Skocz do zawartości

filmy fajnie zrobione


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim

Z nudów i tęsknoty za nartami skleciłem na szybko relaksacyjny filmik, mam nadzieje że się będzie podobał.
Z góry piszę , że wiem o błędach w stylu, jeździe itd

Pozdrawiam,




Z ciekawości zapytam jaki to ośrodek, trasa, model i długość nart, też z nudów;-) PS film zgrabny, jazda ładna, muza dobrze dobrana:-) brawo Ty! Takich wakacyjnych przerywnikow nam trzeba.

Załączone miniatury

  • DSC_2247.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeszcze podpytam po której stronie drogi ta trasa, no i na jaką grań z niej widok, bo o to bardziej mi chodzi:-) w okolicy byłem latem, raczej na grani, stąd pytanie:-)

Start jest z Cima Uomo. Widok jest na Col Margharite.

 Jadąc od Falcade stoki po prawej, jadąc od Moeny po lewej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start jest z Cima Uomo. Widok jest na Col Margharite.
Jadąc od Falcade stoki po prawej, jadąc od Moeny po lewej :)

No to dopiero następna grań po tej z Col Margharite jest mi znana.
Miłe wspomnienie, dzięki.
Trzeba wrócić zimą.

Załączone miniatury

  • 0015495 (2).JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

 

Z nudów i tęsknoty za nartami skleciłem na szybko relaksacyjny filmik, mam nadzieje że się będzie podobał.

Z góry piszę , że wiem o błędach w stylu, jeździe itd

super, jak zawsze zresztą

wiem, że się narażę, ale dla mnie to jest właśnie "jazda" na nartach, a nie przeskakiwanie w żlebie o szerokości 2m jak np. w poście #261

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

 

Z nudów i tęsknoty za nartami skleciłem na szybko relaksacyjny filmik, mam nadzieje że się będzie podobał.

Z góry piszę , że wiem o błędach w stylu, jeździe itd

 

Pozdrawiam,

 

Dzięki, bardzo relaksujący Twój film, aż poczułem chłodek na piszczelach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy ma ktoś wiedzę, jak można taki bajer wmontować w film jak w tym z AdH?

A po co???
To jest typowy bajer zachęcający do takich idiotycznych popisów, zazwyczaj (nie bierz tego do siebie) zwykłych leszczy. Prędkość zjazdu o niczym nie świadczy ani nie jest miernikiem czegokolwiek.

Zawsze w takiej sytuacji polecam zawody. Chcesz się sprawdzić - jest pole, zabezpieczona trasa, pomiar, porządna konkurencja...

To zabawka dla dzieciaków.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co???
To jest typowy bajer zachęcający do takich idiotycznych popisów, zazwyczaj (nie bierz tego do siebie) zwykłych leszczy. Prędkość zjazdu o niczym nie świadczy ani nie jest miernikiem czegokolwiek.

Zawsze w takiej sytuacji polecam zawody. Chcesz się sprawdzić - jest pole, zabezpieczona trasa, pomiar, porządna konkurencja...

To zabawka dla dzieciaków.

Pozdr

Nie chodzi mi o żadne ekstremum ... a jedynie jako taki ozdobnik do materiału video. Sprawiający, że obrazek jest ładniejszy. Miłe dla oka i niewiele więcej.

 

"To zabawka dla dzieciaków." - Właśnie o to chodzi. Do filmików dla dzieciaków na youtube

 

Chodzi o to, żeby z jakiegoś takiego programu wygenerować warstwę, którą nałoży się na filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o żadne ekstremum ... a jedynie jako taki ozdobnik do materiału video. Sprawiający, że obrazek jest ładniejszy. Miłe dla oka i niewiele więcej.

 

"To zabawka dla dzieciaków." - Właśnie o to chodzi. Do filmików dla dzieciaków na youtube

 

Chodzi o to, żeby z jakiegoś takiego programu wygenerować warstwę, którą nałoży się na filmik.

Cześć

Tak właśnie o to chodzi. Fascynacja tymi wartościami na ekraniku, w telefonie czy kamerce w prostej linii prowadzi do wypadków. Znam takich przykładów przynajmniej kilka.

Popatrz jak zaczynasz uczyć dziecko to jednym z pierwszych przekazów jakie mu się wpaja jest absolutny obowiązek ciągłej kontroli prędkości poprzez skręt czy też bycie w skręcie.

Sprzeczność chyba oczywista.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o żadne ekstremum ... a jedynie jako taki ozdobnik do materiału video. Sprawiający, że obrazek jest ładniejszy. Miłe dla oka i niewiele więcej. "To zabawka dla dzieciaków." - Właśnie o to chodzi. Do filmików dla dzieciaków na youtube Chodzi o to, żeby z jakiegoś takiego programu wygenerować warstwę, którą nałoży się na filmik.

Jeśli masz tracka z trasy to bez problemu znajdziesz jakis program który pokaże wskaźnik predkosci i pewnie sporo innych bajerów. Skalowanie i nakładka .... choćby Vegas. Było już we wczesnych wersjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...