Skocz do zawartości

Rossignol Hero Sensor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Nie przejmuj się. Jak Ci pasowały to kupuj, po przymierzeniu. Ucisk w sklepie był ogólny. Na nartach miałem kłopoty ze sklepienie zbyt wysokim i plaskostopiem jak gdyby zbyt niskim, w dwóch stopach różnie. Po zlamaniach stopy. Ale nigdy nic sobie nie starłem. Punktowo więc ok. Choć rozpinalem i raz nawet wróciłem do starych. Po ok. 10 jazdach nawet nie rozpinam. Ale na koniec sezonu, więc ciepło było próbowałem.
PS idź do jakiegoś sklepu i przymierz, pochodz w nich kilkanaście minut...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.
Mierzyłem w sklepie. Było OK, chociaż ciasno oczywiście. No i wiadomo, że jest pokusa, aby pójść w rozmiar 28 ;)
W jakim Ty wziąłeś rozmiarze, przy jakiej długości stóp?

Nie idź w 28. But się ułoży. Nie pamiętam rozmiarów. Ale pierwsze buty kupiłem wygodne, szybko stały się za duze. Drugie jak pisałem, ciasne, szybko stały się świetne. PS. Zmierzylem i podobnie jak ty w okolicy rozmiaru stopy. Pytanie ile jeździsz w sezonie?
Off: http://bergpost.hanw.../?p=468&lang=en
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze rozmiar 27,0, długość skorupy jest taka sama co 27,5 ale w środku jest trochę mniej miejsca na stopę. Może się okazać, że po mierzeniu 27,0 rozmiar 27,5 jest całkiem przyjemny ;)

 

Ja mam długość stopy 272 mm i szerokość 102mm i jak mierzyłem Rossignol Hero to idealny dla mnie rozmiar był 26,5, jak bym miał trochę węższą stopę to bym pewnie poszedł w 26,0.

Obecnie jeżdżę w Head Vector 125 i niby długość wkładki i szerokość jest taka sama jak w Rossi, to w Headach jest dużo mniej miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze rozmiar 27,0, długość skorupy jest taka sama co 27,5 ale w środku jest trochę mniej miejsca na stopę. Może się okazać, że po mierzeniu 27,0 rozmiar 27,5 jest całkiem przyjemny ;)

 

Ja mam długość stopy 272 mm i szerokość 102mm i jak mierzyłem Rossignol Hero to idealny dla mnie rozmiar był 26,5, jak bym miał trochę węższą stopę to bym pewnie poszedł w 26,0.

Obecnie jeżdżę w Head Vector 125 i niby długość wkładki i szerokość jest taka sama jak w Rossi, to w Headach jest dużo mniej miejsca.

Mierzyłem też 27. Miałem bardzo ściśnięte palce. Czułem duży dyskomfort. Nie chodzi nawet o długość, ale o szerokość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem też 27. Miałem bardzo ściśnięte palce. Czułem duży dyskomfort. Nie chodzi nawet o długość, ale o szerokość.

No właśnie o tym mówiłem ;)
Skoro tak jest jak piszesz to powinieneś brać 27,5
28 będą dla Ciebie za duże i po kilku wyjazdach jak się wkładka wyrobi mogą być za luźne.

Co do punktowych ucisków to mogą wynikać z wielu przyczyn kształtu stopy, albo ze złego zapięcia buta.

Tak się powinno zapinać but:
https://youtu.be/yeo_8CoGqUM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...