Skocz do zawartości

Cafe Hochkar - czyli wolne Polaków rozmowy ;)


ZanZibi

Rekomendowane odpowiedzi

Zibi, impreza szarlotkowa powinna mieć charakter składkowy. Moja aluzja nie miała charakteru szukania sponsora, ale zastanowienia się przy drinku, jaką opcję wyjazdu na Kasprowy wybrać.

Tadziu no co Ty... imieninowe C2H5OH to nie sponsoring :) Poza tym mam jeszcze w rękawie małego asa, ale sza, nic więcej nie powiem :) i... cała przyjemność po mojej stronie :) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadziu a te czarne trasy (1 i 2) na kasprowym to są faktycznie czarne czy tylko kolorek taki na mapce wtawili.http://narty.onet.pl...ap/kasprowy.jpg jesteś bywalcem kasprowego więc może uda ci sie przyrównac te trasy do którychś z hochkaru? pozdrawiam robert

Robi, trudne trasy na Kasprowym to tylko legenda- rzeczywiście trochę sprężenia wymaga zjazd z kotłów , dalej to bajka i niesamowita radocha!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadziu, koniecznie musimy jechać w weekend, bo inaczej i w tym sezonie nie zmierzę się ze sławnym Kasprowym! :( ;)

Ja osobiście jestem za wyjazdem na weekend- bez sensu jest siedzenie w weekend w Warszawce. Pozostaje pytanie, czy dostaniemy się kolejką na Kasprowy. Jeśli nie pozostaje: 1/Goryczkowa z buta 2/Kotylnica Białka 3/Szymoszkowa- doczytałem się ,że jest promocja 5zł/wjazd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem za wyjazdem na weekend- bez sensu jest siedzenie w weekend w Warszawce. Pozostaje pytanie, czy dostaniemy się kolejką na Kasprowy. Jeśli nie pozostaje: 1/Goryczkowa z buta 2/Kotylnica Białka 3/Szymoszkowa- doczytałem się ,że jest promocja 5zł/wjazd

ok, skoro Murowańca nie bierzemy pod uwagę (a szkoda...), możemy spróbować pierwszego dnia dostać się do kolejki, a jak nie to wybrać opcję z buta na Goryczkową (w końcu też forma aktywnego wypoczynku :D :D ), a jak nam się nie spodoba, przetestować kolejne opcje... Mam jeszcze jeden pomysł, mocno odbiegający - Korbielów :) Powyżej Szczawiny warunki dobre i bardzo dobre, a karnet 3 dniowy 165 zł.. ale to tylko tak niezobowiązująco sobie rzucam, jako że lubię być w centrum uwagi :rolleyes: :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nabiera właściwej temperatury w lodówce ;)

U mnie spityrus już zakupiony . Wieczorem dokonam magicznego pomieszania go z miodem i cytrynką .;) I będzie sie przegryzał do soboty .:) Chyba musze to gdzieś z domu wynieść bo istnieje niebezpieczeństwo , że nie doczeka imprezy .:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, skoro Murowańca nie bierzemy pod uwagę (a szkoda...), możemy spróbować pierwszego dnia dostać się do kolejki, a jak nie to wybrać opcję z buta na Goryczkową (w końcu też forma aktywnego wypoczynku :D :D ), a jak nam się nie spodoba, przetestować kolejne opcje... Mam jeszcze jeden pomysł, mocno odbiegający - Korbielów :) Powyżej Szczawiny warunki dobre i bardzo dobre, a karnet 3 dniowy 165 zł.. ale to tylko tak niezobowiązująco sobie rzucam, jako że lubię być w centrum uwagi :rolleyes: :rolleyes:

Korbielów jest ok- może w innyn terminie. Do końca kwietnia Pilsko chodzi. Popieram Zakopane start w weekend i z opcję z buta na Goryczkową ,jeżeli nie załapiemy się na kolejkę. Dla bardziej leniwych pozostaje Kotelnica i Szymoszkowa. .....ewentualnie spacer Krupówkami i fotka z niedźwiedziem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korbielów jest ok- może w innyn terminie. Do końca kwietnia Pilsko chodzi. Popieram Zakopane start w weekend i z opcję z buta na Goryczkową ,jeżeli nie załapiemy się na kolejkę. Dla bardziej leniwych pozostaje Kotelnica i Szymoszkowa.

brawo brawo brawo!!! To mi się podoba :) Wreszcie prawdziwie męska decyzja :D :D :D tak trzymać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo brawo brawo!!! To mi się podoba :) Wreszcie prawdziwie męska decyzja :D :D :D tak trzymać!

