Skocz do zawartości

„ Podróż za jeden uśmiech 8 ” ***** PARADISKI - LES ARCS 2000 ***** 13 - 20 stycznia 2018


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[quote name="abramus" post="567335" timestamp="1505491364"]

Szabir i Siano widzę że fajnie się bawicie szkoda że cudzym kosztem[/quote

Spokojnie my po prostu nie potrafimy się doczekać spotkania z Wami.

Mi też tu niektórzy sugerują zbieranie snickersów od Farorza za słoneczko :) ;) ;)
Tak że zbierajcie zapasy { jedzenia } i do zobaczenia na stoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku będąc w Paradiski kupiliśmy 6 dniowy skipass (bez ograniczeń na La Plagne i Les Arcs). Mój na linku poniżej.

 

https://photos.googl...tNRSG5PwqA2zOY6

 

Jakie było nasze zaskoczenie kiedy zamiast 6 dni data była napisana na  7 dni. Pytaliśmy w kasie czy faktycznie jest na 7 dni i obsługa to potwierdziła.

Nie powiedzieli tylko że 7 dzień jest ważny do 13:00 :) . Dobrze że z Les Arcs nas puścili Vanois Expressem bo sami myśleli że to błąd systemu bo w końcu data była ok. Dalej byli już nieugięci i musieliśmy organizować taryfę z Montchavin do La Plagne Village, gdzie odjeżdżał nasz autokar :) Była nerwówka ale wszystko skończyło się szczęśliwie za 10e/osoba i tak było warto pośmigać dodatkowy dzień (tyle wyniosła taksa bo było nas 8 osób :) Może w tym roku też będzie takie promo, także ta informacja może się przydać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szabirku czy Ty aby jesteś pewien tego o czym piszesz? Bo mnie się rzuty nie zgadzają. Liczba pokoi i łóżek. Np w dziesiątce albo jest 9 miejsc albo kanapa jest 3 osobowa . Dwunastka jest identyczna jak czternastka. 

 

choć pomroczność mnie z roku na rok coraz  bardziej dotyka to śpieszę Ci z rychłą odpowiedzią :

 

w  opisie poniżej  nie ma  błędu,

 

Apartament 5 pokojowy 10 osobowy – pow. ok. 95m2. Pokój dzienny z rozkładaną kanapą dla 2 osób  i kominkiem, 4 sypialnie z podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami, 4 łazienki z wanną lub prysznicem, 2 WC. Apartament może być dwupoziomowy

 

jedyne czego się domyślam, to omamy wzrokowe,  które zasugerowały  Ci, że  pojedyńcze  łoże w jednym z pokoi  jest  pojedyńcze. Otóż  nic  mylnego !. Z  powyższego  łoża wysuwa się kolejne  łoże, taka baba w babie  kumasz  ? :D  ( które mozna również odsunąć całkiem  jako  indywidualne), tzw. gigione. Jest  to  po to zrobione, żeby  gorsza połowa sponiewierana narciarstwem i wieczorną analizą  błędów mogła się z czworaka łatwo pomodlić  przy  łózku i być w polu rażenia :blink:

Na naciągniętym na  nie prześcieradle  jest  tam też wyhaftowane "Fredkowski". Tylko nie wiem czemu, bo gość śpi tam, gdzie bagietki zgubi  hihi :lol:

 

 

P.s

12 z 14 skoryguję, powielone rzuty tx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szabirku czy Ty aby jesteś pewien tego o czym piszesz? Bo mnie się rzuty nie zgadzają. Liczba pokoi i łóżek. Np w dziesiątce albo jest 9 miejsc albo kanapa jest 3 osobowa . Dwunastka jest identyczna jak czternastka.


Zeberko, jeśli się nie mylę w apart 10 osobowym jeden pokój jest/może być z łóżkiem piętrowym, dlatego w rzucie z góry widać tylko "gałąź" Salon tak jak Szabeirto rozpisał..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z  powyższego  łoża wysuwa się kolejne  łoże, taka baba w babie  kumasz  ? :D

Na naciągniętym na  nie prześcieradle  jest  tam też wyhaftowane "Fredkowski".

 

 

Że "Fredkowski" to kumam ale kto odhaftował "& Zibi" ?

 

 

Tak to zwykle wygląda, ale faktycznie nigdzie nt piętrowych ni ma.. ☺

 

No i bardzo dobrze że nie ma bo śpiąc na górze trzeba zachowywać towarzyski umiar ale jest najwyraźniej coś extra dla Ciebie i Freda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że "Fredkowski" to kumam ale kto odhaftował "& Zibi" ?



No i bardzo dobrze że nie ma bo śpiąc na górze trzeba zachowywać towarzyski umiar ale jest najwyraźniej coś extra dla Ciebie i Freda :D


Muszę sprostować Miła Pani, żeby nie było, ta niespodzianka w postaci "baba z baby wysuwana" ma prześcieradła haftowane "Zeberka" i " Candy"
Natomiast Fredkowski i Aspen z racji tego, że najmłodsi, mają zarezerwowane miejsce luksusowe przy kominku..
Tyle założeń, a jakie sobie roszady poczynicie, nie moja sprawa, byleby dzieci były zdrowe. Ostatecznie chrzestnym ojcem zostać mogę.. ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że "Fredkowski" to kumam ale kto odhaftował "& Zibi" ?

 

 

 

No i bardzo dobrze że nie ma bo śpiąc na górze trzeba zachowywać towarzyski umiar ale jest najwyraźniej coś extra dla Ciebie i Freda :D

 

Ja jestem wrogiem alkoholu jak wiesz, więc spokojna  twoja w  paski  :P

 

Jeśli chodzi o  łóżko piętrowe (  jak jest ), to najważniejsze  jest z  niego zejść niepokonanym  :lol:

 

 

można też się pokusić o koleżeński żart:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...