Skocz do zawartości

filmy fajnie zrobione


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gabrik napisał:

To odważę się zapytać - jaka przyczyną kontuzji ?

Na Lavolacie zbyt mocno docisnąłem na ścianie, i wyleciałem do tyłu. W sumie dwa razy podobnie. Miałem ortezę która nie utrzymała i klano poszło w za duży przeprost a po poprzenim dzwonie jeszcze chyba się do końca nie zagoiło. Zobaczymy po rezonansie co się stało w środku 🙂

A za 9 dni kolejny SKI CAMP 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tyrpoos_ski napisał:

 

A tymczasem jeszcze jeden filmik - 1 minuta  - 50 skrętów na slalomce - takiej sklepowej 😉

Podkład muzyczny miałem dokładnie ten sam w słuchawkach podczas tego przejazdu jaki leci w video - chciałem zobaczyć czy to widać że nieświadomie jadę do rytmu o ile nachylenie pozwala i prędkość. ~to była łatwa trasa ale jak to zawsze z gopro wychodzi , że na video wygląda jakby było mega płasko, a tu trasa połączenie niebieskiej z czerwoną. 

 

 

Trasa nr 20 fajnie nachylona na górze na dole robi się trochę bardziej stromo, no i widokowo. 

Zdrowia życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Bartek jesteś mądry wiesz co robisz ale uważaj bo przy stylu jazdy, którym jeździsz kolana są narażone na kontuzje. Zadbaj o zaleczenie jednej bo jak Ci pójdzie całość to już z tego nie wyjdziesz - wiem co mówię. Jak jedziesz teraz to jeździj na pól gwizdka i zajmij się szkoleniem - powaga. Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy lekarsko konsultacyjnej wal jak w dym na priv czy tel. Telefon masz?

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Bartek jesteś mądry wiesz co robisz ale uważaj bo przy stylu jazdy, którym jeździsz kolana są narażone na kontuzje. Zadbaj o zaleczenie jednej bo jak Ci pójdzie całość to już z tego nie wyjdziesz - wiem co mówię. Jak jedziesz teraz to jeździj na pól gwizdka i zajmij się szkoleniem - powaga. Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy lekarsko konsultacyjnej wal jak w dym na priv czy tel. Telefon masz?

Pozdro

 

Hej, niestety chyba nie do końca wiem, bo p 1 kontuzji odpuściłem tylko na jeden dzień i jeździłem dalej ale już delikatniej.

Na drugim wyjeździe na ostatnim zjeździe po 6 dniach zamiast odpuścić to przycisnąłem za bardzo. Wiec lekka głupota z mojej strony , ale to właśnie jest ta ułańska fantazja i chęć żeby każdy skręt dawał kopa 😉

Teraz muszę uważać bo wiem jakie będa konsekwencje, lewa noga już była operowana 10 lat temu, prawdopodobnie z prawą skończy się na tym samym. Dzięki za propozycje. Odezwę się w srodę po rezonansie. 

Numeru nie mam, jak możesz to napisz na PRIV.

Z góry dzięki

B

  • Like 1
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Tak to jest moc choć montaż nie jest najlepszy ale jest tylko taki. Już go analizowaliśmy - chyba w temacie o szybkości. Ale te świecące tyczki zajebiste, nie?

POzdro

Cze

Ale całe życie słyszałem - jakby coś się stało to nie idź do światła .....

Bramki faktycznie super efekt, no i jazda na speedzie po ćmoku wymaga nie lada odwagi i umiejętności.

pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Tak to jest moc choć montaż nie jest najlepszy ale jest tylko taki. Już go analizowaliśmy - chyba w temacie o szybkości. Ale te świecące tyczki zajebiste, nie?

POzdro

Tyczki the Best, tylko patrzeć jak za chwilę wymyślą nocne jazdy dla zawodników. 

Swoją drogą Atom i Head chyba najwięcej reklamy poprzez sport używają, bo te firmy miałem zakodowane w głowie najmocniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wiesz to wszystko są przedsięwzięcia RedBulla bo i ona jeździ w RedBullu i np. Hirscher. Tak jak ten napój to przesyf - a swego czasu musiałem go pić bo byłem w takim teamie, że trzeba było się pokazywać w strojach z RB w ręku - to wiem. Tak firmę cenię za sponsorowanie różnych wariatów, szalonych przedsięwzięć i fantastyczne pomysły.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Wiesz to wszystko są przedsięwzięcia RedBulla bo i ona jeździ w RedBullu i np. Hirscher. Tak jak ten napój to przesyf - a swego czasu musiałem go pić bo byłem w takim teamie, że trzeba było się pokazywać w strojach z RB w ręku - to wiem. Tak firmę cenię za sponsorowanie różnych wariatów, szalonych przedsięwzięć i fantastyczne pomysły.

Pozdro

Cześć

A wystarczy do tego zwykła woda cukier i jakiś barwnik E.....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet RB mogę pić w dłuższych jazdach autem. Chociaż bardziej podchodzi mi Black z Tysonem. Ale składowo to jeden syf. Natomiast sponsoring świetny, chyba największe wrażenie to skok Baumgartnera ze stratosfery i pokonanie bariery dźwięku. W różnych działkach coś szalonego się pojawia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Marcos73 napisał:

Powiedział Lekarz, a op..ala mnie że palę fajki, a tytoń to przecież naturalny produkt jest. Jeszcze chmiel czasami w płynie no i nalewki z pszenicy lubię. 

pozdrawiam

A tauryna i kofeina to nie naturalne? Generalnie wszystko dla ludzi byle rzadko te "mało zdrowe". Wypijam pewnie z 3 puszki w roku? Jak się to ma do Twoich fajek? 🤪 A od tej pszenicy to tylko slalomy się robią. Cuda Panie...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2023 o 15:39, Chertan napisał:

A tauryna i kofeina to nie naturalne? Generalnie wszystko dla ludzi byle rzadko te "mało zdrowe". Wypijam pewnie z 3 puszki w roku? Jak się to ma do Twoich fajek? 🤪 A od tej pszenicy to tylko slalomy się robią. Cuda Panie...

Mój dziadek zawsze mawiał, wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba wiedzieć w jakich ilościach. Też składał tą "dziwną przysięgę" (a jak mył ręce, babcia mawiała, Stasiu ty będziesz obierał ziemniaki a nie operował). Jego ojciec (mój pradziadek) leczył się całe życie wodą ze studni. Dziadek dożył 86 lat, pradziadek 97 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...