Skocz do zawartości

filmy fajnie zrobione


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Mitek napisał:

Nie każdy wpis w sieci należy rozumieć wprost, czasami warto się wysilić czy piszący nie stosuje czasami przenośni czy innego środka stylistycznego aby uzyskać lepszy efekt czy też w ogóle zainteresowanie wypowiedzią. Jak widać pracuje.

Tak też odebrałem ale liczyłem na efekt i ogólne zainteresowanie.

Przy okazji dowiedziałem się że

-  zaliczono mnie do młodzieży co mi schlebia

- uwielbiam teorie spiskowe co mi nie przeszkadza

- mam problemy z współczesną polszczyzną co daje do myślenia

Osobiście zupełnie nie interesuje mnie kto jak jeździ na stoku pod warunkiem że robi to bezpiecznie,

kilka dni temu dostałem w kolano nartą, która wypięła doskonale jadącemu instruktorowi,

kolano spuchło i tyle mam z jego porządnej jazdy

Edytowane przez Jan
że
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jan napisał:

Tak też odebrałem ale liczyłem na efekt i ogólne zainteresowanie.

Przy okazji dowiedziałem się że

-  zaliczono mnie do młodzieży co mi schlebia

- uwielbiam teorie spiskowe co mi nie przeszkadza

- mam problemy z współczesną polszczyzną co daje do myślenia

Osobiście zupełnie nie interesuje mnie kto jak jeździ na stoku pod warunkiem że robi to bezpiecznie,

kilka dni temu dostałem w kolano nartą, która wypięła doskonale jadącemu instruktorowi,

kolano spuchło i tyle mam z jego porządnej jazdy

Widać nie jechał doskonale. A w dodatku pewnie na rozregulowanych wiazaniach ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jan napisał:

Tak też odebrałem ale liczyłem na efekt i ogólne zainteresowanie.

Przy okazji dowiedziałem się że

-  zaliczono mnie do młodzieży co mi schlebia

- uwielbiam teorie spiskowe co mi nie przeszkadza

- mam problemy z współczesną polszczyzną co daje do myślenia

Osobiście zupełnie nie interesuje mnie kto jak jeździ na stoku pod warunkiem że robi to bezpiecznie,

kilka dni temu dostałem w kolano nartą, która wypięła doskonale jadącemu instruktorowi,

kolano spuchło i tyle mam z jego porządnej jazdy

No, ta młodzież to był jeden z przykładów (ale co tam, bądź młody 🤪, choć jak się to ma do problemów ze współczesną polszczyzną?), ale ten drugi widzę Ci pasuje, wiec spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2022 o 15:52, Gabrik napisał:

Film jak film, ale latka lecą, a HH w formie. Przyznam jednak, że jazda Diany bardziej mnie fascynuje.

Dziwne, ona jeździ całkiem wykrzywiona, jakby się strasznie starała wyginać biodro od stoku. Harald jeździ jak dla mnie perfect squared. I to ładniej wygląda.

W dniu 26.04.2022 o 18:11, Mitek napisał:

Ale jak znam życie to Ty pojechałeś tam pojeździć a nie obfotografować się z kamerką na kasku i kupą zbędnego sprzętu na plecach... 😉

Heh, nie słuchajcie Mitka. Mitek jest przywiązany do wyciągu i dalej niż 30 metrów od trasy nie odjedzie. A jak się ma trochę sprzętu w plecaku to się zmienia perspektywa - wszystkie góry w zasięgu wzroku dostępne (z dodatkowym sprzętem w plecaku) 🙂

Żeby nie było, że nie jeżdżę przy wyciągu. Ostatnio nawet więcej bo się wybredny zrobiłem - pójdę gdzieś 2 czy 3 godziny jak jest szansa na fajny śnieg.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie czuj się atakowany koleś bo oceniam filmik a nie Ciebie, OK? Nie musisz się więc bronić i próbować coś udowadniać. Kolesie z plecakami i kamerkami, których widzimy na filmiku to zwykli leszcze, co nie przeszkadza innym być wytrawnymi pozatrasowcami. Każdy kto potrafi porządnie jeździć po nieubitym jest nieporównanie większym i lepszym narciarzem od przybitego do nienaturalnych wygładzonych stoków wycieczkowicza - o sportowcach nie mówimy.

Jasne?

Chciałeś się popisać? Mnie to gówno obchodzi, nawet nie oglądam, nie mam czasu, mam coś lepszego do oglądania, ale na innych może zbijesz kapitał...

