Skocz do zawartości

Imienny GOPASS bez sezonówki - warto?


broot

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Planuję pojeździć w tym sezonie parę dni na Chopoku. Póki co byłem tam tylko raz i stanąłem właśnie przed decyzją, czy rejestrować się na gopass.sk, czy nie. Nie lubię oddawać swoich danych osobowych bez powodu, a odniosłem wrażenie, że większość osób tutaj ma tam konto ze względu na sezonówki. Zastanawiam się, co jeszcze mogę zyskać. Pogrzebałem po necie i udało mi się znaleźć takie plusy:

 

  • sezonówki oraz sprytne sezonówki
  • kupony zniżkowe na początku/końcu sezonu
  • brak konieczności stania w kasie
  • zniżki w restauracjach
  • żniżki na karnety przy kupowaniu online
  • punkty

 

Na sprytną oraz na kupony grudniowe się spóźniłem, mogę co najwyżej wrócić do tematu na wiosnę. Zniżki online są w zasadzie znikome, a te w restauracjach dotyczą chyba także karnetów kupionych w kasie. Punkty się do czegoś przydają, czy jest tak, jak z większością programów punktowych? Jest jeszcze coś, co pominąłem?

 

Nie chcę, żeby mój post został odebrany jako narzekanie. Staram się po prostu zorientować w sytuacji :-) Dzięki z góry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Planuję pojeździć w tym sezonie parę dni na Chopoku. Póki co byłem tam tylko raz i stanąłem właśnie przed decyzją, czy rejestrować się na gopass.sk, czy nie. Nie lubię oddawać swoich danych osobowych bez powodu, a odniosłem wrażenie, że większość osób tutaj ma tam konto ze względu na sezonówki. Zastanawiam się, co jeszcze mogę zyskać. Pogrzebałem po necie i udało mi się znaleźć takie plusy:

 

  • sezonówki oraz sprytne sezonówki
  • kupony zniżkowe na początku/końcu sezonu
  • brak konieczności stania w kasie
  • zniżki w restauracjach
  • żniżki na karnety przy kupowaniu online
  • punkty

 

Na sprytną oraz na kupony grudniowe się spóźniłem, mogę co najwyżej wrócić do tematu na wiosnę. Zniżki online są w zasadzie znikome, a te w restauracjach dotyczą chyba także karnetów kupionych w kasie. Punkty się do czegoś przydają, czy jest tak, jak z większością programów punktowych? Jest jeszcze coś, co pominąłem?

 

Nie chcę, żeby mój post został odebrany jako narzekanie. Staram się po prostu zorientować w sytuacji :-) Dzięki z góry.

Punkty, przynajmniej mnie w niczym specjalnie nie pomogły, choć podobno coś tam za kawę można taniej zapłacić. Piłem kawę, różnicy nie zauważyłem. Podobno coś tam taniej w wypożyczalni sprzętu. Nie sprawdzałem. Korzystam głównie z cwanej sezonówki i to się znakomicie sprawdza. Jeśli chodzi o kolejki do kasy, to owszem. W weekendy można stać około pół godziny. No i coś tam jest taniej kupując skipass online. Nie zauważyłem, żeby handlowali danymi (tz. nie dostaję dziwnych propozycji, które mógłbym skojarzyć z faktem zarejestrowania się u nich). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty zazwyczaj wymieniam na zniżki na napoje i jedzenie. Jak się nazbiera więcej, to też na karnety czy wejścia na basen. Tyle, że trzeba mieć ich wtedy więcej 500 - 700, czyli tyle samo euro u nich wydać. Jadąc w kilka sób można nabijać te punkty na jedną kartę, więc zbierają sie wtedy szybciej.

 

Warto założyć gopass jeśli masz zamiar w miarę regularnie odwiedzać TMRy lub jeździsz np. z rodziną, wtedy parę groszy zaoszczędzisz i będziesz miał info o promocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto? Kartę wyrabiasz nie na rok tylko  na zawsze. A więc sezonówka jak nie teraz to może w przyszłym. A dlaczego warto? bo w trakcie sezonu możesz sobie taniej wyskoczyć na baseny np.  poza tym gromadzisz punkty (jak w każdym markecie) ... i możesz je wykorzystać na zniżki. Czy warto? pivo na Kosodrevinie 2,5 "a ze zlavom na body" 1 euro? warto???

PS. Poza tym nawet stojąc w kolejce na narty, czy na baseny możesz kupić taniej ze zniżką! W każdej info center masz do dyspozycji laptop!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!!

Tę niedawno założyłem gopass i zamierzam pierwszy raz skorzystać w ten weekend w Szpindlerowym Młynie!Czy karnet zakupywany online może być zapłacony tylko karta kredytową?Jak długo trwa transfer na karte tzn. kiedy najpóźniej musze kupić online  chcąc jeździć w sobote???!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć,

Mam pytanko odnośnie "sprytnej" - czy jak zrobię przedpłatę, a okaże się, że nie będę mógł jeździć w przyszłym sezonie to mogę ją przepisać na kogoś innego ?

Kiedy to mogę zrobić - po opłaceniu 49 EUR a jeszcze przed dopłatą - osoba, na która przepiszę sama sobie dopłaci czy po opłaceniu całości czyli 199 EURO ?

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanko odnośnie "sprytnej" - czy jak zrobię przedpłatę, a okaże się, że nie będę mógł jeździć w przyszłym sezonie to mogę ją przepisać na kogoś innego ?

Kiedy to mogę zrobić - po opłaceniu 49 EUR a jeszcze przed dopłatą - osoba, na która przepiszę sama sobie dopłaci czy po opłaceniu całości czyli 199 EURO ?

Dzięki za info.

Chcesz wiarygodnej odpowiedzi? Zapytaj GoPass.  :)  [email protected] 

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...