Skocz do zawartości

spyder z TK maxxa


tionami

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kurtkę do której zamieszczam link poniżej: 

https://www.tkmaxx.c...cket/p/31141224

 

Cena jak w linku, chociaż kurtka kupiona w PL. Opis dość skromny, w TK Maxx nie dysponują innym. Twierdzą że na pewno nie jest wyprodukowane przez Spyder'a dla nich tylko jest to produkt oryginalny z poprzednich sezonów. Tak jak wszystko co mają. 

Dodam że kurtki nie potrzebuję, mam i softshell i hardshell, więc  jeździć mam w czym.  

Kurtkę kupiłem przypadkiem, byłem synowi po spodnie i bieliznę termo. Nie ukrywam, że spojrzałem bo był pająk, myślałem na początku że to Alyeska.  Ale nie. Po przymierzeniu kurtka okazała się  lekka i wygodna, kolor ma  fajny. 

Ktoś może taką ma? jak się sprawdza  na stoku? Oddać czy zatrzymać? 

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem kurtkę do której zamieszczam link poniżej: 

https://www.tkmaxx.c...cket/p/31141224

 

Cena jak w linku, chociaż kurtka kupiona w PL. Opis dość skromny, w TK Maxx nie dysponują innym. Twierdzą że na pewno nie jest wyprodukowane przez Spyder'a dla nich tylko jest to produkt oryginalny z poprzednich sezonów. Tak jak wszystko co mają. 

Dodam że kurtki nie potrzebuję, mam i softshell i hardshell, więc  jeździć mam w czym.  

Kurtkę kupiłem przypadkiem, byłem synowi po spodnie i bieliznę termo. Nie ukrywam, że spojrzałem bo był pająk, myślałem na początku że to Alyeska.  Ale nie. Po przymierzeniu kurtka okazała się  lekka i wygodna, kolor ma  fajny. 

Ktoś może taką ma? jak się sprawdza  na stoku? Oddać czy zatrzymać? 

 

pozdrawiam 

Jeżeli fajna, w dobrej cenie to nad czym się zastanawiać ? W TK MAXX można kupić naprawdę fajne ciuchy narciarskie w dobrych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TK MAXX podróbki raczej nie kupisz. Skoro kurtka ci się podoba, cenę miała dobrą, pasuje .... po co drążyć? Chyba, że po analizie wydatków stwierdzasz, że trzeba coś po zakupach pozwracać, a kurtek i tak macie dużo, więc po co kolejna ;). Zbytnie gromadzenie też dobre nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, i to jest problem! Czy waszym zdaniem dwie kurtki to już "zbytnie gromadzenie", czy bez wyrzutów sumienia mogę nabyć następną?

 

No na moje oko jeżeli to są kurtki pełnosprawne i nie wiszą na drążku z napisem "schudnę"  to dwie kurtki są ilością optymalną. Ew. naddatek pieniędzy wydać na skręty.

Ale jeśli kurtki służą również do użytku codziennego to głosu nie zabieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na moje oko jeżeli to są kurtki pełnosprawne i nie wiszą na drążku z napisem "schudnę"  to dwie kurtki są ilością optymalną. Ew. naddatek pieniędzy wydać na skręty.

Ale jeśli kurtki służą również do użytku codziennego to głosu nie zabieram.

Oj, Zeberka, sumienie ty moje...

       I po co ja się pytałem? Ale oczywiście masz rację. :wub: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za posty :-)

 

Powiem tak, moje kurtki techniczne służą też do innych aktywności sportowych, szczególnie softshell.Także to nie jest gromadzenie. Przyznam się, że wziąłem tego Spyder'a bo jest ,,kolorowy" a do tej pory miałem same czarne i szare, wiecie - żeby było praktycznie. I tak jakoś stwierdziłem że w końcu narciarstwo to radosny sport więc może trzeba się nosić trochę weselej. Tylko jedna rzecz mnie dziwi, że kurtki centralnie takiej  nie ma katalogach internetowych Spyder'a, ani w grafice google,  tylko na stronie TK Maxxa jest. Choć rzeczywiście oni czasem mają z kolekcji sprzed kilku lat. No i ta cena.   Zanim wziąłem to wyszukałem w necie przez telefon, że ma 10 000 na 10 000 i teraz pytanie, czy ma naprawdę?

