Skocz do zawartości

WARSZTATY NARCIARSKIE CZARNY GROŃ KOMUNIKAT + LISTA


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

LISTA WSTĘPNA
KTO GDZIE ILE

1 ZOFIJA DOMEK CAŁY
2 SPIOCHU DOMEK 2 OSOBY
3 MARIOO OBERŻA 2-3 OSOBY
4 ZIBIKA SKI 2 OSOBY
5 KAEM DOMEK 2 OSOBY
6 ROBERTW DOMEK 1 OSOBA
7 DAMEK OBERŻA 4 OSOBY
8 MIG DOMEK 2 OSOBY
9 JAHU DOMEK CAŁY
10 OSTRYA DOMEK 1 OSOBA
11 MITEK DOMEK CAŁY
12 MALWINA DOMEK CAŁY
13 KWEKU DOMEK CAŁY
14 SESE DOMEK 1 OSOBA
15 TOMAL SKI 2 OSOBY
16 HARPIA B.NOCLEGU 1 OSOBA
17 BUBOL B.NOCLEGU 2 OSOBY
18 GRZELAS DOMEK 1 OSOBA
19 ANDY CRXDOMEK 1 OSOBA
20 ARKY DOMEK 1 OSOBA
21 WUERES DOMEK 1 OSOBA
22 SCATMAN OBERŻA 3 OSOBY
23 DUDEZYM DOMEK 1 OSOBA
24 PORTER HOTEL 2 OSOBY
25 ZDZICHO HOTEL 3 OSOBY
26 LUK1077 DOMEK 1 OSOBA ?
27 FAF500 DOMEK 1 OSOBA
POZDR


Mitku niestety ale nie dam rady przyjechać . A tak chciałem , szkoda .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

W 2 poście tematu jest zaktualizowana lista obecności na dzisiaj, poniżej też ją zamieszczam:


 

LISTA WSTĘPNA  KTO GDZIE ILE

 

OBERŻA:

1.MARIOO + 1

2.DAMEK + 3

3.SCATMAN + 2

4.KOSMYK + 1

 

HOTEL:

1.PORTER + 1

2.ZDZICHO + 2

 

SKI:

1.ZIBIKA + 1

 

DOMKI:

  1. ZOFIJA – 8 OSÓB (Zofija, Jarek, młodzież, Ula, Anka, znajomix3)
  2. MALWINA – 9 OSÓB (Malwina + 3, Daniel + 4)
  3. KILER – 8 OSÓB (Kiler, Pituk, Agnieszka, Guma + 2, Pindor + Julka)
  4. MITEK – 8 OSÓB (Mitek + 3, Krzysio G. + 3)
  5. MITEK – 8 OSÓB ( Mrozek + 1, Pawlach, Magda, Agnieszka + 1, …..)
  6. KAEM – 4 OSÓB (Kaem, Lucia, Sese, Faf500,……)
  7. JAHU – 5 OSÓB (Jahu, Mig + 1, Śpiochu + 1,…..)

 

 

 

OSOBY BEZ PRZYDZIAŁU LUB NIEPOTWIERDZONE DO KOŃCA:
 

1.  ROBERTW DOMEK 1 OSOBA

2. OSTRYA DOMEK 1 OSOBA
3. GRZELAS DOMEK 1 OSOBA
4. ANDY CRXDOMEK 1 OSOBA

5. ARKY DOMEK 1 OSOBA
6. WUERES DOMEK 1 OSOBA
7. DUDEZYM DOMEK 1 OSOBA
8. LUK1077 DOMEK 1 OSOBA ?
9. ADAMSKI 1 OSOBA

 

 

 

OSOBY NIE NOCUJĄCE:

 

1. HARPIA B.NOCLEGU 1 OSOBA
2. BUBOL B.NOCLEGU 2 OSOBY

 

Proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza. Mogłem coś przeoczyć lub o czymś nie wiedzieć. Na razie mamy wypełnione i potwierdzone 5 domków wraz z osoba odpowiedzialna za domek (ZOFIJA, MALWINA, KILER, MITEK X 2). JAHA I KAEMA prosze o info czy będą odpowiedzialni za swoje domki i ile osób jeszcze mogą przyjąć. Pozostałych proszę o kontakt na priv lub bezpośrednio z opiekunami domków niepełnych.

