Skocz do zawartości

WARSZTATY NARCIARSKIE CZARNY GROŃ KOMUNIKAT + LISTA


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

WARSZTATY NARCIARSKIE „CZARNY GROŃ” 3-6 03 2016
W zamierzeniu warsztaty mają być spotkaniem o formule zabawowo-szkoleniowo-sportowej dla wszystkich narciarzy oraz znajomych kochających sporty śnieżne. Impreza nie jest obliczona na zysk, nie ma żadnego wpisowego. O udziale w imprezie i jej elementach decydujecie sami i pokrywacie sami związane z nimi koszty.
ORGANIZATORZY
Głównym organizatorem jest ośrodek CZARNY GROŃ, który jak zwykle udostępnia nam wszystko co może w najlepszych możliwych cenach lub za darmo.
PLAN IMPREZY:
3 03 2016 CZWARTEK
Przyjazd rozlokowanie w domkach, wieczorem spotkanie na stoku, zakup karnetów, zabawa na stoku itd.
4 03 2016 PIĄTEK
Od godz. 8.00 rozpoczynamy warsztaty narciarskie z jazdy sportowej. Warsztaty poprowadzą członkowie kadry szkoły narciarskiej GS TEAM:
Marta BEREZIK – była reprezentantka polski w narciarstwie alpejskim, zdobywczyni wielu medali w Mistrzostwach Polski oraz Słowacji, wielokrotna zdobywczyni Karvingowego Pucharu Polski oraz brązowego medalu FIS Carving Cup 2009
Anna BEREZIK – była reprezentantka polski, multimedalistka Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów. Od lat najlepsza polska zawodniczka akademicka
Konrad DRZYMAŁA – czyli DRM. Instruktor wykładowca, świetny narciarz akademicki, autor popularnej książki „Narty. Poradnik bez kantów”
Do dyspozycji będzie trasa giganta wraz z pomiarem czasu, na której będzie można bez limitu w miarę wolnego miejsca zapoznać się ze specyfiką jazdy sportowej oraz szlifować pod okiem trenerów swoje umiejętności. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania. Uczestnicy musza być wyposażeni w kaski. Zajęcia będziemy prowadzić do godziny 15.30 z przerwami na poprawienie trasy (w zależności od warunków).
16.00-18.00 – przerwa na ratrakowanie stoku
Od 18.00 zabawy na śniegu połączone z rywalizacją w konkurencjach:
-jazda na dwóch różnych nartach
-jazda na maksymalna ilość skrętów
-jazda w rozpiętych butach
-jazda na ślepo w parach
-pokazy jazdy synchronicznej
- zawody na poduszce do skakania
We wszystkich konkurencjach zwycięzcy wybierani będą przez komisje złożoną z uczestników konkurencji. Lista jest na razie zbiorem propozycji zabaw i tak należy ja traktować.
5 03 2016 SOBOTA
Tego dnia rozegrane zostaną Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Andrychowa – największe i najbardziej prestiżowe zawody w narciarstwie alpejskim na Czarnym Groniu. Zawody zostaną rozegrane na dwóch trasach:
1. Trasa dorosła z góry do łącznika i łącznikiem do pomiaru – tak jak na treningu
2. Trasa dziecięca w dolnej części 6 osobowego krzesła na płaskim odcinku od byłego orczyka do dolnej stacji krzesła.
Wpisowe do zawodów oraz wszystkie szczegóły w oddzielnym komunikacie. Wszystkich trenujący zapraszamy do startu w zawodach. W trakcie zawodów jazdy wolne i zabawy na śniegu. Po południu jazda wolna. Około godziny 20.00 w ośrodku zawody w jeździe na symulatorze szynowym. Zapisy chętnych dzień wcześniej – koszt to koszt jednej jazdy na symulatorze chyba, że ustalimy inaczej = np. dwa przejazdy.
6 03 2016 NIEDZIELA
Rozjeżdżamy się do domów.
Przez caly czas trwania imprezy będą dostępne snowpark – jeden z lepszych w Polsce oraz poducha do skakania.
ZAKWATEROWANIE:
DOMKI;
Wynajęte dla nas są wszystkie domki. Proszę osoby chętne do organizowania ekipy na poszczególne domki o kontakt bezpośrednio ze mną. Koszt wynajmu domku dla 6 osób (praktycznie 8) to 240 pln za dobę
o hall z dwiema wersalkami
o telefon i internet
o aneks kuchenny
o płyta elektryczna
o komplet garnków, talerzy i szklanek
o lodówka
o telewizor
o łazienka z natryskiem, WC, umywalka
o dwie sypialnie - jedną z łóżkiem dwuosobowym, drugą z dwoma łóżkami jednoosobowymi
o drewniany taras

