Skocz do zawartości

2 dni na Hintertuxie w okolicach Bożego Ciała (z Wrocka, tak trochę po studencku)


rung

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Nie ma co czekać na zimę, na Hintertuxie ciągle biało ;)

Jak będzie dobra pogoda to chcę wyskoczyć na Hintertuxa w okolicach Bożego Ciała. Chcę pojechać na 2 dni: jazda na nartach 15-16 lub 17-18 czerwca, co by jeszcze 2 dni z długiego weekendu spędzić z rodziną ;)

Czy pojadę - zależy od pogody, jak będzie lać deszcz, to raczej nie.

Wyjazd chcę zaplanować tak trochę po studencku, ekonomicznie:

- wyjadę z Wrocka dzień wcześniej wczesnym wieczorem/późnym popołudniem

- na parking pod lodowiec dojadę w nocy i utnę sobie drzemkę w samochodzie (czerwiec, ciepło, pachnie, mmmmmm... ;)

- rano kawka, śniadanko i heja śmigać na nartach

- popołudniu zakwaterowanie (coś zabukuję na jedną noc na booking.com, nie powinno być drogo)

- drugi dzień: śniadanko i śmiganko.

- koło 15-16 wyjazd do domu

- po północy - przyjazd do Wrocławia

 

Jak pojadę, to pojadę nawet solo, ale gdyby ktoś miał chęć, można się dołączyć, zapraszam. Koszt paliwa i noclegu do podziału na pół (koszt paliwa/winiety powinien wynieść na osobę około 35 euro + 25zł; koszt noclegu - trudno powiedzieć, liczę na 100-150zł/osoba).

Szczegóły na priv, jakby co zapraszam ;)

Pozdrawiam

Marcin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...