Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#81 paolomario

paolomario

Użytkownik

• PipPipPip
  • 422 postów
  • Na forum od: 10.2015
489
  • Umiejętności: 3

Napisano 01 grudzień 2016 - 21:25

To by temat w okolice narciarstwa skierować, to jak ktoś fajnie napisał, warto kurtki czy bluzy brać rozpinane od dołu bo się łatwiej leje :D Jak się ma lejek :D

• Estka podziękował za tę wiadomość

#82 wort

wort

Wujek Dobra Rada

• PipPipPipPipPip
  • 2123 postów
  • Na forum od: 11.2005
912
  • Umiejętności: 1

Napisano 01 grudzień 2016 - 21:55

Myślałem, że nic mnie już na Forum nie zaskoczy, a tu proszę, aż sprawdziłem tytuł wątku :blink:

#83 toolpusher

toolpusher

Użytkownik

• PipPip
  • 281 postów
  • Na forum od: 02.2016
545
  • Umiejętności: 4
  • Podkarpackie

Napisano 01 grudzień 2016 - 21:57

To by temat w okolice narciarstwa skierować, to jak ktoś fajnie napisał, warto kurtki czy bluzy brać rozpinane od dołu bo się łatwiej leje :D Jak się ma lejek :D

OMG! Co tu się dzieję na tym wątku. Widzę że temat olewacie grubym siurem i to niekoniecznie celnym.

Są specjalne pisuary z muchą w glazurze. Każdy chłop podświadomie celuje w muchę i to pomaga utrzymać czystość.

Ostatnio też widziałem wkładki te plastikowe te do pisuarów w postaci bramki piłkarskiej z piłką. Który mężczyzna nie zechciałby strzelić gola?

--

Mens sana in corpore sano.

Pozdrawiam. Piotr.

#84 Estka

Estka

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1214 postów
  • Na forum od: 01.2015
1501

Napisano 01 grudzień 2016 - 22:06

To ja się przyznam, że najtrudniejszym zadaniem, z jakim musiałam się zmierzyć w mojej dotychczasowej karierze narciarskiej była wizyta w maleńkim toi-toiu kilka lat temu. Nie było przy mnie nikogo, komu mogłabym zostawić część odzieży przed wejściem. Miałam kurtkę, spodnie na szelkach i rękawice narciarskie, które nie mieściły się w kieszeniach kurtki. Niczego nie mogłam powiesić, niczego nie mogłam upuścić, a wszystko musiałam zdjąć. Było wyczynowo, ale dałam radę  :D.

#85 Harpia

Harpia

Coś tam jeżdzę.

• PipPipPipPipPipPip
  • 5072 postów
  • Na forum od: 02.2009
4209
  • Umiejętności: 1
  • KRK

Napisano 01 grudzień 2016 - 22:13

OMG! Co tu się dzieję na tym wątku.

Tytułowe nudy jak flaki z olejem.

:)

#86 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3105 postów
  • Na forum od: 10.2011
9088
  • Umiejętności: 7

Napisano 01 grudzień 2016 - 22:21

Z problemów urologicznych lepiej zwierzać się lekarzowi z właściwą specjalizacją, aniżeli szerokiemu gremium forum :D.
Einstein miałby rownież problem z określeniem kierunku w jakim może skierować się dyskusja w temacie doboru nart :).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#87 Estka

Estka

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1214 postów
1501

Napisano 01 grudzień 2016 - 22:27

Z problemów urologicznych

Jakie problemy?! Wszyscy piszą o sukcesach :).

#88 Adam WiDUCH

Adam WiDUCH

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1770 postów
1182
  • Umiejętności: 2
  • Rajcza

Napisano 01 grudzień 2016 - 23:07

To ja się przyznam, że najtrudniejszym zadaniem, z jakim musiałam się zmierzyć w mojej dotychczasowej karierze narciarskiej była wizyta w maleńkim toi-toiu kilka lat temu. Nie było przy mnie nikogo, komu mogłabym zostawić część odzieży przed wejściem. Miałam kurtkę, spodnie na szelkach i rękawice narciarskie, które nie mieściły się w kieszeniach kurtki. Niczego nie mogłam powiesić, niczego nie mogłam upuścić, a wszystko musiałam zdjąć. Było wyczynowo, ale dałam radę  :D.

An nie mówiłem "Ale głęboko wierzę i prawie jestem pewien że jako "kobieta narciarz" potrafisz to zrobić........................." :D  :D  :D  :D 

• Estka podziękował za tę wiadomość

https://www.youtube....h?v=NhUgCZ7a5TY. - Ta chwila kiedy twoje dziecko jest lepsze od ciebie - bezcenna :D   :D 

https://www.youtube....h?v=Z3k-foYDtUY.

www.eskider.pl - tyczki slalomowe

#89 Adam WiDUCH

Adam WiDUCH

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1770 postów
1182
  • Umiejętności: 2
  • Rajcza

Napisano 01 grudzień 2016 - 23:10

Z problemów urologicznych lepiej zwierzać się lekarzowi z właściwa specjalizacją, aniżeli szerokiemu gremium forum :D.
Einstein miałby rownież problem z określeniem kierunku w jakim może skierować się dyskusja w temacie doboru nart :).

Kordian ale tu nie ma żadnych problemów - wszystko leci ciurkiem............ :D  :D . Trochę uśmiechu. Ja za oknem mam 50 cm świeżego białego g................Właśnie kolejny raz oglądam "domek w Karkonoszach" brakuje tylko jeleni - reszta ful wypas nawet gościu z pługiem się pojawił :D  :D  :D

https://www.youtube....h?v=NhUgCZ7a5TY. - Ta chwila kiedy twoje dziecko jest lepsze od ciebie - bezcenna :D   :D 

https://www.youtube....h?v=Z3k-foYDtUY.

www.eskider.pl - tyczki slalomowe

#90 toolpusher

toolpusher

Użytkownik

• PipPip
  • 281 postów
  • Na forum od: 02.2016
545
  • Umiejętności: 4
  • Podkarpackie

Napisano 01 grudzień 2016 - 23:16

Kordian ale tu nie ma żadnych problemów - wszystko leci ciurkiem............ :D  :D . Trochę uśmiechu. Ja za oknem mam 50 cm świeżego białego g................Właśnie kolejny raz oglądam "domek w Karkonoszach" brakuje tylko jeleni - reszta ful wypas nawet gościu z pługiem się pojawił :D  :D  :D

Szczęściarz. U mnie co nasypało właśnie zamienia się w strugi wody.

--

Mens sana in corpore sano.

Pozdrawiam. Piotr.

#91 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3105 postów
  • Na forum od: 10.2011
9088
  • Umiejętności: 7

Napisano 02 grudzień 2016 - 02:49

Kordian ale tu nie ma żadnych problemów - wszystko leci ciurkiem............ :D :D . Trochę uśmiechu. Ja za oknem mam 50 cm świeżego białego g................Właśnie kolejny raz oglądam "domek w Karkonoszach" brakuje tylko jeleni - reszta ful wypas nawet gościu z pługiem się pojawił :D :D :D

Trzeba mnie kompletnie nie znać, by sądzić, że popełniając swego posta byłem śmiertelnie poważny ;). Tylko że dotychczas byli tacy, którzy to mnie zarzucali pisanie nie na temat :). A łopat masz wystarczającą ilość :D ?

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....