Oprócz domków można się zakwaterować w hotelu, pokojach nad oberżą lub w knajpie na stoku. Ceny w tych lokalizacjach są cennikowe a rezerwacja prze Czarny Groń:
http://www.czarnygron.pl/noclegi
W razie problemów lub pytań służę pomocą. Mitek Jędrusik na priv.
KARNETY:
Dostaliśmy karnety na całość trwania imprezy (czwartek po południu – niedziela do południa, karnet 3 doby aktywny od momentu pierwszego przejścia prze bramki) – cena karnetu 135pln. Karnet w kasie na hasło MITEK.
LISTA UCZESTNIKÓW:
Wszystkie osoby deklarujące uczestnictwo w imprezie proszę o kontakt ze mną. Stworzę listę uczestników im pomogę w rozdziale domków oraz odpowiem na wszelkie pytania:
Mitek Jędrusik na priv.
Lista uczestników będzie aktualizowana w miarę na bieżąco i proszę o info po aktualizacji, jeżeli coś się nie zgadza. Pragnę zachęcić również Was do udziału w imprezie w charakterze opiekuna jakiegoś jej elementu. Z założenia jest to impreza towarzyska bez napinki, więc nie ma co się bać.
Na koniec jeszcze jedna kwestia. Jak pamiętacie zawsze udostępniałem maila i telefon bo nie ma nic do ukrycia, większość osób mnie zna, sporo osobiście. Niestety Moje zaufanie do ludzi zostało nadszarpnięte dość poważnie ( telefony z pretensjami, maile z obelgami itd.) więc od tego roku kontakt tylko na priv. podaję.
Pozdro Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

LISTA WSTĘPNA  KTO GDZIE ILE

 

OBERŻA:

1.MARIOO + 1

2.DAMEK + 3

3.SCATMAN + 2

4.KOSMYK + 1

 

HOTEL:

1.PORTER + 1

2.ZDZICHO + 2 ?

 

SKI:

1.ZIBIKA + 1

 

DOMKI:

  1. ZOFIJA – 8 OSÓB (Zofija, Jarek, młodzież, Ula, Anka, znajomix3)
  2. MALWINA – 9 OSÓB (Malwina + 3, Daniel + 4)
  3. KILER – 8 OSÓB (Kiler, Pituk, Agnieszka, Guma + 2, Pindor + Julka)
  4. MITEK – 8 OSÓB (Mitek + 3, Krzysio G. + 3)
  5. MITEK – 8 OSÓB ( Mrozek + 1, Pawlach, Magda, Agnieszka + 1, …..)
  6. KAEM – 4 OSÓB (Kaem, Lucia, Sese, Faf500,……)
  7. JAHU – 5 OSÓB (Jahu, Mig + 1, Śpiochu + 1,…..)

 

 

 

OSOBY BEZ PRZYDZIAŁU LUB NIEPOTWIERDZONE DO KOŃCA:
 

1.  ROBERTW DOMEK 1 OSOBA

2. OSTRYA DOMEK 1 OSOBA
3. GRZELAS DOMEK 1 OSOBA
4. ANDY CRXDOMEK 1 OSOBA

5. ARKY DOMEK 1 OSOBA
6. WUERES DOMEK 1 OSOBA
7. DUDEZYM DOMEK 1 OSOBA
8. LUK1077 DOMEK 1 OSOBA ?
9. ADAMSKI 1 OSOBA

 

 

 

OSOBY NIE NOCUJĄCE:

 

1. HARPIA B.NOCLEGU 1 OSOBA
2. BUBOL B.NOCLEGU 2 OSOBY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA WSTĘPNA
KTO GDZIE ILE

