Skocz do zawartości

Usunięcie podziękowań


Jarda

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informację, w jaki sposób mogę usunąć ze swego konta wszystkie tzw "podziękowania". Nie chcę mieć nic wspólnego z tą hucpą, która opanowała to forum. JUŻ nie moje forum.


Otisku masz racje patologia tu straszna i gejostwo jak to mawia nasz kolega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Bardzo proszę o konkretne przykłady hucpy, patologii i "gejostwa".
Co to jest gejostwo - proszę o definicję.
Pozdro

O gejostwie to najwiecej wiedza chyba geje wiec trzeba by zobaczyc kto takie teorie zapoczatkowal i sie wypytac.
Jarda a kiedy to bulo "twoje" forum.Masz na nazwisko SkiForum czy.pl?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gejostwie to najwiecej wiedza chyba geje wiec trzeba by zobaczyc kto takie teorie zapoczatkowal i sie wypytac.
Jarda a kiedy to bulo "twoje" forum.Masz na nazwisko SkiForum czy.pl?

Cześć

Z pewnością to nie to "gejostwo". Mam paru znajomych gejów-homoseksualistów i są to ludzie niezwykle sympatyczni i prostolinijni. Niestety przez różne debilne uprzedzenia są często szykanowani i to powoduje, że są zmuszeni w wielu wypadkach do kamuflowania swojego ja.

Bardzo często tak bywa że ludzie wartościowi są szykanowani przez prymitywny ogół jedynie ze względu na tępotę tegoż.

Cóż ... Maria Skłodowska Curie - najwybitniejszy Polak w historii (obok Kopernika) też nie miała łatwo.

Pozdro

Pozdro


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Z pewnością to nie to "gejostwo". Mam paru znajomych gejów-homoseksualistów i są to ludzie niezwykle sympatyczni i prostolinijni. Niestety przez różne debilne uprzedzenia są często szykanowani i to powoduje, że są zmuszeni w wielu wypadkach do kamuflowania swojego ja.
Bardzo często tak bywa że ludzie wartościowi są szykanowani przez prymitywny ogół jedynie ze względu na tępotę tegoż.
Cóż ... Maria Skłodowska Curie - najwybitniejszy Polak w historii (obok Kopernika) też nie miała łatwo.
Pozdro
Pozdro

Osobiscie gejostwo mi nie przeszkadza gorzej juz z jego natretna manifestacja.Okreslenie tego co dzieje sie na forum( nie bardzo wiem o czym mowa) "gejostwem" uwazam za chamskie,plytkie i krzywdzace gejow bo uzyte jest jako okreslenie degradujace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie gejostwo mi nie przeszkadza gorzej juz z jego natretna manifestacja.Okreslenie tego co dzieje sie na forum( nie bardzo wiem o czym mowa) "gejostwem" uwazam za chamskie,plytkie i krzywdzace gejow bo uzyte jest jako okreslenie degradujace.

Cześć

Jasne. To tak jak z natrętnym patriotyzmem. Sam sobie szczytny i chwalebny zostaje czasami sprowadzony do roli bezrozumnego naśladownictwa.

Pozdrowienia


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś  puścił  bąka  a  kilku siedzi w  tym  i rozbiera smród na zapachy z czego  puszczający  ma ubaw  po  pachy .  Kręci Was  to ?  nie lepiej krótko i dosadnie ( jeśli  już ) powiedzieć swoje i wyjść na świeże  powietrze  trzaskając drzwiami ? albo  ja  jestem  jakiś dziwny, co  jest wysoce  prawdopodobne  nawet  ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiat jest mały a i można sie posliznac niechcący

Tomal ty mnie nie strasz bo od tego sa duchy.Wychowalem sie na ulicy i nieraz ktos sie na mnie poslizgnal a i ja poslizgnalem sie na kogos ot zycie,tylko ze wiesz szczeniakiem wtedy bylem.Jako osoba dorosla wiem,ze "poslizgniecie" problemow nie rozwiazuje.Nie moja wina,ze zachowac sie nie umiesz i wychodzi z Ciebie to ci ja nazywam "kwintesencja polskich lat 99-tych".Dajesz sie prowokowac jak male dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="pytek23" post="565409" timestamp="1499348550"]
Tomal ty mnie nie strasz bo od tego sa duchy.Wychowalem sie na ulicy i nieraz ktos sie na mnie poslizgnal a i ja poslizgnalem sie na kogos ot zycie,tylko ze wiesz szczeniakiem wtedy bylem.Jako osoba dorosla wiem,ze "poslizgniecie" problemow nie rozwiazuje.Nie moja wina,ze zachowac sie nie umiesz i wychodzi z Ciebie to ci ja nazywam "kwintesencja polskich lat 99-tych".Dajesz sie prowokowac jak male dziecko.[/

