Skocz do zawartości

WARSZTATY NARCIARSKIE CZARNY GROŃ KOMUNIKAT + LISTA


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć

 

Witam

Do imprezy został tydzień więc poniżej garść szczegółowych ustaleń co do programu jej trwania:

 

3 03

Popołudnie i wieczór:

 

Przyjazd i rozlokowanie. Lista uczestników z przydziałami domków poniżej w poście.

Osoby, które przybędą dostatecznie wcześnie będą mogły skorzystać z wieczornej jazdy na stoku. Karnety będą dostępne na hasło MITEK w kasie.

 

4 03

Dzień szkoleniowy:

 

Szkolenie GS.

Prowadzący szkolenia członkowie GS Teamu ( https://gsteam.pl/ )

Marta BEREZIK – była reprezentantka polski w narciarstwie alpejskim, zdobywczyni wielu medali w Mistrzostwach Polski oraz Słowacji, wielokrotna zdobywczyni Karvingowego Pucharu Polski oraz brązowego medalu FIS Carving Cup 2009

Anna BEREZIK – była reprezentantka polski, multimedalistka Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów. Od lat najlepsza polska zawodniczka akademicka

Konrad DRZYMAŁA – czyli DRM. Instruktor wykładowca, świetny narciarz akademicki, autor popularnej książki „Narty. Poradnik bez kantów”

będą do Waszej dyspozycji od 8.00. Pomoc przy wywozie tyczek, wygradzaniu trasy i ustawianiu nie będzie potrzebna.

W celu płynnego i jak najbardziej efektywnego szkolenia uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy po około 20 osób każda:

Pierwsza grupa: 8.00 – 10.00 druga grupa (po przestawieniu, wyrównaniu trasy itd.) od 10.30 do 12.30. Proszę o deklaracje co do wyboru grup! W miarę potrzeb zostanie utworzona trzecia grupa szkoleniowa.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Warsztaty szkoleniowe z Markiem Ogorzałkiem,

 

pomysłodawcą i twórcą szkoły carvingu, autorem książki „ Carving nie tylko dla narciarzy” prezentującej oryginalne i całościowe podejście do nauczania narciarstwa, Pomysłodawcą i realizatorem programu „Skiterapia”

http://www.szkolacar...id=74&Itemid=90

Zajęcia będą prowadzone pod hasłem:

„Dobra technika jest wtedy, gdy nie ma napięcia pomiędzy narciarzem a nartą”

Marek będzie prowadził zajęcia w piątek od rana do wieczora. Będzie również obecny w sobotę. Proszę o deklarację chętnych. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Szkolenie z Talarino.

Operująca na czarnym Groniu szkoła narciarska Talarino przygotował również ofertę szkolenia obowiązującą w czasie trwania naszego spotkania (od czwartku wieczorem do niedzieli do południa).

  1. Szkolenie dla dzieci. Sesja zawiera 3 godzinne szkolenie narciarskie połączone z wideorejestracją. Opłata wynosi 40 pln za całość szkolenia. Proszę chętnych o deklarację.
  2. Indywidualne szkolenie dla dorosłych w cenie 60 pln za godzinę.

 

 

W przerwie (15.30 -18.00) będzie można obejrzeć z własnych jazd w Skirestauracji oraz porozmawiać z instruktorami prowadzącymi zajęcia.

 

Po południu kontynuacja zajęć i czas wolny do zagospodarowania przez nas według chęci i pomysłów.

 

5 03

Dzień zawodów:

 

Od rana będą odbywały się zawody o Puchar Prezydenta Miasta Andrychowa. Wszystkich zapraszam do udziału w zawodach. Trasa nie będzie trudna przeznaczona dla wszystkich amatorów narciarstwa i snowboardu.

Szczegóły w poście dotyczącym zawodów lub:

 http://andrychow.eu/...wboardzie-2016/

 

Po zawodach AfterSkiParty.