Czytałem też w necie, że jednak dla TK Maxxa robią firmy serie tylko dla nich, w ten sposób że szyją w jakiejś budzie i legalnie wykupują od np. CK lub DKNY prawo do znaku firmowego. Nie byłby to problem, gdyby nawet szyjąc z gorszych materiałów jednak parametry były utrzymane. Bo tego ponoć niektóre duże firmy pilnują, żeby sobie nie psuć rynku.

Swoją drogą kurtka zajefajna, nosi się jak cienka puchówka. Minusem jest brak wywietrzników pod pachami i dla niektórych pewnie ,,ściereczki do googli" :wacko: ;)

Ale tak całkiem do rzeczy: Czy sądzicie że TK Maxx poszedł w podróbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za posty :-)

 

Powiem tak, moje kurtki techniczne służą też do innych aktywności sportowych, szczególnie softshell.Także to nie jest gromadzenie. Przyznam się, że wziąłem tego Spyder'a bo jest ,,kolorowy" a do tej pory miałem same czarne i szare, wiecie - żeby było praktycznie. I tak jakoś stwierdziłem że w końcu narciarstwo to radosny sport więc może trzeba się nosić trochę weselej. Tylko jedna rzecz mnie dziwi, że kurtki centralnie takiej  nie ma katalogach internetowych Spyder'a, ani w grafice google,  tylko na stronie TK Maxxa jest. Choć rzeczywiście oni czasem mają z kolekcji sprzed kilku lat. No i ta cena.   Zanim wziąłem to wyszukałem w necie przez telefon, że ma 10 000 na 10 000 i teraz pytanie, czy ma naprawdę?

Czytałem też w necie, że jednak dla TK Maxxa robią firmy serie tylko dla nich, w ten sposób że szyją w jakiejś budzie i legalnie wykupują od np. CK lub DKNY prawo do znaku firmowego. Nie byłby to problem, gdyby nawet szyjąc z gorszych materiałów jednak parametry były utrzymane. Bo tego ponoć niektóre duże firmy pilnują, żeby sobie nie psuć rynku.

Swoją drogą kurtka zajefajna, nosi się jak cienka puchówka. Minusem jest brak wywietrzników pod pachami i dla niektórych pewnie ,,ściereczki do googli" :wacko: ;)

Ale tak całkiem do rzeczy: Czy sądzicie że TK Maxx poszedł w podróbki?

Zobacz temat założony przeze mnie na tym forum:

http://www.skiforum....e-2#entry570839

 

Te ciuchy które widziałem, kupiłem, oglądałem były na pewno w 100% oryginalne.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale tak całkiem do rzeczy: Czy sądzicie że TK Maxx poszedł w podróbki?

 

Nie doszukuj się.

To co sugerujesz jest nielegalnym procederem.

Natomiast wysoce prawdopodobnyme ze jakiś przedsiębiorczy rodak kupił Kurtkę w TK Maxx i oddał ale już podróbę z przełożonymi metkami.

Przypadak podobny był już notowany.

Dopiero następny klient zorientował się że kupił kurtkę z Lidla i narobił hałasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odwiedziłam dzisiaj dwa TkMaxxy. Szukałam kurtki narciarskiej dla syna. Niestety w jego rozmiarze były tylko pojedyncze Spydery. Ten turkusowy z pierwszego postu i jakiś czerwono-czarny za 4 lub 5 stów. Młody mówi, że ten czerwony "może być". Patrzę, jest 10000, więc jest nieźle, marka niezła, dział sportowy, więc bierzemy. Dopiero przed kasą coś mnie tknęło i spojrzałam dokładniej - kieszeni na karnet brak, fartucha przeciwśnieżnego brak... Wróciłam do wieszaków i okazało się, że większość Spyderów "narciarskich" w TkMaxxie ma właśnie takie wyposażenie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłam dzisiaj dwa TkMaxxy. Szukałam kurtki narciarskiej dla syna. Niestety w jego rozmiarze były tylko pojedyncze Spydery. Ten turkusowy z pierwszego postu i jakiś czerwono-czarny za 4 lub 5 stów. Młody mówi, że ten czerwony "może być". Patrzę, jest 10000, więc jest nieźle, marka niezła, dział sportowy, więc bierzemy. Dopiero przed kasą coś mnie tknęło i spojrzałam dokładniej - kieszeni na karnet brak, fartucha przeciwśnieżnego brak... Wróciłam do wieszaków i okazało się, że większość Spyderów "narciarskich" w TkMaxxie ma właśnie takie wyposażenie ;).

