Skocz do zawartości

Szybka decyzja w sprawie damskich butów: Hawx Magna czy Salomon Quest


sese

Rekomendowane odpowiedzi

Do jutra trzeba podjąć decyzję w przedmiocie damskich butów:

Atomic Hawx Magna 90 W

vs

Salomon Quest Pro 100 W

oba leżą idealnie, cena identyczna, nawet kolorystycznie oba się tak samo podobają :) Co wybrać???

W obu przypadkach można wygrzewać i botka i skorupę, Salomony mają niby wyższy flex, ale są 3 klamrowe, więc chyba na jedno wychodzi. Salomon ma system Hike&Ski (ponoć w tym modelu niezawodny), zaś Atomic ma jakby obszerniejszą górną część cholewki (język i tylna część buta głębiej na siebie zachodzą przy opasaniu łydki).

Może któraś z forumowiczek ujeżdżała te modele i może coś powiedzieć o ich plusach dodatnich i plusach ujemnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jutra trzeba podjąć decyzję w przedmiocie damskich butów:

Atomic Hawx Magna 90 W

vs

Salomon Quest Pro 100 W

oba leżą idealnie, cena identyczna, nawet kolorystycznie oba się tak samo podobają :) Co wybrać???

 

Jeżeli to te czarno-fioletowe buty (sprawdziłam w necie), to mimo że sama jeżdżę w butach Atomic uważam, że tu Salomony wygrywają. Według mnie są ładniejsze :rolleyes:. Te bym wybrała, gdyby obie pary były tak samo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorupa Salomona jest wykonana  z różnych kawałków tworzywa. W miejscach ich łączenia są podobno słabsze i trudniej tych miejsca wygrzewać i naciągać skorupę,  tak słyszałem w serwisach. Pytanie, czy but będzie wymagał kształtowania skorupy w tych fragmentach.

in-mold technology vs dual injection technology boots

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione Questy... Będzie co będzie...

W dwa dni przejechane po Wrocławiu około 100 km... We wszystkich znajomych sklepach patrzą już na mnie z politowaniem.

Podczas ostatniej przymiarki Questów moje zmęczenie i głód skutecznie zagłuszyły przebąkiwania o punktowym ucisku pod kostką i drętwieniu stopy :) W myślach powtarzałem: "to się odbarczy", "to się wygrzeje", "będzie dobrze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...