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 21.04.2022 o 10:37, Bruner79 napisał:

Świetny film. Bode jedzie na nartach allm swojej marki Peak. Na filmie szerokość 98mm. Szczerze - takie narty od takich gości z zapleczem sportowym i nietylko można kupować w ciemno. Nie ma nic lepszego niż produkt tworzony z pasji. Poza tym - niezle te dechy, jeździłbym 🤩

Powiem Ci że mam chęć je zakupić:) Tylko nie wiem czy nie 104.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mlesik napisał:

Powiem Ci że mam chęć je zakupić:) Tylko nie wiem czy nie 104.

Ja głównie poruszam się po trasach przygotowanych wiec celuje w dechy do 100mm jako allm, 98 a 104mm - wielkiej różnicy w szerokości nie ma, ale pewnie we flexie będzie. Jeśli czasem wypadasz poza trasę to taka 104 ma sens. Ja zazwyczaj szukam czego 90-100mm - bo to świetne krążowniki No i jak jest twardo teZ elegancko jadą. Teraz narty allm/free są tak budowane ze jadąc nie odczuwasz aż tak ich szerokości, wiadomo - odczuwasz 🙂 ale w porównaniu do nart starszych tego typu są znaczne różnice. Jeśli szukasz mocnych allm i nie bierzesz tylko pod uwagę tych od Bode to sprawdź tez brahma/bonafide albo serie enforcer nordica. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 16:42, Bruner79 napisał:

Ja głównie poruszam się po trasach przygotowanych wiec celuje w dechy do 100mm jako allm, 98 a 104mm - wielkiej różnicy w szerokości nie ma, ale pewnie we flexie będzie. Jeśli czasem wypadasz poza trasę to taka 104 ma sens. Ja zazwyczaj szukam czego 90-100mm - bo to świetne krążowniki No i jak jest twardo teZ elegancko jadą. Teraz narty allm/free są tak budowane ze jadąc nie odczuwasz aż tak ich szerokości, wiadomo - odczuwasz 🙂 ale w porównaniu do nart starszych tego typu są znaczne różnice. Jeśli szukasz mocnych allm i nie bierzesz tylko pod uwagę tych od Bode to sprawdź tez brahma/bonafide albo serie enforcer nordica. 

Właśnie zastanawiam się czy nie sprzedam swoich voelkl shiro i zastąpiłbym je nartą bardziej uniwersalną. A narta od Bode kusi:) Kolejny sezon mi przeleciał że tylko raz zapiąłem shiro. 

Edytowane przez mlesik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

W życiu nie widziałem tego filmiku. Jedynie stamtąd zjeżdżałem.

Pozdro

Cyt. A to malutki bonus. Przypadkowo załapał mi się filmik z jazdy na Sass Pordoi. Jeździłem tam kiedyś z żoną. Świetne i łatwo dostępne miejsce dla przy trasowych freeriderów chcących odjechać trochę dalej od trasy. Niestety jak my tam byliśmy warunki nie były tak zajebiste a pomimo iż byłem w rejonie wiele razy to nigdy ani później ani wcześniej nie miałem czasu. 
http://www.skimania.com.pl/mieszanie-technik-klasyk-z-carvingiem-t1968-15.html

EDEA85D1-9608-463E-92BE-8A16FA3E44B7.png

Edytowane przez star
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tyrpoos_ski napisał:

Hej wszystkim,

 

Podsyłam ostatni filmik. Wszystkie ujęcia nagrane w zeszłym sezonie , ale w końcu udało sie je razem posklejać.

Pozdrawiam

 

 

Cze Bartek

Bardzo fajny spot reklamowy, profi posklejany, nawet głos masz niezły. Ale jak spotkam przypadkiem Morgana Freemana to poproszę aby Ci głos podłożył, wtedy to już będzie top spot.

pozdrawiam

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hej,

 

Wrzucam Wam filmik, on już gdzieś tam krąży w sieci ale wrzuciłem w szerokim kącie i 4K.

Fajniej się ogląda na większym ekranie, a wrzucam tradycyjnie na forum przed "premierą" 😉 bez zbędnych logo co niestety w ostatnim czasie muszę robić.

Trochę inna perspektywa jazdy 🙂

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieje że sezon w pełni, choć w Polsce zima nas nie rozpieszcza 🙂

Edytowane przez tyrpoos_ski
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tyrpoos_ski napisał:

Hej,

 

Wrzucam Wam filmik, on już gdzieś tam krąży w sieci ale wrzuciłem w szerokim kącie i 4K.

Fajniej się ogląda na większym ekranie, a wrzucam tradycyjnie na forum przed "premierą" 😉 bez zbędnych logo co niestety w ostatnim czasie muszę robić.

Trochę inna perspektywa jazdy 🙂

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieje że sezon w pełni, choć w Polsce zima nas nie rozpieszcza 🙂

Cze

E-race czy E-speed - bo pro to wiem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Często na forum widzę onanizowanie się jakimiś mitycznymi duchami zza wielkiej wody lub wymuskanymi demonstratorami, których filmy powstają miesiącami. Jest jeszcze trzecia kategoria czyli tzw. samozwańczy guru carvingu...

