Skocz do zawartości

Narty Head i speed pro 180


Mikoski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
Mam taki dokladnie zestaw jak Ty tylko raptory 130z

SL komora, GS pierwsza sklepowka. Jestem zadowolony z obu narty. Narta GS przyjazda latwa w prowadzeniu. Team smigamna rosole 1 sklepowce gs jak sie przesiadlem hmm narta inna bez porownania. W headzie przejscie z krawedzi na krawedz jest zdecydowanie szybsze.

Polecam w pro masz plyte dodatkowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ktoś miał okazję śmigać na tej narcie ? jeśli tak prosiłbym o ocenę i wrażenia.Zastanawiam sie nad kupnem tych nart.Aktualnie jeżdżę na komórkach Head ISL RD 165 R13 umiejętności oceniam na 8+ ,buty Head Raptor 120 waga 90.

No to ci powiem a moja "kariera" na SF jest bardzo krótka - wyjątkowo g..................... pytanie. Ale w sumie kto pyta nie błądzi................ :)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ispeed ma płytę, wersja Pro ma płytę z komórki (rd plate 13mm), wersja zwykła ma płytę speedflex 13mm.

Jeżeli narty nie różnią sie budową to amatorszczyzna nie poczuje różnicy miedzy tymi płytami :)

A same narty różnią sie jakoś ? Różnic w płycie i tak nie odczuję więc mi to lotto.  Pytam bo wersji "bez pro " jest sporo na rynku a wersji pro nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A same narty różnią sie jakoś ? Różnic w płycie i tak nie odczuję więc mi to lotto.

 

Własnie nie nie wiem, wg specyfikacji producenta to to samo, jeżeli własnie różni je tylko płyta to nie warto szukać na siłę/przepłacać na płyte RDX 

Może trzeba napisać do head'a to wyjaśni sie sytuacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

master32, Czy testowałeś  nartę na tej płycie i nartę na sezon 16/17 ?  Bo ona różni się dość mocno geometrią od modelu 15/16. Na stronie Heda jest błąd.
 
Mam włoski test tej narty ale nie wiem jak wkleić link.


Niestety ale nic nie wiem na temat najnowszej kolekcji, mój błąd, sorry ale nie zaznaczylem że chodzi mi o modele do sezonu 15/16 bo tam geo jest identyczne obu nart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ktoś miał okazję śmigać na tej narcie ? jeśli tak prosiłbym o ocenę i wrażenia.Zastanawiam sie nad kupnem tych nart.Aktualnie jeżdżę na komórkach Head ISL RD 165 R13 umiejętności oceniam na 8+ ,buty Head Raptor 120 waga 90.

 

Przy takich parametrach, to bym brał iGS RD, a nie jakieś półsródki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Fisowe gigantki kochają prędkość żal by było się na nich zsuwać, a jazda na pełny gwizdek w normalnym ruchu zbyt niebezpieczna. To pozostają zawody i zamknięte trasy.
Pozdrawiam

Cześć

Jeździć można zróżnicowanymi technikami przecież. Narta nie determinuje niczego. Syn ma 14 lat i jeździ właśnie na damskiej i chwali sobie. Jak jest miejsce można pójść wszystko. Jak nie ma można pojechać śmigiem i tez jest fajnie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Jeździć można zróżnicowanymi technikami przecież. Narta nie determinuje niczego. Syn ma 14 lat i jeździ właśnie na damskiej
i chwali sobie. Jak jest miejsce można pójść wszystko. Jak nie ma można pojechać śmigiem i tez jest fajnie.
Pozdrowienia

Witam
Być może moimi następnymi nartami będą dorosłe gigantki ;)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeździć można zróżnicowanymi technikami przecież. Narta nie determinuje niczego. Syn ma 14 lat i jeździ właśnie na damskiej i chwali sobie. Jak jest miejsce można pójść wszystko. Jak nie ma można pojechać śmigiem i tez jest fajnie.

Pozdrowienia

 

Jeździ na r30 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...