Skocz do zawartości

Hemel Hempstead


andrzej 2499

Rekomendowane odpowiedzi

Lepszy rydz niż nic.Byłem na nartach..? hm pod dachem 150 czy 160 m chwila i na dole i znów orczyk i tak pewnie z kilkaset razy ale przed samym domem za fajerą ( kierownicą) skurcze i tak powinno być - kara za brak treningów i gwarancja że dałem z siebie wszystko. Mógłbym się usprawiedliwiać stłuczona pięta,nie mogę biegać, ale przecież jest rower albo siłownia. Jak bardzo trzeba to lubić żeby wytrzymać 8 godzin na tak krótkim stoku, myślę a może to chore jak chomik w klatce w swoim kieracie biega jak upośledzony. Pierwsza połowa na sl, ok to ma sens ,pózniej  fajne garby i odsypy - zmiana nart na all mountain trzeba coś kombinować żeby nie zwariować, swoją drogą lubie po odsypach, przypomina mi się taki wąski odcinek z Alp gdzie po południu tworzył się odsyp szeroki na dwa metry i  zawsze środek zatłoczony na tym przewężeniu, a ja tym dwu metrowym odsypem  śmigałem sobie bez konkurencji i tu taka mała namiastka tamtego odcinka i też pusto.W ramach skipasu dają narty buty kije i kask, za dodatkową opłatą  :rolleyes:  można wypożyczyć .... spodnie kurtkę ,rękawiczki, wydaje się być śmieszne ale wielu Anglików korzysta z tego.W wypożyczalni dyktatura tylko Head. Na całej wyspie jest 6 takich obiektów dziwi mnie to, bo w Angli śnieg raz na parę lat pada .Jest szkółka dzieciaki całkiem nieżle śmigają. Ediego Orła nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 osrodkow igielitowych to uznaję za dużo !
Mieliśmy okazje spotkać instruktora z UK- nauczył sie dobrze jeździć na igielicie, ale musiał wyemigrować " za śniegiem" do USA - wyrwał sie w wieku 18- lat.
Dobrze się nauczył jeździć, bo od razu zaczął pracować jako instruktor, rownież zahaczył o Kanadę i Nową Zelandię.
Jeździł świetnie- bajka!

Wracaj tam często! Jak tylko dasz radę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 czy 7 stoków ze sztuczną nawierzchnią to jest w Polsce, w UK ponad 50 (nawierzchnia to zazwyczaj dendix):
http://www.skiclub.c...px#.WPd95-TdjMI

Często korzystam w swojej okolicy, czasami jeżdżę na najdłuższy w Angli, do Gloucester, byłem na najdłuższym w Europie, w Edynburgu. Rzeczywiście, jak ktoś na szczotkach sobie radzi to i na śniegu nie ma problemu. Dave Ryding też zaczynał na stoku ze sztuczną nawierzchnią.

Czasami myślę o wypadzie do Hemel, ale aż tak zdesperowany by pojeździć na śniegu nie jestem, bo koszt dojazdu, jakieś papu i wejściówki dla kjej trójki na dwie, trzy godzinki to pewnie byłby tygodniowy skipass gdzieś w Alpach. Ale prawda, śniegu "moje" południe Anglii już pewnie z 5 lat nie widziało ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 czy 7 stoków ze sztuczną nawierzchnią to jest w Polsce, w UK ponad 50 (nawierzchnia to zazwyczaj dendix):
http://www.skiclub.c...px#.WPd95-TdjMI

Często korzystam w swojej okolicy, czasami jeżdżę na najdłuższy w Angli, do Gloucester, byłem na najdłuższym w Europie, w Edynburgu. Rzeczywiście, jak ktoś na szczotkach sobie radzi to i na śniegu nie ma problemu. Dave Ryding też zaczynał na stoku ze sztuczną nawierzchnią.

Czasami myślę o wypadzie do Hemel, ale aż tak zdesperowany by pojeździć na śniegu nie jestem, bo koszt dojazdu, jakieś papu i wejściówki dla kjej trójki na dwie, trzy godzinki to pewnie byłby tygodniowy skipass gdzieś w Alpach. Ale prawda, śniegu "moje" południe Anglii już pewnie z 5 lat nie widziało ;)

W Edynburgu to igielit czy indoor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...