprzedajesz, wziąłbym je. Znasz sprzedawcę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...