Skocz do zawartości

SkiWelt vs Zillertal


sebeq

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć,

 

 

Moja opinia będzie mocno subiektywna w Zillertal byłem tylko raz za to Skiwelt odwiedzam, co roku od 4 lat. Podstawowe pytanie to, z kim jedziesz i czego oczekujesz, ja ze względu na dzieci wybieram Skiwelt:

 

- darmowe skipassy dla dzieci do 15 roku życia, (ale to dopiero od 11 marca)

 

- mniejsze wysokości a więc jest cieplej (większość tras w przedziale 1300 – 1800 m)

 

- cały region objedziesz nie ściągając nart, w Zillertal między stacjami są spore odległości, dojazd z gromadką dzieci to spore wyzwanie.

 

 

 

dzięki za odpowiedź, myślę jeszcze nad Sella Rondą, rok temu byliśmy tam i było bardzo fajnie.

niestety trochę dalej to jest od Polski, zawsze to dodatkowe 200 km w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, myślę jeszcze nad Sella Rondą, rok temu byliśmy tam i było bardzo fajnie.

niestety trochę dalej to jest od Polski, zawsze to dodatkowe 200 km w jedną stronę.

Sella Ronda w lutym to duży tłok, poza tym chyba jeszcze mało śniegu tam jest, Zillertall to też kupa luda, zabawa niezła ale jazda dobra tylko na Hintertuxie i w Gerloss. Skiwelt - nie byłem, ale trochę czytałem, powinno być dobrze. Też się tam wybieram, w zależności od pogody marzec albo dopiero styczeń w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sella Ronda w lutym to duży tłok, poza tym chyba jeszcze mało śniegu tam jest, Zillertall to też kupa luda, zabawa niezła ale jazda dobra tylko na Hintertuxie i w Gerloss. Skiwelt - nie byłem, ale trochę czytałem, powinno być dobrze. Też się tam wybieram, w zależności od pogody marzec albo dopiero styczeń w przyszłym roku.

 

w końcu wybrałem Sellę, znalazłem bardzo dobrą ofertę na hotel, sprawdziem warunki i większość tras jest czynna (ponad 90%), jeszcze teraz pada śnieg wszędzie, więc powinno być dobrze.

Rok temu też byłem w lutym, duży tłok raczej w rejonie Belvedere, a tak to całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...