Skocz do zawartości

WARSZTATY NARCIARSKIE CZARNY GROŃ KOMUNIKAT + LISTA


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

No tak Mitek w kasku, ale bez kijków? :(

 Wyciągasz błędne wnioski,to jazda sytuacyjna :P

 

Impreza jeszcze trwa i pewnie świetnie się bawicie :) ale dość sporo z nas musiało już dziś wyjechać.To co Mitek zrobił dla tej imprezy jest nieocenione WIELKI SZACUN!!! Dzięki! że to wymyśliłeś,zorganizowałeś bezinteresownie,że mogliśmy się tam wszyscy spotkać,bardzo miło było Was wszystkich poznać :)  

Formuła ze szkoleniem bardzo fajna,tyczki jechałem tak naprawdę pierwszy raz,ale z każdym przejazdem wynik był lepszy,więc to działa :) GS Team świetni ludzie,wystarczy zobaczyć jak Marta czy Konrad "na sucho" stoją na nartach i tłumaczą żeby wiedzieć że to odpowiedni ludzi w odpowiednim miejscu.A pogoda nas nie rozpieszczała,widoczność rano była na odległość dwóch bramek..

 Marek Ogorzałek to Gość powiedział bym 'zjawiskowy',tak nie zmordowany,każdy mógł dołączyć w każdej chwili,bezproblemowy,przystępny i pozytywny zarówno na nartach jak i poza że przyjemność było go poznać.

                                     Pewnie to nie ostatnie takie forumowe spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Musiałem niestety opuścić Czarny Groń dzisiaj rano....

Ale wczorajszy był fantastyczny.

Mitek wielkie dzięki!

 

Jazda od 8 do prawie 21 w Waszym towarzystwie to czysta przyjemność!

 

Trening giganta pod okiem Marty i Konrada rewelacyjny.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję!

Pomiar czasu dodawał zabawie pieprzu. Jak stawaliśmy na starcie adrenalina tryskała uszami :D , prawie jak na zawodach. A każda urwana dziesiąta część sekundy sprawiała niesamowitą radość!!!

I tym razem nie udało mi się objechać Sary, ale jeszcze kiedyś jej dołożę!!!! :D

 

Tadek

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wszystkim dziękuję za super 3 dni na nartach.

 

niecierpliwie czekam na przyszłoroczną edycję.

 

Długo myślałem, czy się chwalić swoimi wyczynami na gigancie ale w końcu "a co mi tam"... niech będzie jakieś wideo ze spotkania.

 

Oceńcie zatem technikę:

 

https://youtu.be/AIxn_LU6qzM

 

 

Dodam tylko, że pierwszy raz w życiu widziałem tyczki z bliska. Nie był to też mój najlepszy przejazd ale akurat ten mam na filmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek - to było wielkie...... serdeczne podziękowania. Wiem ile to zachodu i załatwiania. Jedni ambitnie ścigali sie, inni jsk np. ja potraktowali wyjazd jako okazję do 3 dniowego lenistwa....:-) Brawa dla Jurka -jak zwykle niezawodny..... Podziękowania za miłe towarzystwo dla wszystkich! PozdrawiamM

 

Załączone miniatury

  • IMG_5499.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mały ośrodek , to pełny profesjonalizm, wysłałbym tam na szkolenie właścicieli innych wyciągów,jak może wyglądać ośrodek narciarski w Beskidach na wysokości 600-800 m. przy fatalnej zimie,gdzie wokół nie ma grama śniegu. Wszystko dopięte ,zadbane, klimatyczne i zorganizowane, od zróżnicowanej bazy noclegowej ,z basenem ,spa itd,poprzez lodowisko,dobrą kuchnię ,transport do i z ośrodka ,aż po przygotowanie tras,dobre oświetlenie i całą infrastrukturę na stoku. Byłem tam pierwszy raz ,ale na pewno nie ostatni ,jak pogoda pozwoli,to wyskoczę tam na jakieś wieczorne zjazdy jeszcze w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Już po Warsztatach.

Dzięki wszystkim za obecność, uśmiech, pomoc i prawdziwie narciarską atmosferę.

Odpoczywam zbieram myśli i piszę podsumowanie. Pewnie to chwilkę potrwa bo chciałbym aby napisali coś o tej imprezie zaproszenie goście, którym też bardzo się podobało.