 

Myślę, że będzie naprawdę fajnie i każdy znajdzie cos narciarskiego dla siebie. Być może będę miał jeszcze jakąś niespodziankę o czym wkrótce.

Z tego co wiem poducha nie będzie czynna z przyczyn pogodowych. Jest też sporo dodatkowych pomysłów na zabawy i rywalizację na stoku ale potrzebowałbym chętnych do organizowania poszczególnych zabaw.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji na priv.

Mitek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA WSTĘPNA  KTO GDZIE ILE

 

OBERŻA:

1.MARIOO + 1

2.DAMEK + 3

3.SCATMAN + 2

4.KOSMYK + 1

5.ARFI + 1

6.ARKY + 1

7.KONRAD Wawa  + 1

 

HOTEL:

1.PORTER + 1

2.ZDZICHO + 2

3. DUDUŚ + 1

 

SKI:

1.ZIBIKA + 1

 

DOMKI:

  1. MITEK1 – 6 OSÓB (Chłopcy: Kuba, Filip, Michał, Kacper, Michał, Sebastian)
  2. MITEK2 – 7 OSÓB (Dziewczynki: Natalka, Pola, Maja, Julka, Amelka, Tosia, Małgosia)
  3. MITEK3 – 8 OSÓB (Radek, Sylwia, córka, Anka, synek, Daniel, Karolina, Lenka)
  4. MITEK4 – 7 OSÓB (Mitek, Rybelek, Jarek, Krzysio, Agnieszka, Malwina, Kuba)
  5. MITEK5 – 6 OSÓB (Guma, Kaśka, Pindor, Pituk, Agnieszka, Szklarek)
  6. REZERWA
  7. KAEM – 6 OSÓB (Kaem, Lucia, Sese, Faf500, Pietja, Adamski 10)
  8. SPIOCHU – 6 OSÓB (Śpiochu + 1, Mig + 1, Tadzio T, Dudezym)
  9. ZOFIJA – 8 OSÓB (Zofija, Jarek, młodzież, Ula, Anka, znajomix3) domek nr9

OSOBY BEZ PRZYDZIAŁU LUB NIEPOTWIERDZONE DO KOŃCA:
 

1.ROBERTW

2.OSTRYA

3.GRZELAS

4.ANDY CRX

5.WUERES

6.LUK1077

7.ANLUCKY

8.JAHU

9.KUMPEL JAHA

10.JARK

 

OSOBY NIE NOCUJĄCE:

 

  1. HARPIA
  2. BUBOL + 1 OSOBA
  3. BAKKZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie-prośbę:

Gdyby ktoś jechał w piątek po 1530 przez Sosnowiec lub Katowice i miał mozliwośc zabrania na Czarny Groń jednej szczupłej osoby bez bagażu to zaskarbi dozgonna wdziecznośc.... :-)

Oczywiście koszty przejazdu - do podziału.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zośka, kupuj od razu dwie pary! Przecież musisz mieć naostrzone i nasmarowane na sobotę, na zawody! ;)

 

Pozdrawiam

marioo

no niestety zawody odpuszczam zawody - godzina 7.30 -8.30 zdecydowanie nie dla naszego domku :)  zrobimy sobie swoje zawody po południu we własnej dyscyplinie i kategorii :) 

ale kupię 3 pary , żeby się nie stresować na treningu  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z racji, że na Czarnym Groniu będę po raz pierwszy, to mam parę pytań do osób co już niejednokrotnie go odwiedzili:

 

Pytanie 1. Jak z Oberży (domków) dostać się na stok? Z tego, co się się zorientowałem na Street View to asfalt w pewnym momencie się kończy i jest zakaz wjazdu, czy dalszą drogę trzeba pokonać z "buta" czy też jeżdżą jakieś skibusy i skąd?

 

Pytanie 2. Jak na stoku z barami, kanjpami itp. i jakie mają ceny?

Pozdrawiam

AndyCRX

Część!

