Skocz do zawartości

WARSZTATY NARCIARSKIE CZARNY GROŃ KOMUNIKAT + LISTA


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przejmuj sie. Nie tylko Ty. Metodyka nauki pokazywana przez Marka O naprawdę może zaskoczyć..... :-) Wróciłem do domu z ciężką grypą i mogę tylko udawać ze to z tego powodu jeździło mi się 'pod góre', A po 18tej powoli umierałem. . ... :-) W kazdym razie przepraszam wszystkich bo mogło to wyglądać na ignorowanie towarzystwa. ..... :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, nie. To chyba nie była "brzozówka". Ona w charakterystyczny sposób wpływa na metale, więc i krawędzie nart powinny nosić ślady trotylu. MIG, Śpiochu, Bubol - jak wasze krawędzie? Bo moje całe. Ale zaraz, zaraz - odnotowałem spory ubytek w ślizgu... Może to był odłamek?

 

Dodam jeszcze jedno: MGŁA była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. To chyba nie była "brzozówka". Ona w charakterystyczny sposób wpływa na metale, więc i krawędzie nart powinny nosić ślady trotylu. MIG, Śpiochu, Bubol - jak wasze krawędzie? Bo moje całe. Ale zaraz, zaraz - odnotowałem spory ubytek w ślizgu... Może to był odłamek?

 

Dodam jeszcze jedno: MGŁA była...

moje niedawno wyglądały tak,  http://www.skiforum....yrwana-krawedz/

widocznie już od jakiegoś czasu mają mnie na oku ,to byli oni ,teraz już jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Drodzy Koledzy, w Waszych wypowiedziach widzę dużo zakodowanych informacji :D. A co będzie, jak się okaże, że na forum, pod jakimś niepozornym nickiem, kryje się jakiś bardzo ważny narciarz? ;)


Na razie zajęty jest obserwowaniem na Twitterze 16-latek o wdzięcznie brzmiących nickach: "Karolina wazelina", "Pimpuś Sadełko", "Foczka" i innych :).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zajęty jest obserwowaniem na Twitterze 16-latek o wdzięcznie brzmiących nickach: "Karolina wazelina", "Pimpuś Sadelko", "Foczka" i innych :).

 

I słusznie. Każdy bardzo ważny narciarz powinien mieć oczy dookoła głowy. I bacznie obserwować wszystkich, a zwłaszcza niesforną młodzież. Wiesz, jak takie szesnastki potrafią szaleć na stoku? :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za naród .... qrde ..... 

 

To ja po nocach , w ciężkiej harówie mierzę, mieszam, doprawiam, pilnuję aby wyleżakowało itepe .... a tu krakowsko - śląski spisek mię na winowajcę typuje ..... huncwoty !!!!

 

a poza tym, od tygodnia nie mogę z przeziębienia wyleźć i pewnie nie wylezę, bo warunki na Szrenicy cudne, więc łykend trzeba tam spędzić jak się należy!!!

 

Ps. Tak prywatnie to mam obawę, że moja Lucia rozsiała te zarazki, bo była przeziębiona tuż po przyjeżdzie, a na lodowisku po 2 sesjach się centralnie doprawiła .... a że wieczorkami zbiegało się nas sporo razem ,to z dystrybucją kłopotów nie było .... a psik!

 

Ale Kobieton - Panowie - nie takie rzeczy się wybacza :D

 

Było świetnie!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Swego czasu należałem do korespondencyjnych oponentów Markowych idei. Po warsztatach żegnałem Marka na klęcząco - są świadkowie. Jego zajęcia pozornie oderwane od techniki jazdy uczą miękkości i świadomości oraz pewnego rozluźnienia, niezbędnego do uzyskanie swobody na stoku. Super.

Zresztą mam nadzieję, że Marek sam tu może coś napisze.

Pozdrowienia

Witajcie serdecznie! Właśnie udało mnię się aktywować moje od wieków nie używane konto i mogę wreszcie odezwać się do Was.

Mitek - wiellllllllllkie dzięki za zaproszenie na warsztaty. 

Dziękuję Wszystkim za miłe słowa, chęć wspólnej jazdy i złapanie "carvingowego" podejścia do narciarstwa. Co prawda zdążyłem ino zamieszać w głowach - z zamieszania zazwyczaj coś ciekawego powstaje.

Jeżeli macie jakieś pytania, uwagi lub sugestie, jestem do Waszej dyspozycji. Nie znam się na możliwościach jakie daje Ski Forum, ale może można rozwijać tematy z techniką w oparciu o jakieś filmiki ...., coś przeanalizować....trochę się pospierać :)

Miejcie dla mnie wyrozumiałość jeżeli jakiś czas się nie odzywam. Jutro znowu startuję a tam od rana do wieczora robota. Sami tego doświadczyliście. Po całym dniu nartowania i wieczornych dyskusjach trudno jest usiąść do kompa.

Trzymam kciuki za dobre samopoczucie.

Pozdrawiam Marek O


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie serdecznie! Właśnie udało mnię się aktywować moje od wieków nie używane konto i mogę wreszcie odezwać się do Was.

Mitek - wiellllllllllkie dzięki za zaproszenie na warsztaty. 

