Skocz do zawartości

Nasze upadki :)


robertw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rzucasz gownem dookola a inni maja sie otrzepywac. Do mnie twoje syfy nie dolatuja. Syn, corka, zona podpowiadaja? Czy razem "tworzycie"?

 

Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą :)

To Goebbels i twoja szkoła.

Nikogo nie nabierzesz.

To już w tym miejscu nie działa.

To ty jesteś chamskim ćwokiem i nikogo tu nie oszukasz.

To ty wszystkich opluwasz i wyśmiewasz.

 

Ale przebrałeś miarkę.

Każdy twój atak spotka się z moją reprymendą.

Nie mam zamiaru już milczeć i przełykać w ciszy twojego bezgranicznego chamstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh. Nie jeżdżę w tym sezonie na nartach, Od czasu do czasu poczytam forum, ale jak poczytam to coraz mniej tęsknię za jazdą na nartach. Piękna forma rekreacji, tylko czemu psujecie nasze doznania swoimi beznadziejnymi dyskusjami? Stare chłopy jesteście a zachowujecie się jak smrody. Proszę nie zaśmiecajcie swoimi głupimi tekstami tego tematu przenieście się do Hyde Parku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddałem się.

Oficjalnie poprosiłem admina o usunięcie mojego konta 

 

Teraz Wasz idol,  Waszym problemem :)

 

Jurek, nie znam genezy sporu, i mówiąc szczerze nie chcę znać :),  ale teraz zachowujesz się jak drama queen.

Włącz ignora, zbierz się na narty (Kasina w weekend zapowiada się dobrze, chyba, że Myślenice naprawią), gwarantuję, że humor się poprawi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku, nie to bym bronił Fredo. Mam z nim niemało na pieńku. Nawet nie tyle z nim co z innymi, którzy popierali jego chamskie odzywki. BTW zdarzają mu się też bardzo sensowne wpisy. Ale co do jazdy, to on umie jeździć. Z tych kilku filmów, które się tu i ówdzie przewinęły wyłania się obraz dobrego, a nawet b. dobrego narciarza. Na pewno doświadczonego. Może nie całkiem zgodnie z modą, ale jakie to ma znaczenie. A z Twoich filmów też wynika żeś bardzo dobry narciarz. Czyli obaj jesteście w te klocki dobrzy. :) Myślę, że wytykanie jego słabej jazdy jest słabym argumentem, bo on jeździ po prostu dobrze i skutecznie.

Pierdolisz Andrzej. Geneza jest prosta. Fredo odmówił i odmawia Jurkowi umiejętności jazdy. Gdyby odmawiał mu czegokolwiek innego dałoby chyba radę ale w tym wypadku zachowuje się jak idiota i to mnie najbardziej dziwi bo to człowiek, który wie  wiele o nartach i narciarstwie. Miał szansę. Ale przegiął i jako śmieć ma spadać tam gdzie jego miejsce. Proste!

Nawet nie będę pis...ał....dalej.

Pozdro serdeczne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolisz Andrzej. Geneza jest prosta. Fredo odmówił i odmawia Jurkowi umiejętności jazdy. Gdyby odmawiał mu czegokolwiek innego dałoby chyba radę ale w tym wypadku zachowuje się jak idiota i to mnie najbardziej dziwi bo to człowiek, który wie  wiele o nartach i narciarstwie. Miał szansę. Ale przegiął i jako śmieć ma spadać tam gdzie jego miejsce. Proste!

Nawet nie będę pis...ał....dalej.

Pozdro serdeczne

Ale Tobie łatwo przychodzi pisanie takich rzeczy. No, no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Tobie łatwo przychodzi pisanie takich rzeczy. No, no.

no wiec skoro sie zebralo - Fred czasami pisze  od rzeczy, " od zawsze" napadal na mnie.. narciarzem jest srednim, nie za dobrym, nie za wybitnym

nie lubie Go, ale od czasu do czasu daje niesamowite wpisy..swietne - musze przyznac

Mysle, ze powinnismy sie  "nakierowac" na pozytywne kierunki - zamiast napadac, podkreslajmy pozytywne aspekty narciarstwa..

wszyscy przeciez czerpiemy niemozebne poklady endorfin z faktu slizgania sie po sniegu na nartach - niech to bedzie naszym glownym motywem!!!

nie moge sie doczekac - w sobote wylatuje do Big Sky……….prognoza wola: " snieg kazdego dnia"!!!!!!! :)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolisz Andrzej. Geneza jest prosta. Fredo odmówił i odmawia Jurkowi umiejętności jazdy. Gdyby odmawiał mu czegokolwiek innego dałoby chyba radę ale w tym wypadku zachowuje się jak idiota i to mnie najbardziej dziwi bo to człowiek, który wie  wiele o nartach i narciarstwie.