1 ZOFIJA DOMEK CAŁY
2 SPIOCHU DOMEK 2 OSOBY
3 MARIOO OBERŻA 2-3 OSOBY
4 ZIBIKA SKI 2 OSOBY
5 KAEM DOMEK 2 OSOBY
6 ROBERTW DOMEK 1 OSOBA
7 DAMEK OBERŻA 4 OSOBY
8 MIG DOMEK 2 OSOBY
9 JAHU DOMEK CAŁY
10 OSTRYA DOMEK 1 OSOBA
11 MITEK DOMEK CAŁY
12 MALWINA DOMEK CAŁY
13 KWEKU DOMEK CAŁY
14 SESE DOMEK 1 OSOBA
15 TOMAL SKI 2 OSOBY
16 HARPIA B.NOCLEGU 1 OSOBA
17 BUBOL B.NOCLEGU 2 OSOBY
18 GRZELAS DOMEK 1 OSOBA
19 ANDY CRXDOMEK 1 OSOBA
20 ARKY DOMEK 1 OSOBA
21 WUERES DOMEK 1 OSOBA

POZDR

Mitku dopisz Słonko, Scatman i Krystyna :) zamieszkanie w Oberży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mitku a może rozsądne by było zaproszenie jakiegoś serwisanta przynajmniej ze smarami coby coś przejechać prawidłowo dobrane i posmarowane i wyszczotkowaane i wypolerowane? Najogólniej poprawnie zrobione?

Teoretycznie miały to byc warsztaty dotyczące techniki jazdy ale... A masz jakiś konkretny pomysł? Musiałbym to uzgodnić z Czarnym Groniem bo potrzebne byłoby stanowisko z prądem itd.
wszystko jest do załatwienia.
Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Teoretycznie miały to byc warsztaty dotyczące techniki jazdy ale... A masz jakiś konkretny pomysł? Musiałbym to uzgodnić z Czarnym Groniem bo potrzebne byłoby stanowisko z prądem itd.
wszystko jest do załatwienia.
Pozdrowienia

Mitku jeśli dobrze rozumiem impreza jest kilkudniowa (wieczory bywają takie piękne) spędzasz pasjonatów narciarstwa, forum pełne ekspertów od serwisowania szeroko pojętego. Są również sklepy. Jakiś problem? owszem jest jeden,  trzeba chcieć i móc coś pokazać manualnie nie teoretyzować. Na tyle dobrze żeby dawało efekt.

Logiczny serwisant chyba wie co jest potrzebne i co zabrać, łącznie z agregatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitku jeśli dobrze rozumiem impreza jest kilkudniowa (wieczory bywają takie piękne) spędzasz pasjonatów narciarstwa, forum pełne ekspertów od serwisowania szeroko pojętego. Są również sklepy. Jakiś problem? owszem jest jeden trzeba chcieć i móc coś pokazać manualnie nie teoretyzować. Na tyle dobrze żeby dawało efekt.

Logiczny serwisant chyba wie co jest potrzebne i co zabrać, łącznie z agregatem.

 

Nie ma obawy!

 

Zawsze odbywały się takie działania w podgrupach wieczorową porą, były bardzo owocne :) Sądzę, że nie mniej niż jakiś drętwy wykład na scenie.. no właśnie gdzie? W Oberży z agregatem, czy może na stoku (skoro agregat)?  :o

 

Tam będą Koledzy (i Koleżanki!), którzy zęby zjedli na przygotwaniu, rekonstrukcji i innych działaniach związanych z nartami. Wszystko co chcesz się dowiesz. Wystarczy pytać :)

 

pozdrawiam!

Załączone miniatury

  • DSC07086.JPG
  • DSC07087.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obawy!

 

Zawsze odbywały się takie działania w podgrupach wieczorową porą, były bardzo owocne :) Sądzę, że nie mniej niż jakiś drętwy wykład na scenie.. no właśnie gdzie? W Oberży z agregatem, czy może na stoku (skoro agregat)?  :o

 

Tam będą Koledzy (i Koleżanki!), którzy zęby zjedli na przygotwaniu, rekonstrukcji i innych działaniach związanych z nartami. Wszystko co chcesz się dowiesz. Wystarczy pytać :)

 

pozdrawiam!

