Skocz do zawartości

"Podróż za jeden uśmiech 7" ***** VIALATTEA + BARDONECCHIA ***** 6-15 stycznia 2017 r.


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do postu kolegi Adamka nie ma sensu się denerwować My wiemy swoje każdy z nas udzielających się w tym temacie wie że Ojciec Dyrektor swoją robotę w każdy wyjazd wkłada ale ma z tego profity .......uśmiechnięte mordki ludzi którzy już od kwietnia atakują go w kwestii kolejnego wyjazdu :) Jak dobrze wiecie większość ekipy to te same osoby ale każda nowa osoba po pierwszym wyjeżdzie z nami zazwyczaj jedzie na następny więc o czymś to świadczy .....

Mam nadzieję że podczas tego wyjazdu będzie tak samo w sumie to mam pewność więc wszyscy niezdecydowani powinni się jak najszybciej zdecydować i poznać klimat tej wielkiej pielgrzymki narciarskiej.

Pozdrawiam Siano12508932_974631212611023_2864700498917583878_n.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis nerwowy malolat co go na wyjazd na narty nie stac.

 Szanowny Starszy Panie, "nerwowy małolat" spędza co roku ok. 60 -70 dni w Austriackich Alpach ... i nie afiszuje się tym na forum, jak Pan "fredowski" by cała Polska wiedziała i ... pół Berlina , że jedzie na narty !


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Szanowny Starszy Panie, "nerwowy małolat" spędza co roku ok. 60 -70 dni w Austriackich Alpach ... i nie afiszuje się tym na forum, jak Pan "fredowski" by cała Polska wiedziała i ... pół Berlina , że jedzie na narty !

 

Adaś,  nie chcę tu  kolejnej  gównoburzy więc daj na luz !, zima idzie !!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Starszy Panie, "nerwowy małolat" spędza co roku ok. 60 -70 dni w Austriackich Alpach ... i nie afiszuje się tym na forum, jak Pan "fredowski" by cała Polska wiedziała i ... pół Berlina , że jedzie na narty !


Adamek w sobotę jestem na Tux . Będziesz ? Bo skoro tak sie naswietliles to musisz byc !! Ja pomaranczowe portki czarny ss i czerwony bus na cb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Szanowny Starszy Panie, "nerwowy małolat" spędza co roku ok. 60 -70 dni w Austriackich Alpach ... i nie afiszuje się tym na forum, jak Pan "fredowski" by cała Polska wiedziała i ... pół Berlina , że jedzie na narty !

 

Każdy ma co lubi, tylko po co pchać się tam gdzie się nie podoba skoro nie jest to niezbędne do przeżycia?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ogłoszenia parafialne




Drodzy bracia i siostry,

Wiem, że za oknem jest bardzo gorąco, ale również jest to gorący czas do podejmowania ostatecznych decyzji co do zimowego wyjazdu. Jako, że wszystkie Wasze sugestie wskazują, by wybrać opcję od 2 do 4,( patrz post nr 806 ) to postanowiłem zrobić wszystko, by stało się temu zadość z nawiązką. Uważam również, że co jak co, ale ( cytuję Markiela -post nr 812) Na ciulaty wypoczynek nas nie stać szczególnie, że ostatnio pogoda płata nam coraz to większe figle w styczniu.

Wobec powyższego, w każdy weekend będę podawał Wam istotne niusy, a dla pewnej eskalacji napięcia dodam na koniec że;


ten wyjazd, to będzie swoista

perełka !


jeszcze nigdy nie było tak "tłustu i grubo" tak jak będzie na PZJU8. Nawet, na słynnym i wspominanym już PZJU6 w 3 dolinach. Możecie sobie to wyobrazić ? ja już tak .. :rolleyes:


Z duszpasterskim pozdrowieniem
Wasz O.D
amen
:)

Szabir weekend to dość szerokie pojęcie:-) żeby było lepiej niż ostatnio w 3V to tylko 3V i lepsza pogoda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jeśli cena niska, nie widzę problemu w małym apartamencie....

 

A więc znów jesteś gotów móc odsunąć się od Fredowskiego na całe 15 cm? 

Patrzajta co ten śnieg robi z porządnymi ludźmi.

 

 

Luxusy mieszkaniowe to mamy w domu.

 

Temu też się najwyraźniej podobało :D

 

Przygotowania czas zacząć drodzy  mili ! a nie zostało  już dużo czasu ..  :)

 

 

 

I pisz o tym często bo akurat mam fazę szopingu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenia parafialne

 

 

Bracia i siotry,  miiło  mi  poinformować, że najbliższa  wielka  przelgrzymka odbędzie się w nadchodzącycm sezonie wyjątkowo w dniach:

 

 

12 - 21 stycznia 2018 r.

 

( noclegi  13-20 )

Szabir, teraz to pojechałeś. Jeśli już w piątek zapodałeś uikendowe wieści, to oczekiwanie na następne będzie trwać DWA dni dłużej  :blink: . Przy tych upałach serce może nie zdzierżyć :wacko:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenia parafialne

 

 

W  tym roku  mamy rezydencję porównywalnie nawet lepszą od tej na  pzju6 w  3  dolinach !.  W  takiej rezydencji  jeszcze  nie spaliśmy !.

 

  • hotel przy stoku z basenem, sauną,  siłownią i barem
  • jeśli tylko frekwencja  dopisze  jak  w 3V, to jest duża szansa, że cały budynek jest tylko dla nas - więc  będzie się działo a  nocy będzie mało :D
  • prawie  każdy apartament  ma  kominek
  • prawie każdy pokój ma swoją osobistą  łazienkę
  • największy  apartament  jest  na  15  osób i  ma  ponad 150  m/kw  !

 

 

Do Fredoskiego będa  mogli codziennie  przychodzić wszyscy na dyskotekę i na  koniec jeszcze  Fred się w  nim zgubi bo tyle pokoii  to  kto to to widział  ; :o

 

 

P.S.

nawet ręczniki  będą - wariactwo  ! :)

 

O.D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...