Mamy jeszcze dwa domki wolne do rozlokowania chętnych. Proszę się dogadać miedzy sobą co i jak i dać mi znać ewentualnie mogę pomóc w dogadaniu. ;)

 

 

 

Program naszego spotkania cały czas ewoluuje i wzbogaca się o dodatkowe atrakcje:

 

1. Z wizytą przyjedzie do nas w piątek Marek Ogorzałek - znany pewnie większości instruktor i jeden z ojców polskiego carvingu. marek będzie prowadził lekcje w formie warsztatowej na śniegu oraz zajęcia seminaryjne z ilustracja filmową o temacie przewodnim:

" Dobra technika jest wtedy, kiedy nie ma napięcia między narciarzem a nartami"

Dogrywamy szczegóły czasowe i programowe.

 

2. Będziemy mieli możliwość testów kolekcji wybranych firm na przyszły rok - szczegóły wkrótce.

 

3. Miejscowa szkoła narciarska Talarinio przygotowuje interesującą ofertę jednodniowego pełnego dnia szkoleniowego dla dzieci wraz z wideorejestracją.

 

4. Jak wszędzie są problemy ze śniegiem. Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości aby zorganizować tak oczekiwane przez niektórych szkolenie slalomowe - zbyt mało śniegu. Szkolenie gigantowe odbędzie się zgodnie z wcześniejszą informacją w piątek w godzinach 7.30 - 12.00. Umożliwi to każdemu w zależności od ustawienia przejechanie trasy co najmniej 8 razy w ciągu godziny (jeżeli GSTeam ustawi tylko na górze) lub około 5-6 razy jeżeli puści prze łącznik). Przejazdy będą odbywały się każdorazowo z pomiarem czasu.

 

Proszę wszystkich zdecydowanych na wzięcie udziału w zajęciach o deklarację potwierdzającą (trzeba być o 7.30 na stoku!)

 

Na ten moment to wszystkie nowości. Kontakt oczywiście na priv lub tel. jak ktoś nie ma numeru to dam na priv.

Pozdrowienia serdeczne ]

Mitek

 

I jeszcze jedno WAŻNE

Jak wiecie miałem telefony do większości z Was ale niestety szlag je trafił bo w jednym momencie zepsuły mi się oba telefony. Musicie więc łapać mnie na priv lub dzwońcie jeżeli telefon macie bo ja praktycznie wszystkie straciłem.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proszę wszystkich zdecydowanych na wzięcie udziału w zajęciach o deklarację potwierdzającą (trzeba być o 7.30 na stoku!)

 

 

 

Ja się deklaruję - kto był kiedykolwiek z Jurasem na jakiejkolwiek czterodniówce ten wie, że 7:30 to tzw "zwyczajowa" godzina wyjścia na stok :) Bilans ostatniego wyjazdu 4 dni na nartach, 3 noclegi na kwaterze, w tym łącznie około 11 godzin snu, z czego 5 godzin w ostatnią noc - "bo trzeba się wyspać przed drogą" :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

OBERŻA:

1.MARIOO + 1

2.DAMEK + 3

3.SCATMAN + 2

4.KOSMYK + 1

 

HOTEL:

1.PORTER + 1

2.ZDZICHO + 2 ?

 

 

 

 

 

w Oberży jeszcze dopisz 

Arfi +1

Konrad Wawa +1

a Marioo zmień na +2

 

a Scatman coś wspominał, że śpi w hotelu?? niech się wypowie

 

 

 

Proszę wszystkich zdecydowanych na wzięcie udziału w zajęciach o deklarację potwierdzającą (trzeba być o 7.30 na stoku!)

 

 

 

znaczy się GS będzie od 7:30 do?

 

Nie, żebym był upierdliwy, ale będę z dwójką dzieci i nie chciałbym wstawać godziny wcześniej, tylko po to, aby być chwile wcześniej na stoku tylko dlatego, że ktoś pomyślał, aby lepiej podać wcześniejszą godzinę, bo znając życie wszyscy się spóźnią.

