Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Segal

Segal

Użytkownik

• Pip
  • 32 postów
  • Na forum od: 02.2019
62
  • Umiejętności: 5
  • Ziemia Łódzka

Napisano 04 maj 2019 - 20:31

Dziś w TVN. Teraz.

Ale o co chodzi właściwie? Że ogłosiła zakończenie kariery?

To napisz normalnie choćby jednym zdaniem a nie jakieś półsłówka wstawiasz.

#22 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2721 postów
  • Na forum od: 01.2017
1005
  • Łódź/Wrocław

Napisano 04 maj 2019 - 21:33

O to, że akurat był program w TVN, także o tym, że zakończyła karierę, a wcześniej powróciła. Ale nie tylko. Pewno można znaleźć w necie powtórkę. Chyba głównie o to mi chodziło. Żeby włączyć tv, tak, czy inaczej. Styl sieciowy, krótki przekaz. Dla tych co Google kłopotem:
http://dziendobry.tv...o-trudny-moment

#23 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13264 postów
  • Na forum od: 11.2007
8133
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 04 maj 2019 - 23:12

Cześć

Kolega często wyprzedza myśli. Ja też powoli się go uczę...

Po prostu był jakiś program na ten temat.

Pozdro

• Segal podziękował za tę wiadomość

#24 Segal

Segal

Użytkownik

• Pip
  • 32 postów
62
  • Ziemia Łódzka

Napisano 05 maj 2019 - 00:48

O to, że akurat był program w TVN, także o tym, że zakończyła karierę, a wcześniej powróciła. Ale nie tylko. Pewno można znaleźć w necie powtórkę. Chyba głównie o to mi chodziło. Żeby włączyć tv, tak, czy inaczej. Styl sieciowy, krótki przekaz. Dla tych co Google kłopotem:
http://dziendobry.tv...o-trudny-moment

Google w ogóle nie kłopotem, zdziwiony tylko byłem tą formą w której nie doszukałem się treści. Osobiście preferuję jakość ponad szybkość.

Pozdrawiam

• gajowy01 podziękował za tę wiadomość

#25 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2721 postów
1005
  • Łódź/Wrocław

Napisano 05 maj 2019 - 06:28

Google w ogóle nie kłopotem, zdziwiony tylko byłem tą formą w której nie doszukałem się treści. Osobiście preferuję jakość ponad szybkość.
Pozdrawiam

To pisz elaboraty. Nikt ci nie broni. Przypadkiem włączyłem TVN i leciał program. Dałem znać, jakby ktoś akurat czytał, a chciał obejrzeć i tyle. Wróciłem do oglądania zamiast zająć się jak oczekujesz pisaniem rozwkleklych treści. Sorry. PS sprawdziłem z ciekawości, ostatnio przestrzegales mnie przed warunem w Kamieńsku, pojechałem, było świetnie. Teraz forma ci nie pasi. Trochę optymizmu.

#26 Segal

Segal

Użytkownik

• Pip
  • 32 postów
62
  • Ziemia Łódzka

Napisano 05 maj 2019 - 09:31

To pisz elaboraty. Nikt ci nie broni. Przypadkiem włączyłem TVN i leciał program. Dałem znać, jakby ktoś akurat czytał, a chciał obejrzeć i tyle. Wróciłem do oglądania zamiast zająć się jak oczekujesz pisaniem rozwkleklych treści. Sorry. PS sprawdziłem z ciekawości, ostatnio przestrzegales mnie przed warunem w Kamieńsku, pojechałem, było świetnie. Teraz forma ci nie pasi. Trochę optymizmu.

Ale to nie chodzi ani o potrzebę elaboratu, ani o brak optymizmu. Więcej dystansu.

Ile trwał ten program? Z podrzuconego linku wychodzi, że pięć minut. A więc po pięciu minutach twój post stracił jakikolwiek sens. Już lepiej było napisać dwoma słowami: "Zakończyła karierę".

Jakiś czas temu Mitek napisał ci żebyś nie traktował ludzi jak idiotów. Miał rację.

Ze swojej strony temat zamykam. Ponownie pozdrawiam.

• gajowy01 podziękował za tę wiadomość

#27 MarioJ

MarioJ

Rajder

• PipPipPipPipPip
  • 2049 postów
1283
  • Wrocław

Napisano 05 maj 2019 - 09:46

Ale to nie chodzi ani o potrzebę elaboratu, ani o brak optymizmu. Więcej dystansu.
Ile trwał ten program? Z podrzuconego linku wychodzi, że pięć minut. A więc po pięciu minutach twój post stracił jakikolwiek sens. Już lepiej było napisać dwoma słowami: "Zakończyła karierę".
Jakiś czas temu Mitek napisał ci żebyś nie traktował ludzi jak idiotów. Miał rację.

Każdy kto ośmieli się skrytykować kolegę S, staje się jego wrogiem.
Kolego S, nie pisz do mnie, nie widzę Twoich postów.

#28 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2721 postów
1005
  • Łódź/Wrocław

Napisano 05 maj 2019 - 13:18

Jakbyś miał dystans to byś zignorował post, który nie do ciebie najwyraźniej był adresowany. Program gdy się zaczął nie wiedziałem ile będzie trwał, wrzuciłem info, a nuż ktoś przeczyta i włączy. Nawet jak się spóźni, a go zainteresuje to sobie wygugla info lub powtórkę. Napisałem jak się zaczynał, nie wiedziałem o czym dokładnie będzie. Naprawdę muszę się tłumaczyć? Bo jeden krytykant z drugim oczekują zawsze rzetelnych i kompletnych informacji. To jest internet, hello!

#29 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13264 postów
8133
  • Warszawa

Napisano 05 maj 2019 - 13:43

.......To jest internet, hello!

Cześć

Więc każda głupota Twoim zdaniem przechodzi?? Dziwi mnie takie podejście szczerze mówiąc. Staram się zawsze pisać tak abym mógł się podpisać imieniem i nazwiskiem. Myślę, że większość w ten sposób traktuje swoje sieciowe wpisy.

Jeżeli nie, to wychodzę na naiwnego kretyna.

Pozdrowienia

#30 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2721 postów
1005
  • Łódź/Wrocław

Napisano 05 maj 2019 - 16:26

Cześć
Więc każda głupota Twoim zdaniem przechodzi?? Dziwi mnie takie podejście szczerze mówiąc. Staram się zawsze pisać tak abym mógł się podpisać imieniem i nazwiskiem. Myślę, że większość w ten sposób traktuje swoje sieciowe wpisy.
Jeżeli nie, to wychodzę na naiwnego kretyna.
Pozdrowienia

Głupota nie. Ale skrót jak najbardziej. PS filtrowanie to baza. Edit: http://eurosport.tvn...ere,928100.html