Zgoda, tym bardziej, że Jurek, przynajmniej na filmach, jeździ świetnie. I pewnie lepiej niż Fredo, który jak dla mnie, znów oceniając go tylko po kilku filmikach z nim, jeździ, zgoda nie b. dobrze, ale dobrze. Miałem na myśli tylko to, że argument o słabych umiejętnościach narciarskich Fredo używany przez Jurka nie trzyma się kupy. Powinieneś jeszcze dopisać, że Fredo wymawia Jurkowi jazdę na Elanach. :)

 

A jaki jest Fredo na forum każdy wie (i bardzo dobrze, że wie). Obraża ludzi, prowokuje, lekceważy i czasem napisze coś z sensem. Co z tym zrobić? Najbliżej mi do podejścia Kovala w innym wpisie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, że te kłótnie są " kto ma dłuższego..." Większość forum ma coś takiego jak "ignoruj" Należy to wcisnąć, a hejterowi po pewnym czasie się znudzi.

Za krótko tu jestem, aby rozeznać się o co poszło, nie wiem czyja racja, nie zamierzam stawać po żadnej stronie. Jak ktoś mnie zaatakuje to to zleję, zgodnie z zasadą:

Nie dyskutuj z głupcem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudziło mi się obchodzenie ćwoka.
Dojdę go i tyle.
Każdy ma jakieś granice.
On je w stosunku do mnie wielokrotnie przekroczył.
 
 
Niech da film na którym umie jeździć.
Jakikolwiek!!!!
Jeszcze takiego nie widziałem.
TRAMWAJARZE to nie narciarze :)
 
Miarka się przebrała.
Latami udawałem, że to da się ułożyć.
Teraz KONIEC.
Zajadę go jego Goebbelsowskimi metodami !!!!
Latami ( Ferdka) obserwowałem i nauka .........nie poszła w las :)
 
 
Znam takich co średnio jeżdżą a są fajnymi ludźmi.
 
Ten ani jedno ani drugie.
 
Umiejętność jazdy na nartach nie jest kryterium , aby być szanowanym uczestnikiem forum.
 
p.s. skutecznie jeździła moja córka jak miała 6 lat.
Wszędzie i w każdych warunkach.
Jednak z protekcjonalnym tonem nie poucza i nie obraża tu nikogo!!!
 
p.s. 2 Mam gdzieś jak Ferdek jeździ .
To mnie nie interesuje.
To buraczany cham i nie będę się dalej godził na jego impertynencje w stosunku do mojej osoby.
Opcje są dwie.
Mogę się wycofać.
Rozważę to jeszcze .
Na razie mam zamiar ćwoka dojechać do bandy.
Niech on spada :)
 
Miarka się przebrała.
 
Oczywiście rozumiem, że odpryski gówna mnie ubrudzą ale trudno.
Wszystko ma swoją cenę.
Pozbycie się zarazy wymaga ofiar :)

Wiem ze temat mnie nie dotyczy jednak az ciezko uwierzyc ze dwoch doroslych facetow urzadza taka jazde na publicznym forum. Zdaje sobie sprawe, ze wczesniej musialo pasc wiele przykrych slow. Jestem pewien, ze musi byc jakas opcja ignorowania sie wzajemnie tak ze obie strony nie widza postow pisanych ani cytowanych przez ignorowanych uzytkownikow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy siebie czytacie?

Jest mi zupełnie obojętne jak on jeździ.

Znam wielu narciarzy którzy jeżdżą znacznie lepiej niż ja.

To nie ma żadnego znaczenia.

Bardzo ich lubię i szanuję.

 

Nie pozwolę sobie jednak na nazywanie mnie "mendą" i podobnymi określeniami.

 

W Polsce jest kilka forów narciarskich i z każdego "F" był banowany.

Nigdzie nie może pisać poza skiforum.

Tu także o ile pamiętam dwukrotnie usuwano go "dożywotnio".

Wybłagał coś u moderatorów jak byli i wrócił.

 

Teraz nie ma moderacji i znów zachowuje się jak on.

 

Mam dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..............(ciach)    .... Jestem pewien, ze musi byc jakas opcja ignorowania sie wzajemnie tak ze obie strony nie widza postow pisanych ani cytowanych przez ignorowanych uzytkownikow.

Niestety nie jest aż tak dobrze.