Choć nie jeżdżę z Jurasem potrafię być na wyznaczoną godzinę w umówionym miejscu, proszę tylko o prezycję :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze jakim cudem będę jednocześnie w Łodzi i na Czarnym Groniu, ale jakoś to muszę zorganizować... :D

Prześpię się gdziekolwiek, zabiorę karimatę i śpiwór.

No i oczywiście deklaruję obecność na zajęciach z Giganta... Piątek 7.30 na stoku. (rozumiem, że przy dolnej stacji krzesełek bez bublin).

Tadek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już dość dawno na priv i ostatnio w temacie w sprawie noclegu,ale bez odzewu,więc pewnie w zajętych domkach miejsc brak..

Jeśli z nieprzydzielonych i nowych osób są chętni na nocleg to moglibyśmy się zorganizować na kolejny domek. Jak pisałem wcześniej mnie interesują dwie noce,w czwartek i piątek. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W 2 poście tematu jest zaktualizowana lista obecności na dzisiaj, poniżej też ją zamieszczam:


 

LISTA WSTĘPNA  KTO GDZIE ILE

 

OBERŻA:

1.MARIOO + 1

2.DAMEK + 3

3.SCATMAN + 2

4.KOSMYK + 1

 

HOTEL:

1.PORTER + 1

2.ZDZICHO + 2

 

SKI:

1.ZIBIKA + 1

 

DOMKI:

  1. ZOFIJA – 8 OSÓB (Zofija, Jarek, młodzież, Ula, Anka, znajomix3)
  2. MALWINA – 9 OSÓB (Malwina + 3, Daniel + 4)
  3. KILER – 8 OSÓB (Kiler, Pituk, Agnieszka, Guma + 2, Pindor + Julka)
  4. MITEK – 8 OSÓB (Mitek + 3, Krzysio G. + 3)
  5. MITEK – 8 OSÓB ( Mrozek + 1, Pawlach, Magda, Agnieszka + 1, …..)
  6. KAEM – 4 OSÓB (Kaem, Lucia, Sese, Faf500,……)
  7. JAHU – 5 OSÓB (Jahu, Mig + 1, Śpiochu + 1,…..)

 

 

 

OSOBY BEZ PRZYDZIAŁU LUB NIEPOTWIERDZONE DO KOŃCA:
 

1.  ROBERTW DOMEK 1 OSOBA

2. OSTRYA DOMEK 1 OSOBA
3. GRZELAS DOMEK 1 OSOBA
4. ANDY CRXDOMEK 1 OSOBA

5. ARKY DOMEK 1 OSOBA
6. WUERES DOMEK 1 OSOBA
7. DUDEZYM DOMEK 1 OSOBA
8. LUK1077 DOMEK 1 OSOBA ?
9. ADAMSKI 1 OSOBA

 

 

 

OSOBY NIE NOCUJĄCE:

 

1. HARPIA B.NOCLEGU 1 OSOBA
2. BUBOL B.NOCLEGU 2 OSOBY

 

Proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza. Mogłem coś przeoczyć lub o czymś nie wiedzieć. Na razie mamy wypełnione i potwierdzone 5 domków wraz z osoba odpowiedzialna za domek (ZOFIJA, MALWINA, KILER, MITEK X 2). JAHA I KAEMA prosze o info czy będą odpowiedzialni za swoje domki i ile osób jeszcze mogą przyjąć. Pozostałych proszę o kontakt na priv lub bezpośrednio z opiekunami domków niepełnych.

Mamy jeszcze dwa domki wolne do rozlokowania chętnych. Proszę się dogadać miedzy sobą co i jak i dać mi znać ewentualnie mogę pomóc w dogadaniu. ;)

 

 

 

Program naszego spotkania cały czas ewoluuje i wzbogaca się o dodatkowe atrakcje:

 

1. Z wizytą przyjedzie do nas w piątek Marek Ogorzałek - znany pewnie większości instruktor i jeden z ojców polskiego carvingu. marek będzie prowadził lekcje w formie warsztatowej na śniegu oraz zajęcia seminaryjne z ilustracja filmową o temacie przewodnim:

" Dobra technika jest wtedy, kiedy nie ma napięcia między narciarzem a nartami"

Dogrywamy szczegóły czasowe i programowe.

