Skocz do zawartości

IV memoriał Jurka "niko130" Dzięcielaka - Dzikowiec 10-12 marca 2017


arky

Rekomendowane odpowiedzi

Nas niestety nie będzie :(

 

 

(ok 18). Podobnie też odbędą się zawody. Chodzi o to, by warunki były jak najlepsze

 

Rozumiem, że Radek nie może zorganizować zawodów o innej godzinie ale dorabianie do tego ideologii do mnie nie przemawia. Najlepsze warunki są rano, szczególnie przy takiej ciapie jak teraz. W poprzednich edycjach warunki były znośne ale zdecydowanie mogły być lepsze a pogoda była bardziej sprzyjająca.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj potwierdziłem jeszcze raz nocleg, jutro będę na Dzikowcu po 16.

 

Ok 18 odbędzie się trening, wszystkich chętnych zapraszamy. 

 

Podobnie na zawody w sobotę o podobnej porze. Zapraszamy chętnych do startu, jak i towarzysko. Slalom nie będzie trudny, więc nie ma co się obawiać. Liczy się dobra zabawa ze sportowym zacięciem. Nagrody i trofea też już się organizują, więc warto się stawić na starcie :)

 

Aha ważne. Płatność w ośrodku odbywa się gotówką (nie można kupić np. karnetu płacąc kartą). Restauracja zaś daje dobre jadło, jest spory wybór.

 

Do zobaczenia!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich po prawie rocznej nieobecności...

Po prostu musiałem jak narkoman w ostatnim stadium nałogu odciąć dostawy narkotyku o nazwie Skiforum i przejść detoksykację! :-)  :-)).

 

Cieszę się na spotkanie Was. Powinienem dojechać jutro (w piątek) koło 16.00. Może nawet trochę wcześniej.

Do zobaczenia!

 

Tadek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dobrze. 

Gotówką płacimy za karnety, w knajpie jest terminal więc można płacić tam kartą. Śniegu jest dużo, ale jest mokry więc jeździ się ciężko. Na slalomie zrobimy rynnę i będzie twardo, więc powinno być ok. W piątek stawiamy tyczki i jeździmy do oporu. W sobotę powtórka, tyle że z pomiarem. Tak więc luz pełen i bez spiny, to będzie ok. Policzymy czasy i wypiszemy dyplomy. Potem część niesportowa...

 

Pozdrawiam, radcom 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich.

Przyjadę w sobotę popatrzeć na Waszą rywalizację. Mam nadzieje, że zostanę na wieczorno - nocnej części niesportowej.

Póki jeszcze mam pełna poczytalność i nie jestem ogarnięty śniegowo - narciarskim szaleństwem formułuję do wszystkich jedną prośbę - nie pozwólcie mi jeździć na nartach. Pewnie jutro będę Was zapewniał, że wszystko ze mną ok i że kontuzja całkowicie minęła, ale zdrowo rozsądkowo patrząc nie powinienem jeszcze szaleć po białym. Zabraniam więc pożyczania mi nart i butów (swoich celowo nie biorę żeby nie kusiło :) )


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich.

Przyjadę w sobotę popatrzeć na Waszą rywalizację. Mam nadzieje, że zostanę na wieczorno - nocnej części niesportowej.

Póki jeszcze mam pełna poczytalność i nie jestem ogarnięty śniegowo - narciarskim szaleństwem formułuję do wszystkich jedną prośbę - nie pozwólcie mi jeździć na nartach. Pewnie jutro będę Was zapewniał, że wszystko ze mną ok i że kontuzja całkowicie minęła, ale zdrowo rozsądkowo patrząc nie powinienem jeszcze szaleć po białym. Zabraniam więc pożyczania mi nart i butów (swoich celowo nie biorę żeby nie kusiło :) )

 

 

Na dole w budynku jest w razie czego wypożyczalnia, Radek też coś ma ze sprzętu w zanadrzu.. ;)

 

Przypominam, dla chętnych dziś o 18 przetarcie na stoku, a jutro o tej porze zawody. Oczywiście stok będzie chodził od 9 rano.

 

Kto więc tylko może niech przyjeżdża, w końcu cel imprezy jest szczytny i planowany od dawna :) Żadne wymówki nie są akceptowane ;)

 

pozdrowienia i do zobaczenia, ja zaraz wyruszam do Boguszowa, Tadeusz T i Radcom powinni też już tam być.

 

 

Ps. Dla dzisiejszych obecnych na treningu mam tort (już nie cały ;)), wczoraj stuknęła mi bowiem 40-tka :(


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. Dla dzisiejszych obecnych na treningu mam tort (już nie cały ;)), wczoraj stuknęła mi bowiem 40-tka :(

 

Hm, a ja chora :(

 

Najlepszego kolego bowiem życie zaczyna się przecież po czterdziestce. 

 

 

 

Teraz już, nomen omen, z górki ;)

 

 

Weź nie bluźnij. Z górki to będzie jak o balkonikach będziemy dylać.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na kamerę Dzikowca "online" i ..............

albo Was tam nie ma albo,

jesteście tak szybcy, ze Was kamerka nie rejestruje.

 

 

Coś jakbym grupę widziała o 18:40, jedna sylwetka wyglądała znajomo.

 

 

albo zaczęli spota od afterparty...

 

A ciebie to czemu tam nie ma?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania, czy były zawody na ilość skrętów i czy w przyszłym roku możecie zrobić memoriał w styczniu ? Marzec mam zawsze zajęty, a w styczniu po 3 Króli to jest taki trochę martwy okres, na ogół jest zima, śnieg mróz itd. 

 

Nie było takich zawodów, natomiast termin kolejnych - jeśli się odbędą - będzie ustalany pewnie w okolicach przyszłego sezonu i jest uzależniony od kilku czynników.

 

Mam zgrane zdjęcia i filmy, mogę udostępnić indywidualnie, proszę tylko o przesłanie mi pw adresu e-mailowego, na który mam przesłać linki do pobrania (są pozipowane na serwerze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...