Jedziesz tą drogą asfaltową do końca.Zaczyna się parking.Z parkingu doważą pod stok busy za darmo.Czas jazdy max.5 minut.W tamtym sezonie dłużej się jechało bo nie była utwardzona i wyrównana droga przez las.

Bardzo możliwe że jest specjalny bus który dowozi gości z domków ale nie wiem tego na 100% bo nigdy tam nie nocowałem.

Przy stoku jest jedna knajpa na samym dole przy wyciągu.Ceny jak wszędzie.Akurat wczoraj tam wodę kupowałem i np.mały sok Tymbark 5zl kosztuje.Piwo chyba lane 7zl.Dokładnie nie wiem bo nie pije w knajpach %% jak jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z racji, że na Czarnym Groniu będę po raz pierwszy, to mam parę pytań do osób co już niejednokrotnie go odwiedzili:

 

Pytanie 1. Jak z Oberży (domków) dostać się na stok? Z tego, co się się zorientowałem na Street View to asfalt w pewnym momencie się kończy i jest zakaz wjazdu, czy dalszą drogę trzeba pokonać z "buta" czy też jeżdżą jakieś skibusy i skąd?

 

Pytanie 2. Jak na stoku z barami, kanjpami itp. i jakie mają ceny?

Pozdrawiam

AndyCRX

Cześć

Uczestników będą dowoziły busy lub autobusik (bo taki ostatnio został nabyty - strasznie jest śmieszny ;)) bezpośrednio z ośrodka. Załatwię tylko muszę wiedzieć ile osób i na którą. Można tez samemu zamówić tylko trzeba zebrać obsadę busa. Standardowo jeżdżą busy z parkingu - jak się zapełni, oraz z ośrodka - co godzinę.

Transport jest naprawdę znakomity trzeba tylko pamiętać o godzinach odjazdu. 

To, że Czarny Groń gwarantuje transport praktycznie na życzenie jest atutem tego ośrodka.

Knajpa na stoku normalna jest picie i jedzenie na przegryzkę. Na obiad polecam oberżę. Ceny w normie a jedzenie wysmienite i porcje ja dla tura.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

PIĄTEK

 

GS TEAM 8.00 - 10.00

 

BUBOL

DAMEK1

ANDY CRX

MITEK

KACPERION

SEBASTIAN

MIG

MIGANIA

BAKKZ

ZIBIKA

ANLUCKY

KRÓLIK10

TADEUSZT

AMI

SPIOCHU

ADAMSKI

KAEM

 

 

GS TEAM 10.30 - 12.30

 

MARIOO

DAMEK1

DAMEK2

DAMEK3

DUDEZYM

KOSMYK

AGNIESZKA G.

MICHAŁ G.

GUMA

DUDUŚ

ZOFIJA

ZOFIJAJAREK

 

 

MAREK OGORZAŁEK

 

BUBOLOWA

DUDUŚ

RYBELEK

MARIOO

KOSMYK

ZOFIJA

ZOFIJAJAREK

DUDUŚ

ANLUCKY

ADAMSKI

KEAM

NIEPRAWDA

KRÓLIK10

 

SOBOTA

 

 

MAREK OGORZAŁEK

 

RYBELEK

KWEKU

GUMA

KAŚKA

MAŁGOSIA

SCATMAN

DUDEZYM

ANLUCKY

DAMEK1

DAMEK2

DAMEK3

MIG

MIGANIA

KRÓLIK10

 

Jakby coś się nie zgadzało to piszcie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, TadeuszT wraz z synem i Dudezm będziemy na 18:)
Ja ubrana cała na niebiesko a Dudezm czerwone spodnie i jasno zielona kurtka.

Dzięki wszystkim za wspólne zjazdy ,szkoda ,że nie mogłem zostać dłużej,ale warto było wpaść choć na chwilę na taką udaną imprezę. No i wielkie dzięki dla Marka za poświęcony czas , kilka godzin jazdy w rozpiętych butach (da się) i odwrócenie do góry nogami całego mojego pojęcia o jeździe na nartach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...