Skocz do zawartości

spyder z TK maxxa


tionami

Rekomendowane odpowiedzi

No i namówiłeś mnie na odwiedziny. Kupiłem tam niedawno bezrękawnik puchowy Colmara, to może jakaś interesująca kurtka się trafi, chociaż po czarnym piątku na cuda nie liczę ;)

Dzisiaj odwiedziłem ten sklep w Bielsku-Białej. Wybór odzieży narciarskiej i sportowej był naprawdę duży, rozmiarówka również spora.

Miałem czas, przewertowałem wieszaki i nie mogłem się oprzeć po przymiarce spodni, kurtki, polaru i rękawic (modele z 2015/2016)

Spodnie Schoffel Rich Dynamic III (400zł) - leżą jak ulał ( mam 4F wysoki model i może się schować co do jakości wykonania niestety )

Kurtka Volk Manaslu sensortex 20.000  350zł. Lekka bez ocieplenia na okresy przejściowe - lekki mróz

Fajny cienki polar z kołnierzykiem 99zł

Rękawice Roeckl Silverton 170zł - mierzyłem różne ale akurat te najbardziej leżały w ręce (mam 4F GORETEX i za bardzo po jednym sezonie nie jestem zadowolony bo przemakają)

Reasumując - jestem zadowolony z nowego zakupu przed sezonem chociaż trochę kasy ubyło. 

Żonie się podobała odzież więc jest spokój w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

                                                           Ruszyły Przeceny w TK MAX.

 

No i nabyłem dzisiaj (TK max - Białystok) coś pomiędzy sofshel a kurtką, firmy"Spyder". Pewnie najlepiej się nada jako druga warstwa w mroźne dni na stoku, a na pewno na jesienno -zimowe rowerowanie (169pln). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i benc! Kumpel poprosił abym nabył mu podobny softshell, więc podskoczyłem do TK Maxx. Oczywiście już nie było po nich śladu. Tu do nas, do Białegostoku przyjeżdżają gromadnie Białorusini na zakupy. Biorą wszystko z dobrych marek jak leci, nawet często nie patrząc na rozmiary (pewnie na handel). Ale... wpadłem na kurtkę narciarską "Spyder", przecenioną (nawet tu) na 362pln.

No ..i mam... (a wcale nie zamierzałem).

                      Zostały tam jeszcze 3 szt.:

                              1 - M - taka jak moja, ale już nie wiadomo czemu droższa (499pln)? i  2 x S czarne.

                               Widziałem też dwie damskie kurtki "Spyder" - M ciemnostalowe. 

 

100_0700.JPG

100_0701.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i benc! Kumpel poprosił abym nabył mu podobny softshell, więc podskoczyłem do TK Maxx. Oczywiście już nie było po nich śladu. Tu do nas, do Białegostoku przyjeżdżają gromadnie Białorusini na zakupy. Biorą wszystko z dobrych marek jak leci, nawet często nie patrząc na rozmiary (pewnie na handel). Ale... wpadłem na kurtkę narciarską "Spyder", przecenioną (nawet tu) na 362pln.

No ..i mam... (a wcale nie zamierzałem).

                      Zostały tam jeszcze 3 szt.:

                              1 - M - taka jak moja, ale już nie wiadomo czemu droższa (499pln)? i  2 x S czarne.

                               Widziałem też dwie damskie kurtki "Spyder" - M ciemnostalowe. 

 

attachicon.gif100_0700.JPG

attachicon.gif100_0701.JPG

 

W Tychach te same, których zdjęcie wrzuciłeś. wziąłem ostatnią do przymierzenia - rozmiar M, wszystko super poza długością rękawa ;( Akurat klient przede mną trzymał w dłoni te sama kurtkę spytałem czy nie widział L-ki , uśmiechnął się i powiedział, że ma w koszyku i zaraz dodał abym chwile poczekał ponieważ jej nie mierzył :). Pokręciłem się jeszcze chwilkę po sklepie i dostałem od kolegi do przymiarki ( na Niego była za duża). Mógł odłożyć na wieszak i udać się do kasy , a przyniósl mi do rąk!!!!! BRAWO TY!!!-DZIĘKUJĘ 

 Po założeniu długość rękawa idealna, ale po zasunięciu zamka okazało się( jako, że jestem oszczędnie zbudowany),  że mój mięsień piwny jest zdecydowanie za mały do tej kurtki. Więc byc może L-ka jeszcze jest na wieszaku jeśli ktoś jest zainteresowany.

Kurtka bardzo ciekawie się prezentuje. 

Jeśli te 2-3 cm rękawa nie dadzą mi spokoju kurtka będzie do oddania, ewentualnie tutaj odstąpię jeśli ktoś będzie zainteresowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam żółtą kurtkę. Ne daj Panie Boże utrzymywać to w czystości. Spodni sobie nie wyobrażam nawet. Oczywiście jakby to często prał to spoko, ale to raczej nie wpływa za dobrze na membranę. Masz może jakieś patenty Jaro?


Piorę dosyć często w płynie z Lidla, resztą sobie głowy nie zawracam.
Jak się za bardzo pocę to znak żeby podnieść wydolność innymi sportami i ewentualnie otworzyć bardziej wywietrznik :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...