Skocz do zawartości

„ Podróż za jeden uśmiech 8 ” ***** PARADISKI - LES ARCS 2000 ***** 13 - 20 stycznia 2018


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie każdy wystarczająco często zagląda na pierwszą stronę a ja tu nieśmiało chciałam zauważyć że Szabir podzielił nas już na autobusy i można się już jarać. 

Np. tym kto jedzie z Abramusami a kto bez Abramusów :D

 

I um cyk cyk i tra la la ....

masz szczęście że napisałaś z dużej litery (Abramusy) ps. współczuję Tobie tej nudy w WA1 , z drugiej strony dzięki za  reklamę pewnie lżej Tobie z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

masz szczęście że napisałaś z dużej litery (Abramusy) ps. współczuję Tobie tej nudy w WA1 , z drugiej strony dzięki za  reklamę pewnie lżej Tobie z tym

Nie ma za co, nie sądzę byście reklamy wymagali.

Z góry zakładasz intencje a przecież mnie może być akurat niezmiernie przykro że tak się ułożyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydaje, że własny  napęd  gramofonowy i  głośny  patefon by się  przydał..

 

W  końcu Fredowski zaprosił wszystkich na cały tydzień  na  pidżamparty do siebie  to  mu  trza decybele na kwadracie  rozdysponować :D

 

 

 

 

P.S

Zenek  też ma swoją  profesjonalną konsolę a my mamy  przyczepkę :D:

 

800px-X5683_-_Radiogrammofon_Granada_III

 


 

mnie się wydaje, że własny  napęd  gramofonowy i  głośny  patefon by się  przydał..

 

W  końcu Fredowski zaprosił wszystkich na cały tydzień  na  pidżamparty do siebie  to  mu  trza decybele na kwadracie  rozdysponować :D

 

 

 

 

P.S

Zenek  też ma swoją  profesjonalną konsolę a my mamy  przyczepkę :D:

 

800px-X5683_-_Radiogrammofon_Granada_III

Stop stop nie przesadzajcie jestem  prawdziwie z epoki Modern Talking    ale gram na lepszym sprzęcie 

Załączone miniatury

  • _MG_5918.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz szczęście że napisałaś z dużej litery (Abramusy) ps. współczuję Tobie tej nudy w WA1 , z drugiej strony dzięki za  reklamę pewnie lżej Tobie z tym

 

ładna mi  nuda, jak Lubelaki  "pod  kogutem' mają  już zawsze drugi reset z trzech :D

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------

 

Przypominam, że:

 

ZOSTAŁY  JUŻ  TYLKO 2 DNI !

 

na wpłatę 2 raty !

 

 

 

 

  • 1120,- zł  ( z  pełnym skipassem  SF*)

 

  • 1000,- zł ( ze skipassem w cenie SPD**)

 

 

 

* 6 dniowy full skipass na cały region Paradiski

**6 dniowy skipass obszar Paradiski Decouvert. ( 6 dni po stronie Les Arcs w tym jeden dzień jazdy po stronie La Plagne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego właśnie Szabir zasugerował mi przesiadkę do WA1 - bo zanim dojedziemy do Francji, mógłbym nie zdążyć skosztować lubelskiej pigwówki :D

 

Maarcel, jak dziś pamiętam jak na  PZJU zero wyszedłeś w hotelu w  Saint  Nicolas na 20  minutową zbiórkę kasy po  pokojach  i  nie  mogłeś  po powrocie trafić w  metrowe drzwi.  O  twardym języku  jakbyś  pił pavulon  już nawet nie wspomnę. Długo  nam chciałeś  opowiedzieć co Cię w  tej  podróży  po  piętrach spotkało ale musiałeś ostro wspomagać się  słowiańską gestykulacją :D

 

My oczywiście  obrobiliśmy za  ten czas Twoje " harcerskie zapasy", które zabrałeś sobie niby na cały tydzień ( OMG ! ).. Mam nadzieję, że wyciągnąłeś z  tego wnioski  i na  ten wyjazd  pojedziesz  profesjonalnie  przygotowany  :D  w  końcu  mamy 10  lat  treningu  hihi

 

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------

Przypominam, że:

 

ZOSTAŁY  JUŻ  TYLKO 2 DNI !