Dziękuję Wszystkim za miłe słowa, chęć wspólnej jazdy i złapanie "carvingowego" podejścia do narciarstwa. Co prawda zdążyłem ino zamieszać w głowach - z zamieszania zazwyczaj coś ciekawego powstaje.

Jeżeli macie jakieś pytania, uwagi lub sugestie, jestem do Waszej dyspozycji. Nie znam się na możliwościach jakie daje Ski Forum, ale może można rozwijać tematy z techniką w oparciu o jakieś filmiki ...., coś przeanalizować....trochę się pospierać :)

Miejcie dla mnie wyrozumiałość jeżeli jakiś czas się nie odzywam. Jutro znowu startuję a tam od rana do wieczora robota. Sami tego doświadczyliście. Po całym dniu nartowania i wieczornych dyskusjach trudno jest usiąść do kompa.

Trzymam kciuki za dobre samopoczucie.

Pozdrawiam Marek O

Cześć

Nareszcie!!!.

Co do Warsztatów to już omówiony temat - chodzą słuchy, że było fajnie... w bardzo dużej mierze dzięki Tobie.

Co do analiz i filmików to ja się oczywiście nie spisałem bo pomimo posiadania kamery mało co z tego wyszło a dnia kolejnego Kacperion zamocował ja do nart i pojechał na snowpark gdzie urwał mocowania przy obudowie już podczas pierwszego nieudanego skoku. Jak wróci z kadry to coś wymodzimy i wstawimy.

Marku Kaemie Ty też coś tam nagrywałeś to jak dasz radę zapodaj - może być zabawa.

 

A ja sonduję pomysł (nie jeden) na rok przyszły...

Pozdrowienia


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Nareszcie!!!.
Co do Warsztatów to już omówiony temat - chodzą słuchy, że było fajnie... w bardzo dużej mierze dzięki Tobie.
Co do analiz i filmików to ja się oczywiście nie spisałem bo pomimo posiadania kamery mało co z tego wyszło a dnia kolejnego Kacperion zamocował ja do nart i pojechał na snowpark gdzie urwał mocowania przy obudowie już podczas pierwszego nieudanego skoku. Jak wróci z kadry to coś wymodzimy i wstawimy.
Marku Kaemie Ty też coś tam nagrywałeś to jak dasz radę zapodaj - może być zabawa.

A ja sonduję pomysł (nie jeden) na rok przyszły...
Pozdrowienia


Mitek cześć . Ja sie nie znam czy jest szansa ze w majowke bedzie chodził Kasprowy .? Bo jeśli tak to można by zrobić zakończenie sezonu właśnie tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek cześć . Ja sie nie znam czy jest szansa ze w majowke bedzie chodził Kasprowy .? Bo jeśli tak to można by zrobić zakończenie sezonu właśnie tam

Często się zdarza ,że w majówkę da się pojeździć na Kasprowym ,ale ile razy oglądam w TV relację z Kasprowego w majówkę,to zawsze podają rekordy ile godzin trzeba stać ,żeby wjechać na górę i o której w nocy ustawili się pierwsi turyści w japonkach, mnie majówka co roku skutecznie odstrasza i idę na rower do lasu,albo siedzę na ogródku ,po co się denerwować, jest tyle weekendów kiedy w górach jest mało ludzi.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

A ja sonduję pomysł (nie jeden) na rok przyszły...

Pozdrowienia

Dobrze, dobrze...

Bo syn, który był pierwszy raz na forumowym spotkaniu już mnie pytał, kiedy następne.... :D

Tadek

 

PS.

Jeden pomysł z tego spotkania absolutnie musi być także w przyszłych!!!!

Marta i Konrad!!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, tu Konrad! :)

Mitek - dzieki za inicjatywe, ciesze sie, ze moglismy sie spotkac ze wszystkimi i ze pomimo trudnych warunkow udalo sie przeprowadzic trening.

 

Bardzo milo jest czytac, ze Wam sie podobalo i ze uwagi byly trafne:) Narty to nasza pasja i chcemy ja zarazac wszystkich:) Ale te pasje czuc takze wsrod Was, wiec tym bardziej narty w takim gronie to przyjemnosc! Mam nadzieje, ze to nie ostatnie spotkanie i w przyszlosci uda nam sie zorganizowac wypad weekendowy lub alpejski. Jest kilka pomyslow, takze jesli tylko beda zainteresowani, to bedziemy dzialac:)

 

Tymczasem zapraszam do polubienia naszego profilu na FB - wrzucamy tam fajne fotki i nie tylko;) https://www.facebook.com/GSTEAMPL

 

pozdrawiam
Konrad


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mitek.

Jakieś plany na aktualny sezon?

Chyba nas nie zawiedziesz? :)

 

Ja już nie mogę się doczekać spotkania.

Cześć

No to jaki macie pomysł...??

Mamy gdzieś jeszcze jakieś Jantary?

A czy koledzy , którzy lubią dużo pisać przyjadą czy jak zwykle....

Jurek my i tak się w Czarnym spotkamy na tyczkach... co Ty na to? - i nie tylko my...

Pozdrowienia


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...