 

Zanim usunąłem swoje poprzednie konto, próbowałem ignorować wpisy jednego z bohaterów dyskusji (można się domyśleć którego). Niestety jeśli ktoś go zacytował, to dalej była widoczna  jego bazgranina.

 

Po ponownej rejestracji straciłem ochotę do aktywności na forum (a kilka wpisów chyba nie najgorszych popełniłem - przynajmniej takie miałem sygnały).

 

Niestety teraz więcej na tym forum kłótni niż choćby relacji z wyjazdów, opisów  ośrodków, czy choćby poradników o dużych ośrodkach (opisałem kiedyś trzy duże ośrodki francuskie - może komuś się przydały).

 

Obecne kłótnie - chyba nie wnoszą niczego merytorycznego - choć chyba rozumiem Jurka. Jeśli rzeczywiście usunie konto - prawdopodobnie będzie tego za jakiś czas żałował. Przerabiałem już to. Po ponownej rejestracji wrzuciłem na luz i nie piszę już relacji z wyjazdów ani poradników o ośrodkach.

 

Jeśli ktoś chciałby coś wiedzieć o francuskich ośrodkach - to w większości tych bardziej znanych byłem i mogę na Priva odpowiedzieć.

 

Pozdrawiam, Mietek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadałem sobie z Adminem na PW.

Usuną niewygodne dla Fredowskiego posty i teraz ja okazuję się być stroną atakującą :(

 

Zaproponowałem( dla dobra forum) usunięcie mojego i Fredowskiego profilu.

 

Jeśli nie to podtrzymuję usuniecie tylko  mojego.

 

Opcje są trzy:

Spadamy obaj ( najlepsza)

Spada Fred.

Spadam ja.

 

Przynajmniej jedna musi być i będzie wdrożona!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek

jestes doroslym facetem I tak reagujesz?

nie wyglupiaj sie - ja tez przez ten okres przechodzilem, gdy F atakowal mnie bez przerwy - nawet kontaktowal sie z moim przewodnikiem z Teton National park, zeby potwierdzic moje "wyssane z palca" sprawozdanie  z jednej z wypraw...

 

I co? I nic - wiecej na tym forum normalnych ludzi  niz innych, wiec dla mnie osobiscie pozostanie tutaj bylo wazniejsze, niz osobiste dasy.....

Bylo by mi przykro, gdybys stad poszedl - zawsze mozna sie od Ciebie czegos ciekawego dowiedziec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek

jestes doroslym facetem I tak reagujesz?

nie wyglupiaj sie - ja tez przez ten okres przechodzilem, gdy F atakowal mnie bez przerwy - nawet kontaktowal sie z moim przewodnikiem z Teton National park, zeby potwierdzic moje "wyssane z palca" sprawozdanie  z jednej z wypraw...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( SZOK!!!! ) Czerwone podkreślenie , wykrzykniki i słowo Szok , moje czyli Harpia)

 

I co? I nic - wiecej na tym forum normalnych ludzi  niz innych, wiec dla mnie osobiscie pozostanie tutaj bylo wazniejsze, niz osobiste dasy.....

Bylo by mi przykro, gdybys stad poszedl - zawsze mozna sie od Ciebie czegos ciekawego dowiedziec....

 

Kuba

Nie jestem mendą nawet dla tego  barana.

Nie będę tego tolerował.

 

Jest regulamin i właściciel forum ma obowiązek go przestrzegać.

Tymczasem po mojej interwencji usuną posty fredowskiego które mnie obrażają i zostawił moje "obronne"

Nie tędy droga.

 

Mam dość.

 

Wielu wartościowych ludzi zamilkło po konfrontacji z tym panem( znaczy Ferdkiem )

Mogę być następny.

To nic takiego.

Są inne fora na których już dawno go nie ma ( jednak nie zamierzam ) i inne sfery życia.

Szkoda je marnować na użeranie się z kimś kogo już tu nie było bo jest kim jest.

To jak zwykle we współczesnym świecie , właściciel forum "zważy" co dla niego lepsze :)

Ja się dostosuję.

 

Mam dziesiątki numerów telefonów do fantastycznych ( wspierających mnie teraz ) forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, nawet mnie nie denerwuj, bo następnym razem, gdy będę miał przyjemność spotkać Ciebie w Myślenicach, zabiorę ze sobą Snickersa dla Ciebie. Potrójnego.
Wielokrotnie miałem ochotę się wtrącić widząc wpisy "bohatera" tematu, ale dałem sobie na wstrzymanie. Olac buraka i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...