Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
205 odpowiedzi w tym temacie

#201 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 188 postów
  • Na forum od: 01.2016
20
  • Umiejętności: 1
  • Łódź

Napisano 07 czerwiec 2020 - 18:55

Nasz e-SKI/SNB-komis zyskał dzisiaj panel do dodawania ogłoszeń, możecie już teraz sami zalogować się do panelu i dodać ogłoszenie, zarządzać nim, dodawać zdjęcia i prowadzić korespondencje z osobami zainteresowanymi.
Dodanie ogłoszenia jest bezpłatne.
Zapraszam na http://Bluemonday.pl

Pozdrawiam,
Robson

#202 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 188 postów
20
  • Łódź

Napisano 28 czerwiec 2020 - 19:37

Co myślicie o sezonie 2020/2021 ludzie pojadą na narty, snowboard? Dajcie sygnał gdzie zamierzacie pojechać, może to mi pomóc w decyzji - czy otwierać serwis/e-sklep, wiem dla Was to pewnie decyzja odległa, ale prowadzący działalność musi wybrać - towarować się, kupować smary pilniki itp. do serwisu czy nie, wiem moje ryzyko, ale każdy wpis pomoże podjąć strategiczna dla mnie drobnego biznesmena/serwismen decyzje.
Z góry dziękuje

#203 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 188 postów
20
  • Łódź

Napisano 26 grudzień 2020 - 22:37

79ebee8967c20c5cc752e5a3aa8690a7.jpg Od jutra zaczynam testowanie nowej ostrzałki, lubię te nowe wyzwania serwisowe 😉👍 Pozdrawiam

#204 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 188 postów
20
  • Łódź

Napisano 28 grudzień 2020 - 18:39

Pierwszy dzień testów nowej ostrzałki. Mega sprzęt choć rękę musi się wprawić, najtrudniej trafić dobrze w początek krawędzi gdyż ostrzałka idzie równo do ślizgu, jak krawędź idzie już prosto, a jest chęć poprowadzić ja już od początku nose do końca tail wiadomo ostrzenie tak daleko nie ma sensu, ale pokusa jest ;) najwygodniej ostrzyli mi się w imadle pod kątem 45 st. Jak narta była w pionie wydaje mi się ostrzenie wymagało jeszcze większej wprawy dlatego na razie imadła ustawiam pod katem i idzie super, ostrzałka ma bardzo proste ustawienia kąta, więc dzisiejsze ostrzenie nart na 88 poszło b.sprawnie. W miejscach skistoperów trzeba trochę finezji, gdyż gumy nie ściagają ich tak mocno na ile potrzeb do bezkolizyjnego przesuwu po krawędzi ostrzałki, ale dociągnięcie ich drugą rękę załatwiło sprawę. Ogólna ocena 5+.

#205 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 188 postów
20
  • Łódź

Napisano 03 styczeń 2021 - 12:37

Dołączona grafika
Zapraszam https://bluemonday.pl/forum/'> https://bluemonday.pl/forum/ ⛷🏂

#206 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 188 postów
20
  • Łódź

Napisano 09 styczeń 2021 - 22:43

Dołączona grafika
Dziękuje za wsparcie i słowa krytyki - dzięki Wam członkowie tego wątku na forum udało mi się zrealizować moje marzenie jakim było i jest prowadzenie 2SKI Serwisu w centrum Polski ⛷🏂👍