Skocz do zawartości

Slalomki Head


rafaltdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę znawców tematu o poradę :)

Muszę sobie dokupić slalomkę....nie zależy mi na roczniku,poprostu ma być nowa.

Wpad mi w oko model

http://www.skionline...lx-pr,7299.html

Czym się różni od np.

http://www.skionline...plate,7229.html

lub

http://www.skionline...speed,7298.html

Czy chodzi o twardość...nigdzie się nie mogę doczytać.

Czy slx od sl mocno odbiega??? ;)

Dzięki z góry.

Pozdrawiam.

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLX - 2ga slalomka z rocznika 14/15 taka lżejsza kapkę

 

iSL RD - slalomka zawodnicza

 

i Speed - to nie slalomka, tylko lekko zepsuta gigantka

Z tą i Speed to się pomyliłem oczywiście :o

A powiedz mi,jak możesz czy pomiędzy sl a slx jest jakaś drastyczna różnica???

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slx to decha na tańszych komponentach. Można powiedzieć że budzetowka. Ogólnie nic jej nie brakuje,podwójny tiranal i sandwich, różni się od topowej sl że nie ma systemu kers. Miałem to w rękach. Wydaje się fajna narta. Jeśli nie masz wygórowanych oczekiwań,cena tutaj akurat robi robotę. Znajomy ma te narte i chwali. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dość prosty wybór.

Jeśli ważysz mniej jak 55-60kg bierz sklepową.

Jeśli więcej kup komórkę.

Nie,nie ważę 55-60 a komórki nie potrzebuje......stary jestem :)

 

Slx to decha na tańszych komponentach. Można powiedzieć że budzetowka. Ogólnie nic jej nie brakuje,podwójny tiranal i sandwich, różni się od topowej sl że nie ma systemu kers. Miałem to w rękach. Wydaje się fajna narta. Jeśli nie masz wygórowanych oczekiwań,cena tutaj akurat robi robotę. Znajomy ma te narte i chwali.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Dzięki wielkie :)

Niestety piszesz że różnica spora od i.sl :(

Więc chyba odpuszczę...

Miałem rc4 wc i za namową namolnego kolegi sprzedałem mu je...niepotrzebnie.

Kupiłem Voelkl code black 185-jest super ale jak czasem jadę na nasze pobliskie Polskie stoki to jest trochę mało zwrotna i skrzydeł na niej nie idzie rozwinąć :P

Więc muszę dokupić narty,a że jeżdżę dobrze wagę swoją mam,problemów z kolanami nie mam ;) to potrzebuję twardej narty i myślałem że ta slx to pierwsza slalomka...nigdzie nic nie mogłem o niej się konkretnego nic doczytać :( 

Dzięki Bruner :) Wiedziałem że się odezwiesz :D 

Pozdrawiam Cię...Rafał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wagę też mam solidna i z tego względu zakupiłem sl w dl 170cm i jest super. Myślę że spokojnie 1 sl spełni Twoje oczekiwania.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

To że spełni moje oczekiwania(miałem) 1 sl to wiem :) ...ja tylko po prost nie mogłem rozszyfrować tej slx ;) ...myślałem(miałem nadzieję) że jest to ciut miększa odmiana B)

Jeszcze raz dzięki :)

Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala, dobre dechy! Fischer na 2017 zrobił dobra robotę ;)

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Zobaczymy :)

Miałem model 10/11..... dawał radę :P

Mam też code black ale na nasze zatłoczone stoczki trochę wołowate ;) ale ....jak to mówią,lepiej jest mieć dwie rzeczy niż jedną... :)

Voelkl super decha ale po prostu brakowało mi slalomki.

Marka była mi obojętna ale sentyment do fischera chyba pozostał i dlatego taki wybór,zobaczymy czy słuszny :rolleyes:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat można zamknąć :)

Zakupiłem nowe Fischer WC SC 165cm rocznik 16/17

Miałem już kiedy takie i było ok.

Dzięki wszystkim  :)

Pozdrawiam.Rafał.

 

 Ile dałeś za te fischery? przyznam że 'choruję' na te żółte ślizgi ;)  chyba trochę później też się za nimi rozejrzę...  Moim zdaniem fischer już dość dawno robi dobre solidne narty,w ładnej (pięknej?) -takiej trochę minimalistycznej szacie,a przy okazji plusem jest nie wygórowana cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ile dałeś za te fischery? przyznam że 'choruję' na te żółte ślizgi ;)  chyba trochę później też się za nimi rozejrzę...  Moim zdaniem fischer już dość dawno robi dobre solidne narty,w ładnej (pięknej?) -takiej trochę minimalistycznej szacie,a przy okazji plusem jest nie wygórowana cena.

Cena nie tajemnica... :) Dałem 2k

A jeśli chodzi o żółte ślizgi to te narty ich nie mają ;)

Raczej te...

http://www.skionline...oster,9366.html

Ale one mnie nie interesowały :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie tajemnica... :) Dałem 2k

A jeśli chodzi o żółte ślizgi to te narty ich nie mają ;)

Raczej te...

http://www.skionline...oster,9366.html

Ale one mnie nie interesowały :)

Pozdrawiam.

 

 Ten model kupiłeś? np. http://allegro.pl/na...6592714939.html      myślałem że one też taki ślizg mają...

 fisówek też nie potrzebuję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ten model kupiłeś? np. http://allegro.pl/na...6592714939.html      myślałem że one też taki ślizg mają...

 fisówek też nie potrzebuję..

Tak...ten model 

I od tego sprzedawcy.

Wiązania założone,wyregulowane ,narty nasmarowane na gorąco i rzep....

Polecam sprzedawcę,bardzo szybka i miła obsługa

Pozdrawiam.

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I od tego sprzedawcy.

Wiązania założone,wyregulowane ,narty nasmarowane na gorąco i rzep....

Polecam sprzedawcę,bardzo szybka i miła obsługa

Pozdrawiam.

Rafał

   Wiem   :)   mam od nich progressory900  Oglądałem te narty jakieś dwa tygodnie temu były za 2200 a teraz nie całe 2k, pewnie w lutym będzie 1.8k jeśli nie zabraknie na rynku w odpowiedniej długości  ;) Napisz wrażenia z jazdy,bo myślę nad 170cm,były by bardziej uniwersalne..

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Wiem   :)   mam od nich progressory900  Oglądałem te narty jakieś dwa tygodnie temu były za 2200 a teraz nie całe 2k, pewnie w lutym będzie 1.8k jeśli nie zabraknie na rynku w odpowiedniej długości  ;) Napisz wrażenia z jazdy,bo myślę nad 170cm,były by bardziej uniwersalne..

Pozdrawiam Adam.

Poprzednie wc sc miałem 170cm...ale teraz kupiłem 165 :) bo mam długie code(185cm)

Chcę bardzo zwrotnej narty(mam wzrost 181 i wagę prawie 90kg....jeżdżę raczej dobrze :P )

Nie wiem jaką różnicę zrobi te 5cm :P ale nie zależy mi na tej narcie jazda z dużymi prędkościami :)

Code idzie jak czołg i jedzie jak błyskawica :D ...po latach jednak stwierdziłem że jedna narta to za mało...przecież człowiek ma różny nastrój  :D raz wsiadam na motor i zapie......a raz się samochodem wlokę.... :P -trochę żartuję(stary już jestem)

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...