 

2. Będziemy mieli możliwość testów kolekcji wybranych firm na przyszły rok - szczegóły wkrótce.

 

3. Miejscowa szkoła narciarska Talarinio przygotowuje interesującą ofertę jednodniowego pełnego dnia szkoleniowego dla dzieci wraz z wideorejestracją.

 

4. Jak wszędzie są problemy ze śniegiem. Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości aby zorganizować tak oczekiwane przez niektórych szkolenie slalomowe - zbyt mało śniegu. Szkolenie gigantowe odbędzie się zgodnie z wcześniejszą informacją w piątek w godzinach 7.30 - 12.00. Umożliwi to każdemu w zależności od ustawienia przejechanie trasy co najmniej 8 razy w ciągu godziny (jeżeli GSTeam ustawi tylko na górze) lub około 5-6 razy jeżeli puści prze łącznik). Przejazdy będą odbywały się każdorazowo z pomiarem czasu.

 

Proszę wszystkich zdecydowanych na wzięcie udziału w zajęciach o deklarację potwierdzającą (trzeba być o 7.30 na stoku!)

 

Na ten moment to wszystkie nowości. Kontakt oczywiście na priv lub tel. jak ktoś nie ma numeru to dam na priv.

Pozdrowienia serdeczne ]

Mitek

 

I jeszcze jedno WAŻNE

Jak wiecie miałem telefony do większości z Was ale niestety szlag je trafił bo w jednym momencie zepsuły mi się oba telefony. Musicie więc łapać mnie na priv lub dzwońcie jeżeli telefon macie bo ja praktycznie wszystkie straciłem.

U mnie teraz są 4 osoby jak wyżej napisano + Pietja + Adamski10, , bo zapewne potwierdzi. Słowem jest nas 6 osób, więc w praktyce komplet. Opcja karimaty - no problem :D

Jasne, że deklaruję swoją odpowiedzialność za domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oto zaktualizowana lista:

 

LISTA WSTĘPNA  KTO GDZIE ILE

 

OBERŻA:

1.MARIOO + 1

2.DAMEK + 3

3.SCATMAN + 2

4.KOSMYK + 1

5.ARFI + 1

6.ARKY + 1

7.KONRAD Wawa  + 1

 

HOTEL:

1.PORTER + 1

2.ZDZICHO + 2

3. DUDUŚ + 1

 

SKI:

1.ZIBIKA + 1

 

DOMKI:

  1. ZOFIJA – 8 OSÓB (Zofija, Jarek, młodzież, Ula, Anka, znajomix3)
  2. MALWINA – 9 OSÓB (Malwina + 3, Daniel + 4)
  3. KILER – 8 OSÓB (Kiler, Pituk, Agnieszka, Guma + 2, Pindor + Julka)
  4. MITEK – 8 OSÓB (Mitek + 3, Krzysio G. + 3)
  5. MITEK – 8 OSÓB ( Mrozek + 1, Pawlach, Magda, Agnieszka + 1, …..)
  6. KAEM – 6 OSÓB (Kaem, Lucia, Sese, Faf500, Pietja, Adamski 10)
  7. JAHU – 3 OSÓB (Jahu, Kumpel Jaha, Jark,…..) 
  8. SPIOCHU – 6 OSÓB (Śpiochu + 1, Mig + 1, Tadzio T, Dudezym)

OSOBY BEZ PRZYDZIAŁU LUB NIEPOTWIERDZONE DO KOŃCA:
 

1.ROBERTW

2.OSTRYA

3.GRZELAS

4.ANDY CRX

5.WUERES

6.LUK1077

7.ANLUCKY

 

OSOBY NIE NOCUJĄCE:

 

  1. HARPIA
  2. BUBOL + 1 OSOBA
  3. BAKKZ

 

Wprowadziłem poprawki zgodnie z Waszymi sugestiami.

Pozwoliłem sobie złożyć do kupki "domek Śpiocha" bo pisałeś Piotrze, że jest taka opcja. Jest jeszcze niepełne obłożenie w domku Jaha więc proszę o decyzje i deklaracje. Do końca tygodnie chciałbym przekazać Czarnemu Groniowi listę osób odpowiedzialnych za poszczególne domki. W sprawach szczegółowych proszę kontaktować się z zarządcami domków na priv.