Ze swojej strony SZACUN dla wszystkich obecnych uczestników, jeżdżących, niejeżdżących asystujących i bawiących się wspólnie.

Do organizatorów i gości ukłon i stokrotne podziękowania.

Mitek


.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARSZTATY NARCIARSKIE „CZARNY GROŃ” 3-6 03 2016 – PODSUMOWANIE

 

 

 

            Pierwsza edycja Warsztatów stała się już historią. Czy się udało, czy było fajnie i impreza spełniła Wasze oczekiwania…. nie mnie oceniać. Ja słyszałem tylko pozytywne głosy z (co bardzo mnie cieszy) „ obu stron barykady”.

            Dziękuję wszystkim za udział, pomoc, zabawę i uśmiech na każdym kroku. Bardzo doceniam obecność wszystkich ale nie sposób nie wspomnieć o Damkach, którym chciało się tłuc z Trójmiasta czy Arkowi z żonką, którzy wpadli tylko na ognisko wracając z Austrii a mieszkają przecież we Wrocławiu.

           

            Myślę, że organizatorzy spisali się na medal.

CZARNY GROŃ pomimo zastraszająco słabej zimy przygotował wszystko co mógł i reagował na każdą prośbę bez cienia wahania i z uśmiechem. Pomimo bardzo miękkich warunków udało się przeprowadzić zaplanowane treningi bez specjalnych przeszkód opóźnień. Serdeczne dzięki dla Tomka, Piotra, Wojtka kolejnego Tomka i pozostałych chłopaków z Czarnego Gronia.

            Wielkie podziękowania dla MARTY I KONRADA z GS TEAM, którzy przyjechali na te parę godzin. Bardzo podobały mi się stwierdzenia, że Oni nawet nie muszą jeździć bo po tym jak stoją i widać że kumają, nie mówiąc o tym jak o nartach opowiadają. Z tego co słyszałem przekazali bardzo wiele cennych uwag. Trasy ustawili na tyle łatwe, że nawet osoby, które pierwszy raz miały do czynienia z bramkami miały z jazdy fun a poprawiające się czasy dawały powody do satysfakcji. Mam tu wiele satysfakcji bo po raz pierwszy od jakichś 4 może 5 lat dokopałem synowi.

            Myślę, że dobry pomysłem było zgranie terminów z Zawodami o Puchar Burmistrza. Chętni mogli od razy skonfrontować się  w realnej walce. Ściganci mieli pięć minut dla siebie a satysfakcja z tego, że sporo uczestników naszej imprezy stanęło na podium jest fajnym uczuciem. Brawa dla wszystkich startujących. Ściągnę listę to ja oczywiście powieszę gdzie trzeba a na razie tylko link do wyników bez czasów niestety:

http://andrychow.eu/...zarnego-gronia/

Jak widać Arfi-Ski Team rządzi. Brawa też dla Jurka i Szymka.

 

Skoro mowa o Jurku Harpii to właśnie dzięki Jurkowi mogliśmy przez dwa dni cieszyć się obecnością w czarnym Groniu MARKA OGORZAŁKA. Jurek z Markiem znają się od lat i spotkali się gdzieś w tym sezonie na nartach. Jurek skontaktował mnie z Markiem i dzięki temu  były dwa dni fajnych i niekonwencjonalnych zajęć. Marek okazał się niezwykle sympatycznym i kontaktowym człowiekiem. Zajęcia były dla sporej części osób zaskoczeniem i sporej części otworzyły oczy na wiele aspektów jazdy o których się po prostu nie myśli powielając wpojone zachowania, które często pozbawiają jazdy odpowiedniego luzu i powodują wzrost „napięcia między narciarzem a nartami”.

To tyle pierwszych wrażeń.

 

 

Pozdrowienia

PS

Piszcie co Wam się podobało a co można zmienić wstawiajcie filmiki i zdjęcia. Ja też coś tam mam, niestety Kacperionowi z chłopakami podczas skoków na hopach udało się zniszczyć obudowę od kamerki więc z soboty mam tylko zdjęcia z rozdania nagród.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z  Waszych opisów cieszy mnie tyle pozytywnych opinii o Marku Ogorzałku.