 

na wpłatę 2 raty !

 

 

 

 

  • 1120,- zł  ( z  pełnym skipassem  SF*)

 

  • 1000,- zł ( ze skipassem w cenie SPD**)

 

 

 

* 6 dniowy full skipass na cały region Paradiski

**6 dniowy skipass obszar Paradiski Decouvert. ( 6 dni po stronie Les Arcs w tym jeden dzień jazdy po stronie La Plagne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździem programu, to było pozostawienie przeze mnie w tym hotelu kurtki i polara - wróciły do mnie po jakimś miesiącu już do Polski :D Tak, to był wyjazd z kategorii LEGENDARY :D

Szabirku, lepiej się przyznaj - czy to nie Ty zabrałeś z hotelu St. Nicolas "przypadkiem" klucz do pokoju z breloczkiem wielkości głowy dziecka ? :D Odsyłaliśmy go później do hotelu, a hotel w zamian odsyłał moją odzież :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździem programu, to było pozostawienie przeze mnie w tym hotelu kurtki i polara - wróciły do mnie po jakimś miesiącu już do Polski :D Tak, to był wyjazd z kategorii LEGENDARY :D

Szabirku, lepiej się przyznaj - czy to nie Ty zabrałeś z hotelu St. Nicolas "przypadkiem" klucz do pokoju z breloczkiem wielkości głowy dziecka ? :D Odsyłaliśmy go później do hotelu, a hotel w zamian odsyłał moją odzież :D

 

 

to  była  BasiaBB, której  pózniej w ramach odwetu  Nightgale przytrzasnął palce drzwiami w  busie  :D

 

 

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------

Przypominam, że:

 

ZOSTAŁY  JUŻ  TYLKO 2 DNI !

 

na wpłatę 2 raty !

 

 

 

 

  • 1120,- zł  ( z  pełnym skipassem  SF*)

 

  • 1000,- zł ( ze skipassem w cenie SPD**)

 

 

 

* 6 dniowy full skipass na cały region Paradiski

**6 dniowy skipass obszar Paradiski Decouvert. ( 6 dni po stronie Les Arcs w tym jeden dzień jazdy po stronie La Plagne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUTRO  OSTATNI  DZIEŃ 

 

na wpłatę 2 raty !

 

 

 

 

  • 1120,- zł  ( z  pełnym skipassem  SF*)

 

  • 1000,- zł ( ze skipassem w cenie SPD**)

 

 

 

* 6 dniowy full skipass na cały region Paradiski

**6 dniowy skipass obszar Paradiski Decouvert. ( 6 dni po stronie Les Arcs w tym jeden dzień jazdy po stronie La Plagne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZISIAJ  OSTATNI  DZIEŃ 

 

na wpłatę 2 raty !

 

 

 

 

  • 1120,- zł  ( z  pełnym skipassem  SF*)

 

  • 1000,- zł ( ze skipassem w cenie SPD**)

 

 

 

* 6 dniowy full skipass na cały region Paradiski

**6 dniowy skipass obszar Paradiski Decouvert. ( 6 dni po stronie Les Arcs w tym jeden dzień jazdy po stronie La Plagne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZISIAJ  OSTATNI  DZIEŃ 

 

na wpłatę 2 raty !

 

 

 

 

  • 1120,- zł  ( z  pełnym skipassem  SF*)

 

  • 1000,- zł ( ze skipassem w cenie SPD**)

 

 

 

* 6 dniowy full skipass na cały region Paradiski

**6 dniowy skipass obszar Paradiski Decouvert. ( 6 dni po stronie Les Arcs w tym jeden dzień jazdy po stronie La Plagne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


UBEZPIECZENIE PZU WOJAŻER z rozszerzonym KL do 200 tys. zł !!!


Tak jak na poprzednie wyjazdy proponuję dla chętnych ubezpieczenie zbiorowe. Daje nam to 20 % zniżki, a więc koszt ubezpieczenia przy sześciu dniach nartowania to 55 zł.


