Skocz do zawartości

filmy fajnie zrobione


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Nie atakujcie Andranda we dwaj, on nie zna terminow narciarskich.a wytlumaczcie.
"odsypy" o ktorych piszesz to kopce powstale ze zsypanego sniegu na rownym twardym podlozu.

Cóż... o ile dobrze pamietam, to jeszcze nie zdarzyło mi sie nikogo zaatakowac, szczegolnie na forum (pisowskich trolli nie licze). Czasem tylko oprotestuje....jakby to nazwać, powiedzmy że drobne ... nieścisłości.... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... o ile dobrze pamietam, to jeszcze nie zdarzyło mi sie nikogo zaatakowac, szczegolnie na forum (pisowskich trolli nie licze). Czasem tylko oprotestuje....jakby to nazwać, powiedzmy że drobne ... nieścisłości.... ;-)

 

To po co wprowadzasz ludzi w błąd?

Odsyp to odsyp, niezależnie na jakim śniegu i na jakim nachyleniu stoku.

Co więcej, nie masz pojęcia jak się tworzą muldy na stoku.

Świat płaskich carvingowych stoków  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez litość zamilczę... :-))))

 

Chyba dla siebie. Naprawdę myślisz, że odsypy robią się tylko na twardym i płaskim???  :D  :D  :D  :D  :D

Robią się głównie na stromym i miękkim, bo tam prawie nikt nie krawędziuje.

Mistrzowie autostrady, dla których każda droga to autostrada  :D Dla rajdowca to dobry dowcip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z przyjemnością oglądam np. to :

Różne ciekawe elementy widać na tym filmie. Warto zwrócić uwagę jak użyte są kije: kiedy i jak są wbijane - widzimy że narciarz wspiera skręty kijem w maksymalny i optymalny sposób. Pokazywał to Joubert a potem zapomniano o istocie sprawy mówiąc o początku ewolucji, rytmie, odciążeniu i podobne bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dla siebie. Naprawdę myślisz, że odsypy robią się tylko na twardym i płaskim???  :D  :D  :D  :D  :D

Robią się głównie na stromym i miękkim, bo tam prawie nikt nie krawędziuje.

Mistrzowie autostrady, dla których każda droga to autostrada  :D Dla rajdowca to dobry dowcip.

Cześć

Ja bym Michała przeprosił, tym bardziej, że jak On jeździł na nartach po zmuldzonych stokach to Ciebie jeszcze nawet nie było na świecie.

Widzisz pewnie jesteś naprawdę w porządku ale trochę pokory by Ci się przydało.

Pozdro

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w TVP

https://vod.tvp.pl/v...cz-2,46923448#!

normalnie w BBC

https://www.bbc.co.u...rammes/b0bwqdbg

https://www.bustle.c...-story-15568284

historia wilczycy przemierzającej Alpy od Dolomitów do Prowansji, piękne plenery, ładna historia, młode, przyjaciel, wataha... człowiek odwiecznym wrogiem, żeby nie było za słodko. W tle Matterhorn, Monte Rosa, Mont Blanc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć

Noo i - jak już Ci nie raz pisałem - wrzucaj jak najwięcej i niech się ludzie uczą. Zauważyłem natomiast jeden element, o którym już chyba rozmawialiśmy: solidne odciążenie połączone z zamiarem wbicia kija (taki akcent rytmiczny), który moim zdaniem jest solidnie w Twojej jeździe przesadzony. I teraz nie pamiętam czy to było celowe, bo chyba tak?
Pozdrowienia serdeczne

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Noo i - jak już Ci nie raz pisałem - wrzucaj jak najwięcej i niech się ludzie uczą. Zauważyłem natomiast jeden element, o którym już chyba rozmawialiśmy: solidne odciążenie połączone z zamiarem wbicia kija (taki akcent rytmiczny), który moim zdaniem jest solidnie w Twojej jeździe przesadzony. I teraz nie pamiętam czy to było celowe, bo chyba tak?
Pozdrowienia serdeczne

Mitek,

 

Jest przesadzony i zdaję sobie z tego sprawę, potrafię to kontrolować , ale jak chce żeby skręt był potężnie wykończony i narty wyjechały to to do-rotowanie górą pozwala mi mocniej go wykończyć 😄 Ale też potrafię pojechać spokojniej tylko nie daje to takie fanu. Już nie mogę doczekać się sezonu i pierwszego wypadu na narty 🙂 

Pozdrawiam 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...