 

Co do treningu GS i godziny rozpoczęcia to samozwańczo wpisałem 7.30 jako godzinę zbiórki. GS Team sam będzie rozstawiał a więc potrzeba troch ę czasu na wywiezienie, rozstawienie i zabezpieczenie trasy i trzeba w tym po prostu pomóc. Chciałbym aby właściwe zajęcia zaczęły się o 8.00.

Prawdopodobnie równolegle będzie prowadził zajęcia Marek Ogorzałek więc trochę się będzie na stoku działo.

 

Pamiętajcie, że zawsze istnieje problem śniegu. Ostatnio nie jest źle bo popadało i ma jeszcze padać do środy więc nie powinno być problemów.

 

Na razie tyle pozdrowienia.

Mitek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pamiętajcie, że zawsze istnieje problem śniegu. Ostatnio nie jest źle bo popadało i ma jeszcze padać do środy więc nie powinno być problemów.

 

Mam nadzieje że na CG jest bardziej zimowy mikroklimat....... bo w Wisle wszystko co napadało w srode, spłyneło z sobotnim deszczem i dzisiejszą nocna ulewą...... Ale grunt to nie przejmowac sie - bedzie dobrze.  :-)

 

 

PzodrawiamM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne - ja na 100 % będę na Praciakach już od czwartkowego wieczoru, aż do niedzieli. Na forumowe spotkanie chętnie wybrałaby się natomiast pewna bardzo niedoświadczona narciareczka, pod warunkiem, iż będzie mogła skorzystać na miejscu z aktywnej pomocy instruktora.

Ja wobec dużych braków pedagogicznych i jeszcze większych technicznych nawet nie śmiałbym brać się za szkolenie kogokolwiek, natomiast zobowiązałem się do zebrania wywiadu odnośnie kadry instruktorskiej stacjonującej na Czarnym Groniu. A wiec pytam: ktoś tam w ogóle szkoli, a jeśli tak to na jakich warunkach i za ile? Oficjalną ofertę talarinio.pl i praciaki.pl już znam, ale nie pogardzę innymi namiarami i osobistymi doświadczeniami. 

Ps: Potencjalna uczennica dotychczas spędziła jedynie 2 dni na stoku ale za to non stop w towarzystwie instruktora, a jej życiowym osiągnięciem było zjechanie drugiego dnia z Jaworzyny Krynickiej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Oto ostatnia aktualizacja listy:

 

LISTA WSTĘPNA  KTO GDZIE ILE

 

OBERŻA:

1.MARIOO + 1

2.DAMEK + 3

3.SCATMAN + 2

4.KOSMYK + 1

5.ARFI + 1

6.ARKY + 1

7.KONRAD Wawa  + 1

 

HOTEL:

1.PORTER + 1

2.ZDZICHO + 2

3. DUDUŚ + 1

 

SKI:

1.ZIBIKA + 1

 

DOMKI:

  1. ZOFIJA – 8 OSÓB (Zofija, Jarek, młodzież, Ula, Anka, znajomix3)
  2. MITEK1 – 6 OSÓB (Chłopcy: Kuba, Filip, Michał, Kacper, Michał, Sebastian)
  3. MITEK2 – 7 OSÓB (Dziewczynki: Natalka, Pola, Maja, Julka, Amelka, Tosia, Małgosia)
  4. MITEK3 – 8 OSÓB (Radek, Sylwia, córka, Anka, synek, Daniel, Karolina, Lenka)
  5. MITEK4 – 7 OSÓB (Mitek, Rybelek, Jarek, Krzysio, Agnieszka, Malwina, Kuba)
  6. MITEK5 – 6 OSÓB (Guma, Kaśka, Pindor, Pituk, Agnieszka, Szklarek)
  7. KAEM – 6 OSÓB (Kaem, Lucia, Sese, Faf500, Pietja, Adamski 10)
  8. SPIOCHU – 6 OSÓB (Śpiochu + 1, Mig + 1, Tadzio T, Dudezym)
  9.  