Mamy za to:

* koszty leczenia (KL) z amatorskim uprawianiem narciarstwa i snowboardu oraz assistance - 200 000 zł

* następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) - 100 000 zł

* odpowiedzialność cywilna (OC) - 200 000 zł



WAŻNE!!!
Ubezpieczenie obejmuje rekreacyjne uprawianie narciarstwa/snowbordu na wyznaczonych trasach.


Link do OWU Wojażer: https://www.pzu.pl/c...7&groupId=10172


Dane do ubezpieczenia (nazwisko, imię, pesel, adres z kodem pocztowym) proszę przesyłać na priv'a.


Sukcesywnie będę wklejać listę osób wraz z info o rozliczeniu.


Nr konta do wpłat: 19 1560 1195 2327 0183 2598 0003 Renata Kępa Lublin.






Dla osób lubiących jeździć poza trasą:


Jest możliwość wykupienia rozszerzonego ubezpieczenia, obejmującego uprawianie sportów wysokiego ryzyka, a więc jazdę poza trasą.

Składka za 6 dni przy minimum 10 osobach wynosi 60 zł, a do 10 osób 73 zł. - to jest dla KL 120 000 zł

Dla KL 200 000 zł - przy 10 osobach 72 zł, a do 10 osób 90 zł.


Szaberku wklej do pierwszego posta, please :)


W sprawach nie cierpiących zwłoki proszę dzwonić 501095635. Jeśli nie będę mogła odebrać, oddzwonię.

Zgłoszenia poparte wpłatą przyjmuję do 10 stycznia.

11 stycznia, po podpisaniu polisy podam jej numer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenia duszpasterskie:

 

 

 

Dziękuję 3/4 uczestnikom,  że dokonali znanych  im od  kwartału wpłat w przewidzianym terminie..

 

 

 

 

 

 

W  pierwszej  kolejności  będą  do  przejęcia  miejsca 1/4 dłużników.  Wobec  powyższego, jeśli  ktoś nowy  chce pojechać autokarem  i wpłaci  przed dłużnikiem  100% to  przejmie  jego  miejsce. Z  przyczyn  oczywistych, nie  będę  również rozważał sugestii dłużników  co do  przydziału miejsc gdziekolwiek.

 

 

Ostateczne  księgowanie dopłat zakańczam  4 - go  grudnia w poniedziałek.

 

Wszystkie dopłaty od wtorku 5  grudnia  proszę  pomniejszyć o kwotę 100 zł,  gdyż tyle mniej kosztuje zaprzyjaźniony zewnętrzny autokar z  Warszawy, do  którego  będę  przesuwał z WA dłużników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę dłużników  o  natychmiastowe  uzupełnienie wpłat !

 

 

To jest dla  mnie  jak  i dla  pozostałych wyjazdowiczów bardzo żenujące, że  trzeba się  prosić  o wpłaty  bądź co  bądź za Wasz  dobrowolny urlop.

 

 

Brak wpłaty  uznam za  rezygnację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem już 2 razy i wiem, że późno, ale jeśliby pojawiła się możliwość, chętnie dołączę.

Jestem z Gorzowa Wlkp i mogę dołączyć w Poznaniu lub na trasie A2 Poznań - Świecko. 

Jak pojawi się taka możliwość, proszę o kontakt.

Ty się martw chłopie tylko o koję! Dojazd sobie ogarniesz. A jak będziesz grzeczny, to Don Szabirejro Ci i w tym pomoże  B) Do kąta i klikaj! Albo młotem w świnkę i na pocztę! Zaprawdę powiadam Ci: będzie pan zadowolony :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro aktualizacja wpłat, wiec  trzymać rajtuzy na wodzy płoszę

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------

Proszę dłużników  o  NATYCHMIASTOWE  uzupełnienie wpłat !

 

 

To jest dla  mnie  jak  i dla  pozostałych wyjazdowiczów bardzo żenujące, że  trzeba się  prosić  o wpłaty  bądź co  bądź za Wasz  dobrowolny urlop.

 

 

Brak wpłaty  uznam za  rezygnację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...