W wielu miejscach czytałem mocno krytyczne uwagi o nim, moim zdaniem mocno niesprawiedliwe.

Cześć

Swego czasu należałem do korespondencyjnych oponentów Markowych idei. Po warsztatach żegnałem Marka na klęcząco - są świadkowie. Jego zajęcia pozornie oderwane od techniki jazdy uczą miękkości i świadomości oraz pewnego rozluźnienia, niezbędnego do uzyskanie swobody na stoku. Super.

Zresztą mam nadzieję, że Marek sam tu może coś napisze.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piszcie co Wam się podobało a co można zmienić wstawiajcie filmiki i zdjęcia. Ja też coś tam mam, niestety Kacperionowi z chłopakami podczas skoków na hopach udało się zniszczyć obudowę od kamerki więc z soboty mam tylko zdjęcia z rozdania nagród.

 

 

 

.

 

Dzięki Mitek, Koleżanki i Koledzy za spotkanie. Niestety byłem tylko na ognisku, w przyszłym roku jednak inaczej zaplanuję wyjazdy tak, by wziąć udział w zabawie na stoku. Ale i tak warto było przyjechać, czysta radość, spontan i dobra zabawa.

Załączone miniatury

  • DSC04329.JPG
  • DSC04330.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARSZTATY NARCIARSKIE „CZARNY GROŃ” 3-6 03 2016 – PODSUMOWANIE

 

 

...wspomnieć o Damkach, którym chciało się tłuc z Trójmiasta ....

mała korekta,

Damki są z okolic Nysy, ale możemy się umówić, że jechaliśmy przez Sopot ;)

 

A przy okazji,

Mitku wielkie dzięki za super warsztaty i w ogóle za całą imprezę, ogromny  szacun za perfekcyjne ogarnięcie wszystkiego.

Dziękuję też pozostałym uczestnikom bez których nie byłoby tego wspaniałego klimatu :)

 

pozdrawiam

damek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mała korekta,

Damki są z okolic Nysy, ale możemy się umówić, że jechaliśmy przez Sopot ;)

 

A przy okazji,

Mitku wielkie dzięki za super warsztaty i w ogóle za całą imprezę, ogromny  szacun za perfekcyjne ogarnięcie wszystkiego.

Dziękuję też pozostałym uczestnikom bez których nie byłoby tego wspaniałego klimatu :)

 

pozdrawiam

damek

 

Cześć

No to wtopa. Skąd ja wziąłem w takim razie to Trójmiasto??

Filmiki zgrywam i dam sygnał jak będą to gdzieś wstawię albo prześlę.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie podziękowania dla Mitka i innych za organizację warsztatów.

 

Mnie z oczywistych względów interesował głównie trening, który odbył się w piątek.

Warunki pogodowe były tragiczne. totalne roztopy i jeszcze mgła (rano). Rozstawiony gigant był chyba najkrótszym po jakim kiedykolwiek jeździłem. Ogólnie wydawać by się mogło, że nie było po co przyjeżdżać.

W praktyce jednak był to jeden z najfajniejszych treningów w jakich brałem udział. Rozstawienie trasy było wzorowe i wcale nie łatwe. Instruktorzy z GS team byli bardzo zaangażowani  i z łatwością pamiętali błedy poszczególnych osób mimo sporego tłoku na starcie. Wiele osób poprawiało swoje wyniki i pojawił się element rywalizacji. Sara objechała nie tylko Tadka ale tez wiele innych osób i chyba wszystkie Panie(oprócz trenerki), z czego jestem niezmiernie dumny  (jej najlepsze czasy  19,96 w pierwszym i 19,12 w drugim ustawieniu). Sam miałem okazję pościgać się z paroma kolegami z forum za co dziękuję i mam nadzieję że jeszcze spotkamy się na trenigach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek jesteś wielki :)

 

Fajnie że wróciliście na Czarny Groń!

 

Dzięki wszystkim za super zabawę na gigancie w sobotę!

 

Niestety ze względu na obowiązki w pracy nie mogłem zawitać w piątek :(

 

Dla zainteresowanych wyniki z czasami. Niestety tylko tyle mam na razie :)

Załączone miniatury

  • wyniki puchar burmistrza 2016.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...