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację, w jaki sposób mogę usunąć ze swego konta wszystkie tzw "podziękowania". Nie chcę mieć nic wspólnego z tą hucpą, która opanowała to forum. JUŻ nie moje forum.

 

Jarku!

 

Wśród tych dzięksów jest pewnie sporo moich. Do dzisiaj pamiętam Twoje odjechane, zakręconym, barwnym słowem malowane relacje. Niezależnie od wysiłku jaki podejmiesz z pamięci mojej tego nie skasujesz! 

 

Pozdro

Wiesiek

 

SF to nie jest jedyne forum - możesz się przenieść się na sąsiednie. Jest tam trochę znajomych, sporo barwnych  relacji i nawet całkiem sympatyczne wstawki rowerowe. Do tego 100% inny klimat. Ale jak nie na forach  to tak czy tak wiem, że kiedyś się jeszcze zobaczymy. Czyli narka.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdacze, jeden strzela focha, inni się rozpisują o pierdołach, ale gdzie kupić buty narciarskie w lecie we Wrocławiu to nikt mi nie napisiał :angry:

 

Bo nikt nie sprzedaje we wrocku zimowego asortymentu w lecie, szkoda powierzchni handlowej, teraz sprzedają się pedały i takie tam.

Weź Google, wyszukaj sklepy ze sprzętem narciarskim i dzwoń, dowiesz się który ze sprzedawców jest w stanie udostępnić ci to co mu zostało po zimie a ma gdzieś dobrze zbunkrowane.

Innego wyjścia nie widzę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację, w jaki sposób mogę usunąć ze swego konta wszystkie tzw "podziękowania". Nie chcę mieć nic wspólnego z tą hucpą, która opanowała to forum. JUŻ nie moje forum.

 

Hucpę kolego to w tym momencie uprawiasz Ty! Dlaczego? A no dlatego, że jak komuś nie odpowiada poziom rozmów danego forum to usuwa się "po angielsku" w cień przestając pisać posty i ewentualnie prosi administratora o usunięcie swojego konta. Tymczasem czerpiesz wewnętrzną satysfakcję z ogłoszenia wszem i wobec, że Ty jesteś fajny a wszyscy inni są dnem. Może i mnie między innymi mnie masz na myśli obrażać, kto to wie?

 

Jak Ci forum nie pasuje możesz zamilczeć i go nie zaśmiecać. Nikogo nie interesują Twoje frustracje życiowe.

 

p.s. temat schodzi na dno już na drugiej stronie. To znak dla moderatora, że warto się nad nim pochylić i zamknąć lub nawet usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt nie sprzedaje we wrocku zimowego asortymentu w lecie, szkoda powierzchni handlowej, teraz sprzedają się pedały i takie tam.
Weź Google, wyszukaj sklepy ze sprzętem narciarskim i dzwoń, dowiesz się który ze sprzedawców jest w stanie udostępnić ci to co mu zostało po zimie a ma gdzieś dobrze zbunkrowane.
Innego wyjścia nie widzę.

A jednak... Wczoraj jadąc przez Wrocław wypatrzyłem na Kołłątaja sklep ski4you w którym kupiłem i narty i buty ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

.........................

 

 

 

Nie nooo, pastuszku bosy, pomiłujsia.

 

A jednak... Wczoraj jadąc przez Wrocław wypatrzyłem na Kołłątaja sklep ski4you w którym kupiłem i narty i buty  ;)

Gratulejszyn, dawaj! Jak chwalić się to na całego!

Faktycznie, dawno tam nie tuptałam ale sklep lubię za "wyraziste " witryny, Żadne tam zaklejanie okien tylko regularne dechy przy samej szybie.

Hm, jadąc przez Wrocław wypatrzyłeś? Ja tam na Kołłątaja wolę patrzeć nieco bliżej przed maskę  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...