Skocz do zawartości

filmy fajnie zrobione


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzięki

Cześć

Stary, a tego koleżkę znasz?

Zabił się już ponad 20 lat temu ale był absolutnym gigantem w sprawach szalonych przedsięwzięć. i do tego niezwykle charyzmatycznym gościem. Polecam poszukać filmików. No i namierz gdzieś całość Masters of Stone jak lubisz takie historie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji otwartych wyciągów... trochę nostalgii z USA.
 
O wyciągu "Siódme niebo" i nie tylko.
Lubię jak Amerykanie znajdują nazwy na różne rzeczy, np. "chairlift courage" - czyli pokazówki pod wyciągiem :D

Kiedyś to było marzenie zjeżdżać pod wyciągiem :D A teraz najfajniej jak można z wyciągu wyczaić jeszcze nie ruszoną lajnę między skałami.

 



Do tego trochę nostalgii z ośrodków, które nie działają
Nowy Meksyk


 

TOP 10 CLIFFS


Mam dwie granice na nartach:
1. uprząż + lina - nie chodzę tam gdzie może być potrzebna
2. skoki i dropy - po paru skokach wylądowanych centymetry od kamieni, których nie było widać w momencie skoku, jednak nie... jak się ma 3-4 godziny na piechotę do cywilizacji... raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Nikon mnie mega rozczarował....Mitek chodzi mi jak ta dziewczynka popiernicza na nartach, osoba w moim wieku już raczej nie ma szans. Ok, nie mówię, że nie powalczę...ale  

Cześć

Dobrze uczone i objeżdżone dziecko. Nawet nie musiała być uczona tylko po prostu dużo jeździła z kimś dobrym - to wystarczy.

To jest dobrze jeżdżąca dziewczynka - po prostu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...