OSOBY BEZ PRZYDZIAŁU LUB NIEPOTWIERDZONE DO KOŃCA:
 

1.ROBERTW

2.OSTRYA

3.GRZELAS

4.ANDY CRX

5.WUERES

6.LUK1077

7.ANLUCKY

8.JAHU

9.KUMPEL JAHA

10.JARK

 

OSOBY NIE NOCUJĄCE:

 

  1. HARPIA
  2. BUBOL + 1 OSOBA
  3. BAKKZ

 

 

 

Jahu wycofał się z opieki nad domkiem więc mamy taka sytuację, że jeden domek jest wolny i trzeba w nim umieścić pozostałych chętnych - jak widać 10 osób. Część osób - zwłaszcza Ci, którzy przyjeżdżają na dzień lub dwa - może się przekimać w domkach w których jest mniejsze obłożenie (6 OSÓB). Apeluję o kontaktowanie się z e sobą w tej sprawie.

Kto chciałby przejąc opiekę nad wolnym domkiem proszę o info do poniedziałku i zadbanie o sprawę. W poniedziałek sam porozdzielam spanie według własnego uznania i przygotuję formę rozliczeń.

Sugeruję wszystkim którzy przejeżdżają na krócej aby uzgodnić jak ma wyglądać rozliczenie za domek i niewykorzystane noce/c albo w taki sposób się pouzupełniać aby nie generować dodatkowych kosztów. Jak widać śpiworki i karimatki powinny być grane. ;)

Stworzyliśmy dwa domki dziecięce damski i męski z dziećmi w wieku od 8 do 13 lat. Miejsca już są zaklepane chyba, że w męskim jeszcze z jedno się znajdzie.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Poniżej oficjalne info dotyczące zawodów o Puchar Burmistrza Andrychowa,,które odbędą się dnia 05 03 2016.

Wszystkich zachęcam do zapisywania się na listę startową. Zabawa będzie świetna!

Tutaj jest link do oficjalnej strony informacyjnej:

 

http://andrychow.eu/...wboardzie-2016/

 

Zawody o Puchar Burmistrza Andrychowa i Czarnego Gronia w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie 5.03.2016 r.
PATRONAT: Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak
PATRONAT MEDIALNY: Nowiny Andrychowskie, Radio Andrychów, mamNewsa.pl
ORGANIZATORZY: Urząd Miejski w Andrychowie, Czarny Groń
TERMIN: 5 marzec 2016 r.
MIEJSCE: Ski Centrum Czarny Groń w Rzykach k/ Andrychowa

plakat_puchar_burmistrza_2016_v4.png?res

UCZESTNICTWO: W zawodach 5.03.2016 r. mogą uczestniczyć wszyscy posiadający umiejętność jazdy na nartach oraz snowboardzie, a nie uprawiający tych sportów zawodowo.

ZGŁOSZENIA: Zgłoszenia do udziału w zawodach będą przyjmowane drogą elektroniczną za pomocą FORMULARZA, który można będzie pobrać ze strony www.andrychow.eu/sport lub www.czarnygron.pl Wypełniony formularz oraz potwierdzenie wpłaty przesyłamy na maila: [email protected] do dnia 4.03.2016 r. do godz. 15:00. Liczba miejsc jest ograniczona – 100 os – liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie i opłata startowa automatycznie oznaczają udział  w zawodach W przypadku nie zgłoszenia się maksymalnej liczby uczestników organizator przyjmuje zgłoszenia w dniu zawodów do godz. 08:30.

 Formularz   Regulamin  pdf.png?resize=150%2C150  

OPŁATY STARTOWE: Organizatorzy pobierają bezzwrotną opłatę startową w wysokości 30 PLN przelewem na konto: Czarny Groń Sp. z o.o. Sp. k., numer:  54 1050 1722 1000 0023 6604 3244  do dnia 03.03.2016r.

W przypadku braku odnotowanej wpłaty, zgłoszenie zostaje unieważnione. Opłata startowa zawiera: ubezpieczenie, napój, kiełbaskę. Opłata startowa nie obejmuje karnetu!

WYDAWANIE NUMERÓW: W sobotę 5.03.2016 r. od godz. 7.30 do 8.30  w biurze zawodów na terenie Ski Centrum. Po ukończeniu zawodów zawodnik zobowiązany jest oddać numer startowy, do biura zawodów.  Za nie oddanie numeru startowego uczestnik zostanie obciążony kwotą w wysokości 50 PLN.

SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW: Zgodnie z Narciarskim Regulaminem Sportowym.

W dniu 5.03.2016 r. odbędzie się jeden lub dwa przejazdy Slalomu Giganta (Start – pod górną stacją krzesła, Meta – w okolicach budynku Ski Centrum) – w zależności od liczby zgłoszeń  i warunków śniegowych – ustala organizator. Zawodnicy z założonymi numerami startowymi mogą oglądać trasę ześlizgiem –  od godziny 8:30 do 9:00.  Zabroniona jest jazda na wprost między bramkami.

PROSIMY O NIEREZYGNOWANIE Z OGLĄDANIA TRASY !!!

W pierwszej kolejności odbędą się przejazdy snowboardowe a następnie narciarskie. Nie zastosowanie się do regulaminu grozi dyskwalifikacją.

WYNIKI: We wszystkich grupach zostanie ustalona kolejność miejsc wg  czasu łącznego dwóch przejazdów.

PODZIAŁ NA KATEGORIE:

Narciarstwo:

  • Grupa I – roczniki 2009 – 2004 – dziewczęta (od 7 do 12 lat)
  • Grupa II – roczniki  2003 – 1998 – dziewczęta (od 13 do 18 lat)
  • Grupa III – roczniki 1997 – 1966 – kobiety (od 19 do 50 lat)
  • Grupa IV – roczniki 1965  – kobiety bez limitu
  • Grupa V – roczniki 2009 – 2004 – chłopcy (od 7 do 12 lat)
  • Grupa VI – roczniki  2003 – 1998 – chłopcy (od 13 do 18 lat)
  • Grupa VII – roczniki 1997 – 1966 – mężczyźni (od 19 do 50 lat)
  • Grupa VIII – roczniki 1965 – mężczyźni bez limitu

Snowboard:

  • Grupa I – kobiety
  • Grupa II – mężczyźni

W przypadku małej liczby zgłoszeń organizator zastrzega sobie prawo łączenia kategorii. Do przeprowadzenia zawodów w danej grupie startowej konieczna jest obecność, co najmniej 10 zawodników.

INTERPRETACJA REGULAMINU: Prawo interpretacji niniejszego regulaminu przysługuje jury oraz sędziemu zawodów.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW ZAWODÓW: Organizator ogłasza wyniki zawodów po podliczeniu protokołów zawodów bezpośrednio na stoku, a następnie na swojej stronie internetowej www.andrychow.eu/sport i www.czarnygron.pl.

UBEZPIECZENIE: Organizator zapewnia uczestnikom ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne urazy czy kontuzje zawodników w czasie zawodów oraz schorzenia wynikłe ze świadomego zatajenia prawdziwego stanu zdrowia uczestnika.

INFORMACJE DODATKOWE: Każdy uczestnik musi podpisać oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność, a od osób niepełnoletnich wymaga się zgody rodzica lub opiekuna, którą należy dostarczyć (lub podpisać na miejscu) organizatorowi w dniu zawodów. Opłata startowa nie obejmuje karnetu.

BEZPIECZEŃSTWO: Zawodnicy obowiązkowo muszą posiadać kaski narciarskie. Za bezpieczeństwo na stoku odpowiedzialni są: GOPR, sędzia główny zawodów.

Wszelkie informacje dotyczące zawodów dostępne są na stronie: www.andrychow.eu/sport i www.czarnygron.pl lub pod nr tel. 33 842 99 35.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

5.03.2016 r. (Sobota)

  • 7.30 – 8.30 – wydawanie numerów startowych
  • 8.30 – 9.00 – oglądanie trasy ześlizgiem
  • 9.30 – start pierwszego przejazdu SG Snowboard
  • – start pierwszego przejazdu SG SKI
  • PRZERWA TECHNICZNA
  • – start drugiego przejazdu SG Snowboard
  • – start drugiego przejazdu SG Ski
  • 17.00  – ceremonia wręczenia nagród
  • Po ceremonii wręczenia nagród AFTER SKI PARTY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...