Skocz do zawartości

Polacy to śmieci...


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby trochę odpocząć od filozoficzno-intelektualno-politycznych rozważań, informacja z dzisiaj:

Uderzenie głową kelnerki, atak na kamerzystę, próby kradzieży - tak kibice Legii przywitali się z Madrytem. Trzech Polaków zostało zatrzymanych przez hiszpańską policję we wtorek nad ranem, w dniu meczu z Realem Madryt w piłkarskiej Lidze Mistrzów.

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mussolini i Hitler doszli do władzy w demokratycznych społeczeństwach.

 

Pozdro

Wiesiek

No wiesz  takie cóś, myślałem że stać Cię na więcej.

 

 

Wracając do Ortegi, zapewne jako młode chłopię był wychowany w katolickiej szkole, niby że się "zbuntował" ale tak naprawdę nie napisał nic czego nie uczą na katechezie,

inna sprawa,że zrobił to w tak sugestywny sposób, że nawet ja chłopięciem będąc,  byłem pod wrażeniem.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mussolini i Hitler doszli do władzy w demokratycznych społeczeństwach.

 

Pozdro

Wiesiek

Ok ale jaki wniosek.............................Nauczony doświadczeniem własnym, życiowym i także historycznym doświadczeniem wolę jednoosobową demokrację............ :D  :D tylko skąd wziąć tego jednego jedynego "ludzkiego pana"  :ph34r:  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ok ale jaki wniosek.............................Nauczony doświadczeniem własnym, życiowym i także historycznym doświadczeniem wolę jednoosobową demokrację............ :D  :D tylko skąd wziąć tego jednego jedynego "ludzkiego pana"  :ph34r:  :ph34r:

Jestem przecież. ;)

Idąc dalej wychodzi na to, że najlepsza władza to... "Eden" Lema czytaliście pewnie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
26 minut temu, grimson napisał:

E tam troll, to pewne blond 90-60-90 z nogami do samej szyi po drugiej stronie klawiatury.

nie wiem, co znaczy mieć nogi po drugiej stronie klawiatury 🤪, chyba, że nogi po jednej, a szyja po drugiej. A swoją drogą czy ktoś taki może mieć taliowanie komórki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Chertan napisał:

nie wiem, co znaczy mieć nogi po drugiej stronie klawiatury 🤪, chyba, że nogi po jednej, a szyja po drugiej. A swoją drogą czy ktoś taki może mieć taliowanie komórki? 

Zmieniło się coś na lepsze w opisywanej w 1 poście tematyce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Spiochu napisał:

Mitek nie znosi segregacji, wrzuca więc wszystkich do jednego kontenera 😉

Cześć

Segreguję bardzo rzetelnie śmieci i wszelkie odpady, tym bardziej jestem na to uczulony, że na dwóch etatach jestem odpowiedzialny za kontrole właściwości segregacji odpadów. W tym temacie tylko zapytałem, a nic nie twierdziłem.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Segreguję bardzo rzetelnie śmieci i wszelkie odpady, tym bardziej jestem na to uczulony, że na dwóch etatach jestem odpowiedzialny za kontrole właściwości segregacji odpadów. W tym temacie tylko zapytałem, a nic nie twierdziłem.

Pozdro

U nas we wsi też segregują...na te do spalenia w dzień i te do spalenia nocą....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lexi napisał:

U nas we wsi też segregują...na te do spalenia w dzień i te do spalenia nocą....

Pytanie skąd się bierze tyle śmieci, że nawet na koniec sezonu grzewczego jest co wrzucić do pieca? Chociaż zdecydowanie gorzej przy pierwszych przymrozkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, brachol napisał:

Pytanie skąd się bierze tyle śmieci, że nawet na koniec sezonu grzewczego jest co wrzucić do pieca? Chociaż zdecydowanie gorzej przy pierwszych przymrozkach. 

Własciwie to i tak u mnie jest o niebo lepiej niż rok czy dwa lata temu ale w zeszłym sezonie grzewczym w górach były przypadki że ludzie "kradli" śmieci plastikowe żeby nimi w piecu palić - w Bukowinie miejscowi opowiadali ..i choć nie wszędzie to było czuć ale w takim Nowym Targu, Rabce (nomen omen "Zdrój") ..już nie mówiąc o Makowie Podhalańskim (dla mnie absolutny top tego niechlubnego rankingu) już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznie to kiedys bywalo... nie trzeba bylo palic papierosow by dostac poranny strzal w pluco.... Na mojej ulicy - 16 domow z lat 60-70 - został 1 niereformowalny, 4 że sprawnymi kotłami podajnikowymi ( trzeba być indolentem by z tego kopcic) i reszta gazowe. Pomp na razie nie ma. W tym sezonie gaz zdecydowanie tańszy od węgla (nawet 1km od kopalni)

Edytowane przez mig
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mig napisał:

Roznie to kiedys bywalo... nie trzeba bylo palic papierosow by dostac poranny strzal w pluco.... Na mojej ulicy - 16 domow z lat 60-70 - został 1 niereformowalny, 4 że sprawnymi kotłami podajnikowymi ( trzeba być indolentem by z tego kopcic) i reszta gazowe. Pomp na razie nie ma. W tym sezonie gaz zdecydowanie tańszy od węgla (nawet 1km od kopalni)

U mnie z tym różnie... węgiel kupiłem - bo wojna (mam gaz ale mam i kopciucha - olałem dotacje bo "you never know" - wojna).... pale drewnem teraz bo wyciąłem w zeszłym roku ogromne dwa świerki które trzeba i tak zutylizować ..

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...