Skocz do zawartości

Promocja książki Lindsey Vonn


moruniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jakoś mnie nie dziwi ta reakcja. Powiem więcej - ja wiedziałam że tak bedzie.
Sądzicie że widok gołego faceta w pozycji kucznej i do tego na paluszkach nie wywołałby wrażenia że ktoś wydeletował mu sedes? I to wszystko jedno co by trzymał w ręku kije czy kropidło.

Ale z kijami do toalety to chodzi się jedynie na Syberii. 


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było nie do Ciebie!

 

To tylko informacja dla innych (co nie znają naszych relacji) aby nie mieli mnie za gbura. Czyli co, nie będziesz jeździł z nami? Mógłbyś tym swoim laskom odpuścić choć raz...

 

Pozdro

Wiesiek

 

Daję dobry przykład. Wybieram się 25-go w następnym miesiącu, kierunek default.

Będziesz też podobno ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję dobry przykład. Wybieram się 25-go w następnym miesiącu, kierunek default.

Będziesz też podobno ? :-)

Panowie, 

 

moja żona stwierdziła, że nie ma się czym chwalić ta Pani na zdjęciu (później pokazałem jej podpis, kto to jest), bo ona (moja żona) wygląda lepiej.

 

A na poważnie, chciałem wprowadzić trochę rozrywki i sprowokować do dyskusji, zdjęcie koreluje z treścią książki, więc specjalnie zrobione, by tego piękna kobiecego ciała wydobyć jak najmniej.

 

p.s.

Ja też się zapisałem na ten wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję dobry przykład. Wybieram się 25-go w następnym miesiącu, kierunek default.

Będziesz też podobno ? :-)

 

Zakładam, że będzie 4 dni off piste na Pitztalu po opadzie świeżego. 

 

Swój optymizm opieram na doświadczeniach sprzed 3 lat (chyba) gdzie na 8 dni 7 było poza w tym terminie i miejscu.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sporto

moja żona stwierdziła, że nie ma się czym chwalić ta Pani na zdjęciu (później pokazałem jej podpis, kto to jest), bo ona (moja żona) wygląda lepiej.

 

 

 

Kwestia czego się po kobiecie oczekuje. Twoja żona zapewne piękna jest ale mniej wysportowana. Tymczasem sylwetka sportowa u kobiety może sprawiać wrażenie nieco zwalistej i pewnie nie ma na to rady. Co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

moja żona stwierdziła, że nie ma się czym chwalić ta Pani na zdjęciu (później pokazałem jej podpis, kto to jest), bo ona (moja żona) wygląda lepiej.

A na poważnie, chciałem wprowadzić trochę rozrywki i sprowokować do dyskusji, zdjęcie koreluje z treścią książki, więc specjalnie zrobione, by tego piękna kobiecego ciała wydobyć jak najmniej.

p.s.
Ja też się zapisałem na ten wyjazd.


Moruniek jest takie powiedzenie . Z ładnej miski sie nie najesz . I cos w tym jest sprawdzone osobiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że będzie 4 dni off piste na Pitztalu po opadzie świeżego. 

 

Swój optymizm opieram na doświadczeniach sprzed 3 lat (chyba) gdzie na 8 dni 7 było poza w tym terminie i miejscu.

 

Pozdro

Wiesiek

 

@MarioJ

 

Namieszałem 25.11 to my będziemy w Ischgl (!), myślałem, że mówisz o tym wyjeździe październikowym (28.10 -1.11) i, że też jedziesz...

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Piękna kobieta to kobieta wysportowana. Inaczej się nie da.
Pozdrowienia


I do tego musi jeszcze mieć tzw dwie szare komórki ( inteligencja) . Bezzdennie głupim ładnym blodynkom mówimy nie . Przykład Frytka z big brother , gulczas mówi ze sprowadził jakieś moto z Anglii ona na to ze tam jest kierownica po drugiej stronie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...