A tu obok jest Bartek, który jest im wszystkim - tym naprawdę najlepszym - przynajmniej równy - , reszta powinna mu nosić sprzęt. Do tego ma absolutnie swój niepowtarzalny i rozpoznawalny styl a to wielka wartość.

https://www.youtube.com/@bart_gocarv

Tu jest kanał Bartka, oglądać się i uczyć a nie bujać w chmurach albo interesować się nartami. Tu warto pogadać z gościem jak to się robi!

Pozdro

 

Edytowane przez Mitek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Często na forum widzę onanizowanie się jakimiś mitycznymi duchami zza wielkiej wody lub wymuskanymi demonstratorami, których filmy powstają miesiącami. Jest jeszcze trzecia kategoria czyli tzw. samozwańczy guru carvingu...

A tu obok jest Bartek, który jest im wszystkim - tym naprawdę najlepszym - przynajmniej równy - , reszta powinna mu nosić sprzęt. Do tego ma absolutnie swój niepowtarzalny i rozpoznawalny styl a to wielka wartość.

https://www.youtube.com/@bart_gocarv

Tu jest kanał Bartka, oglądać się i uczyć a nie bujać w chmurach albo interesować się nartami. Tu warto pogadać z gościem jak to się robi!

Pozdro

 

Dzięki Mitek za miłe słowa 🙂

Zapraszam jeśli ktoś ma ochotę do dyskusji. Od tego sezonu prowadzę swoje szkolenia z Carvingu. Wrzucę Wam w tym tygodniu krótkie filmiki z postępów kursantów, a są naprawdę niesamowite.

A tymczasem jeszcze jeden filmik - 1 minuta  - 50 skrętów na slalomce - takiej sklepowej 😉

Podkład muzyczny miałem dokładnie ten sam w słuchawkach podczas tego przejazdu jaki leci w video - chciałem zobaczyć czy to widać że nieświadomie jadę do rytmu o ile nachylenie pozwala i prędkość. ~to była łatwa trasa ale jak to zawsze z gopro wychodzi , że na video wygląda jakby było mega płasko, a tu trasa połączenie niebieskiej z czerwoną. 

Oczywiście film przed "premierowy" 😉

 

Aaa i trzymajcie kciuki za moje kolano. 2x w ciągu trzech tygodni skręcone, po pierwszym razie rezonans pokazał naderwanie ACL , drugi rezonans we wtorek, ale dzisiaj ortopeda stwierdził że jestem robocop bo nawet najdrobniejszego luzu nie wykazuje, a dopiero wczoraj odłożyłem kule po piątkowym wylocie w kosmos... prawdopodobnie zerwane do końca. No nic , sezon będzie trzeba dokończyć , jeszcze 3-4 wyjazdy szkoleniowe przede mną. Mam nadzieje, że wytrzyma 🙂

Pozdrowienia i niech krawędź będzie z Wami 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez tyrpoos_ski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tyrpoos_ski napisał:

Dzięki Mitek za miłe słowa 🙂

Zapraszam jeśli ktoś ma ochotę do dyskusji. Od tego sezonu prowadzę swoje szkolenia z Carvingu. Wrzucę Wam w tym tygodniu krótkie filmiki z postępów kursantów, a są naprawdę niesamowite.

A tymczasem jeszcze jeden filmik - 1 minuta  - 50 skrętów na slalomce - takiej sklepowej 😉

Podkład muzyczny miałem dokładnie ten sam w słuchawkach podczas tego przejazdu jaki leci w video - chciałem zobaczyć czy to widać że nieświadomie jadę do rytmu o ile nachylenie pozwala i prędkość. ~to była łatwa trasa ale jak to zawsze z gopro wychodzi , że na video wygląda jakby było mega płasko, a tu trasa połączenie niebieskiej z czerwoną. 

Oczywiście film przed "premierowy" 😉

 

Aaa i trzymajcie kciuki za moje kolano. 2x w ciągu trzech tygodni skręcone, po pierwszym razie rezonans pokazał naderwanie ACL , drugi rezonans we wtorek, ale dzisiaj ortopeda stwierdził że jestem robocop bo nawet najdrobniejszego luzu nie wykazuje, a dopiero wczoraj odłożyłem kule po piątkowym wylocie w kosmos... prawdopodobnie zerwane do końca. No nic , sezon będzie trzeba dokończyć , jeszcze 3-4 wyjazdy szkoleniowe przede mną. Mam nadzieje, że wytrzyma 🙂

Pozdrowienia i niech krawędź będzie z Wami 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To odważę się zapytać - jaka przyczyną kontuzji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...