Nie obraź się ale chyba mnie nie rozumiesz co miałem na myśli. Proponuję coś co na miejscu uczestnika by mnie interesowało (jak możesz sprawdzić na razie na liście mnie nie ma) a mianowicie: ktoś z wiadomościami, termometrem, wilgotnościomierzem i narzędziami i smarami z ludzkimi cenami mógłby omówić co, następnie mi zrobić a ja wypróbować natychmiast, tak by mieć pogląd  na temat z podstawowym smarem i np. HF lub wyżej. Nie taki smar jaki ktoś akurat ma,  tylko takie smary jakie według najlepszej wiedzy być powinny.

O agregacie wspomniałem bo można wtedy nawet na parkingu.

Brałem w czymś takim udział i polecam. Dałem tylko propozycję do rozważenia.

Na liście na 100% się nie znajdę,  na pewno nie chodzi zatem o autolans, gdybyś ewentualnie się o to bał. ;) A tak ogólnie było Mitku w pierwszych słowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Kolo

 

Jako ekspert w dziedzinie serwisowania, doskonale się sprawdzisz jako organizator takiego szkolenia. Na pewno znasz odpowiednie osoby, więc wysil się trochę i zacznij coś ogarniać. Ja ze swojej strony mogę poprowadzić jakiś dodatkowy trening na tykach w amatorskim wydaniu.  Narty serwisuje niezogdnie z unijnymi dyrektywami i bez akredytacji zananych producentów, więc szkolenia nie poprowadzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Kolo

 

Jako ekspert w dziedzinie serwisowania, doskonale się sprawdzisz jako organizator takiego szkolenia. Na pewno znasz odpowiednie osoby, więc wysil się trochę i zacznij coś ogarniać. Ja ze swojej strony mogę poprowadzić jakiś dodatkowy trening na tykach w amatorskim wydaniu.  Narty serwisuje niezogdnie z unijnymi dyrektywami i bez akredytacji zananych producentów, więc szkolenia nie poprowadzę.

Z całym szacunkiem proponuję przeczytać ze zrozumieniem co w profilu jest. Były użytkownik umiejętności1.

Plus zawartość posta 15 który dopełnia post 11  z naciskiem jednak na
 

Brałem w czymś takim udział i polecam. Dałem tylko propozycję do rozważenia.

Na liście na 100% się nie znajdę

Przecież to Wasza impreza ja będę tylko kibicował,  nie ogarniał cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież to Wasza impreza ja będę tylko kibicował,  nie ogarniał cokolwiek.

Cześć

To nie jest ani Wasza ani Nasza ani Ich impreza. To jest mój pomysł, żebyśmy się spotkali w fajnej atmosferze. "Żebyśmy" - czyli wszyscy, którzy chcą.

Sztukę dzielenia zostawmy politykom jako najbieglejszym w tej kwestii.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć

 

Wszystko jest pod kontrolą Panowie i Panie.

 

Co do integracji to proszę ją organizować we własnym zakresie chyba, że są jakieś konkretne propozycje - dzień, termin, ilość osób - to mogę to załatwić z Czarnym Groniem i przekazać osobie chętnej do uczynienia się odpowiedzialna za tę część spotkania.

Bardzo proszę wszystkich uczestników o potwierdzenie przybycia oraz informację gdzie śpią.

- okres pobytu

- jeżeli jest to domek to info z kim

- jeżeli ma być to domek ale jeszcze nie wiecie, który a chcielibyście się gdzieś przytulić to info do mnie a ja sprawdzę gdzie są wolne miejsca i dam info

- jeżeli jest to inna lokalizacja (hotel, oberża, ski, kwatery pryw. ) - to info o okresie pobytu i gdzie

 

Co do programu to poza informacjami podanymi wcześniej to chęć udziału w naszym spotkaniu wyraził Marek Ogorzałek. Obecnie dogrywam terminy.

Bardzo prawdopodobne również, że dostaniemy do testowania przyszłoroczną kolekcję Rossignola I Dynastara.

Chciałbym do końca tygodnia zamknąć sprawę kwater i rozlokowania w domkach więc proszę o info jak w na początku postu dowolnym kanałem (najlepiej na priv).

Pzdrowienia serdeczne


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...