Estka, w weekendy raczej omijaj z daleka - nic tam ciekawego nie znajdziesz. W zeszłym tygodniu kupiłem VOLKL-a (M1 Warszawa Marki) z membraną 20 000 (kurtka bez podpinki, dokładnie taka jakiej szukałem, z pancernego materiału) w cenie 349 zł.

 

Napisz na priv jakiego rozmiaru szukasz, będę tam w przyszłym tygodniu w środku tygodnia, chwilę po otwarciu. Mam misję do wykonania znaleźć polary i inne ciekawe rzeczy dla żony.

 

Pozdrawiam

K.M.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam do najbliższego TK MAXX 60 kilometrów i zastanawiam się czy warto jechać? Naprawdę idzie tam dostać ciekawe rzeczy? 

 

jeśli nosisz S,M lub XXL to możesz zaryzykować.

 

Dla mnie najciekawsze są tutaj rzeczy outdoorowe bo normalnie nie ma regularnych wyprzedaży Mammuta, OR czy innych topowych marek. A tam można czasem coś trafić w cenie 30-50% regularnej. W tym roku kupiłem m.in paclite Colmara na Dermizaxie - około 700 zł, wcześniej też paclite Montane na eVent za 500 zł. Jest trochę ciekawych rzeczy, choć człowiek ma wrażenie, ze kupuje w second hand.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nosisz S,M lub XXL to możesz zaryzykować.

 

Dla mnie najciekawsze są tutaj rzeczy outdoorowe bo normalnie nie ma regularnych wyprzedaży Mammuta, OR czy innych topowych marek. A tam można czasem coś trafić w cenie 30-50% regularnej. W tym roku kupiłem m.in paclite Colmara na Dermizaxie - około 700 zł, wcześniej też paclite Montane na eVent za 500 zł. Jest trochę ciekawych rzeczy, choć człowiek ma wrażenie, ze kupuje w second hand.

 

Pozdro

Wiesiek

Jakby co w Warszawie dziś pojawiło się kilka par spodni OR w rozmiarze M. Ja w zeszłym tygodniu upolowałem VOLKL-a (Big Mountain Manaslu SKY) z pancerną membraną 3L bez ocieplenia, o parametrach 20 000, w cenie 349 zł  - rozmiar XL (choć na 100% jest to XXL, bo ja w XL się nie mieszczę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego ciuchy od Volkl'a trzeba mierzyć. Oni mają różne kroje - slim, regular i loose. Raz wejdźiesz w XL a raz nie. Ja mam problem z Volklem bo jestem między rozmiarami L i XL.

O to widziałem dla Ciebie kurtkę (Warszawa Marki) 0Rh+, ani to XL ani L, taka właśnie pomiędzy. Nie była tania bo 699 ale porządnie zrobiona, z fajną membraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to widziałem dla Ciebie kurtkę (Warszawa Marki) 0Rh+, ani to XL ani L, taka właśnie pomiędzy. Nie była tania bo 699 ale porządnie zrobiona, z fajną membraną.

O to widziałem dla Ciebie kurtkę (Warszawa Marki) 0Rh+, ani to XL ani L, taka właśnie pomiędzy. Nie była tania bo 699 ale porządnie zrobiona, z fajną membraną.


Taka właśnie kupiłem. Bliżej L. Niebieska. Fajna jest... na miasto. Ciepła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to widziałem dla Ciebie kurtkę (Warszawa Marki) 0Rh+, ani to XL ani L, taka właśnie pomiędzy. Nie była tania bo 699 ale porządnie zrobiona, z fajną membraną.

A jakie ma ocieplenie? Poszukuję kurtki oddychającej z dobrym ociepleniem i oddychającej ale o długości bardziej dla snowbordzistów a nie takiej do pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...