Skocz do zawartości

filmy fajnie zrobione


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

To film z listopada 2018.

Może już nie mieć :)

 

p.s. nie rozumiem po co robi się takie ........................ coś :)

Co się osiąga, udowadnia.

Od kogo i w czym jest się lepszym.

 

Zaraz przy kompie, ze szklanką alkoholu w łapie mogę wymyślić "konkurencję" w której będę najlepszy na Ziemi.

No ale po co ?

 

Wiem , wiem.

Red Bull płaci dziwakom.

To rzeczywiście genialne.

Jedyna firma na świecie która żyje z reklamowania produktu którego sprzedaje na tyle mało aby się utrzymać.

To współczesne odwrócenie pojęć.

 

Inni używają reklamy aby sprzedawać produkt a Red Bull ma "produkt" ( słodzona woda ? ) aby zarabiać na reklamie :)

 

GENIUSZE. ( naprawdę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To film z listopada 2018.

Może już nie mieć :)

 

p.s. nie rozumiem po co robi się takie ........................ coś :)

Co się osiąga, udowadnia.

Od kogo i w czym jest się lepszym.

 

Zaraz przy kompie, ze szklanką alkoholu w łapie mogę wymyślić "konkurencję" w której będę najlepszy na Ziemi.

No ale po co ?

 

Wiem , wiem.

Red Bull płaci dziwakom.

To rzeczywiście genialne.

Jedyna firma na świecie która żyje z reklamowania produktu którego sprzedaje na tyle mało aby się utrzymać.

To współczesne odwrócenie pojęć.

 

Inni używają reklamy aby sprzedawać produkt a Red Bull ma "produkt" ( słodzona woda ? ) aby zarabiać na reklamie :)

 

GENIUSZE. ( naprawdę)

abstrahuję od składu chemicznego tego napoju , ale koleś promuje -sponsoruje  sporty ekstremalne i chwała mu za to . Ma kasę i wydaje ją według własnego widzi mi się . Nazwał bym go marszandem naszych czasów , bo o wielu niszowych wyczynach nie mielibyśmy pojęcia ,a dzięki niemu ( i jego kasie  ;)  ) jest o nich głośno.

Dlaczego ? a dlaczego ludzie zdobywają K2 zimą , dlaczego lecą w kosmos , dlaczego kajakiem płyną przez Atlantyk....dlaczego...

Ps .listopad 2018 ...to raptem 2 miechy , myślę że nie stracił ich tak szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstrahuję od składu chemicznego tego napoju , ale koleś promuje -sponsoruje  sporty ekstremalne i chwała mu za to . Ma kasę i wydaje ją według własnego widzi mi się . Nazwał bym go marszandem naszych czasów , bo o wielu niszowych wyczynach nie mielibyśmy pojęcia ,a dzięki niemu ( i jego kasie  ;)  ) jest o nich głośno.

Dlaczego ? a dlaczego ludzie zdobywają K2 zimą , dlaczego lecą w kosmos , dlaczego kajakiem płyną przez Atlantyk....dlaczego...

 

To czym piszesz w ostatnim zdaniu  to są jakieś " naturalne bariery"

 

Jak zjadę Streifem na hulajnodze to będę lepszy od kolesia z filmiku ?

Później on mnie przebije i zjedzie na jednokołowej hulajnodze.

Nie pozostanę mu dłużny i zjadę Streifem na hulajnodze bez kół ( już jestem gość bo taką wymyśliłem )

 

Przecież to zwyczajnie GŁUPIE.

 

 

 

 

Koleś promuje Red Bull a nie sporty ekstremalne ( nie zauważyłem żadnego logo sportów ekstremalnych a jedynie RB :) )

Koleś niech robi co chce .

Jego sprawa.

Mnie to nie kręci.

 

p.s. Dziś jako pierwszy człowiek na Ziemi zjechałem narypany jak kopaczka z górki po mojej działce ( ummmmm ...... mega stromo nawet jak na Małopolskę a co dopiero Mazowsze)na rolkach na prawej nodze i nartach ( GS FIS 2012  40m ) na lewej. :)

 

Ile mi zapłacisz?

Zrobiłem to jako pierwszy i jedyny na Ziemi :)

Czy promile się liczą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czym piszesz w ostatnim zdaniu  to są jakieś " naturalne bariery"

 

Jak zjadę Streifem na hulajnodze to będę lepszy od kolesia z filmiku ?

Później on mnie przebije i zjedzie na jednokołowej hulajnodze.

Nie pozostanę mu dłużny i zjadę Streifem na hulajnodze bez kół ( już jestem gość bo taką wymyśliłem )

 

Przecież to zwyczajnie GŁUPIE.

 

 

 

 

Koleś promuje Red Bull a nie sporty ekstremalne ( nie zauważyłem żadnego logo takich :)

Koleś niech robi co chce .

Jego sprawa.

Mnie to nie kręci.

 

p.s. Dziś jako pierwszy człowiek na Ziemi zjechałem narypany jak kopaczka z górki po mojej działce ( ummmmm ...... mega stromo nawet jak na Małopolskę a co dopiero Mazowsze)na rolkach na prawej nodze i nartach ( GS FIS 2012  40m ) na lewej. :)

 

Ile mi zapłacisz?

Zrobiłem to jako pierwszy i jedyny na Ziemi :)

ja nic , bo mogę zrobić to samo (może nawet na większej bani :P ) ale napisz  do Dietricha Mateschitz  i jeśli uzna ,że jest to na tyle medialne ,żeby wyłożyć kasę , to może postawi Ci następną flaszkę  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...