Mówiłem,że z tego prania mózgów wreszcie coś wyjdzie. Pozostaje sprawa noclegów, poniżej oferta z domu turysty: Witam serdecznie! Uprzejmie informuję, że w związku z wczesnym przyjazdem możemy przechować Państwa bagaze w przechowalni. Jeżeli okaże się, że pokoje po nocy były wolne,wówczas można będzie wejść do pokoi Pozdrawiam Zofia Bachleda usz Zdan napisał(a): > Witam ponownie, > W związku z tym,że przyjeżdżamy w dniu 31.03. z Warszawy ok. godz > 6.00 rano czy jest możliwość zakwaterowania od godz 6.00 lub > udzielenia pomieszczenia do przebrania się? pozdrawiam > > Tadeusz Zdan > Hochkar Grupen > Ul.Kraski 57 > 02-804 Warszawa > tel+4822 8166182 mobil +48 602615068 > tel.+4822 3987014 (VoIP) > fax+4822 3987918 > e-mail: [email protected] > > > -----Original Message----- > From: Dom Turysty [mailto:[email protected]] > Sent: Friday, March 16, 2007 7:09 AM > To: Tadeusz Zdan; Dyrekcja > Subject: Re: Zapytanie > > Dzień dobry > łazienki znajdują się na korytarzu na każym piętrze po kilka > Pozdrawiam-deusz Zdan napisał(a): > >> Dziękujemy za szybką odpowiedź. Rozumiem ,że łazienki znajdują się na >> korytarzu? >> >> Tadeusz Zdan >> Hochkar Grupen >> Ul.Kraski 57 >> 02-804 Warszawa >> tel+4822 8166182 mobil +48 602615068 >> tel.+4822 3987014 (VoIP) >> fax+4822 3987918 >> e-mail: [email protected] >> >> >> -----Original Message----- >> From: Dom Turysty [mailto:[email protected]] >> Sent: Thursday, March 15, 2007 6:34 PM >> To: Tadeusz Zdan >> Subject: Re: Zapytanie >> >> Witam serdecznie. >> W tym terminie mamy wolne apartamenty 4- osobowe w cenie 210,00 zł za >> pokój za noc lub 5- osobowe bez łazienki w cenie 25,00 zł od osoby za >> dzien. >> Doliczamy opłate klimatyczną w wysokosci 1,50 od osoby za kazdy dzien. >> Pełne wyzywienie kosztuje w granicach 30,00 zł od osoby - zalezy co >> Państwo wybieżecie z karty. >> Niestety nie można za naszym posrednictwem zarezerwowac , czy kupic >> biletów na Kasprowy Wierch. >> Zajmuje się tym Biuro Podrózy Teresa - tel 018 20 143 01 >> >> W załazceniu przesyłam nasz pełny cennik >> Pozdrawiam _Zofia Stoch >> >> Tadeusz Zdan napisał(a): >> >> >>> Szanowni Państwo, >>> >>> Jesteśmy grupą narciarską Hochkar Grupen liczącą 12 osób. Planujemy >>> pobyt narciarski w Zakopanem w terminie 31.03-5.04.07. >>> >>> Prosimy o ofertę na pobyt w Państwa hotelu w w/w terminie w pokojach >>> 4 >>> osobowych lub większych opcjonalnie z wyżywieniem i bez. >>> >>> Ponadto zainteresowani jesteśmy zakupem lub rezerwacją za Państwa >>> pośrednictwem kart dziennych na Kasprowy Wierch. >>> >>> Liczymy na szybką ofertę od Państwa >>> >>> Z poważaniem >>> >>> Tadeusz ZDAN >>> >>> Hochkar Grupen >>> >>> Ul.Kraski 57 >>> >>> 02-804 Warszawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo brawo brawo!!! To mi się podoba :) Wreszcie prawdziwie męska decyzja :D :D :D tak trzymać!

Poniżej moje wystąpienie do PKL o miejscówki (bez odpowiedzi) na adres [email protected] dn 15.03.07 Prośba o odpowiedź!! Ewentualnie czy jest możliwość wykupienia miejscówek na 31.03 i 1.04.07 Z poważaniem Tadeusz Zdan Witam, Jesteśmy Teamem Narciarskim Hochkar Grupen. Planujemy wyjazd narciarski w terminie 31.03.-5.04.07. Czy jest możliwe wykupienie u Państwa w przedsprzedaży kart dziennych dla 12 osób z miejscówkami na godz. 8.00-9.40.? Płatność : gotówka lub przelew. Bardzo prosimy o w miarę możliwości pilne potwierdzenie i przesłanie oferty. Z poważaniem Tadeusz Zdan Hochkar Grupen Ul.Kraski 57 02-804 Warszawa tel+4822 8166182 mobil +48 602615068 tel.+4822 3987014 (VoIP) fax+4822 3987918 e-mail: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w to Zakopane wchodze . Myśle , że z rana na kolejke uda nam sie załapać .;) Czy ktoś rozważa opcje pozostania do wtorku i poujeżdzania Kasprowego jeszcze przez dwa dni ? My planujemy tak zrobić bo dwa dni na zakończenie sezonu to malo jest.;)

Ja, Mario,Ania i jeszcze kilka osób planujemy do czwartku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po weekendowej nie obecności. marcin przesłał mi adres pod którym będzie konsumowana szarlota i nie tylko. wszystkich obecnych proszę o zgłoszenie się na priva o podanie adresu. czy menu już ustalone? kto co przynosi? a jeszcze jedno, czy termin sobota to już bez negocjacji na poczet piątku. obecność moja i ewy (żona) może być opózniona ze względu na urodziny siostrzenicy. żućcie jakieś propozycje na temat ostatecznego terminu i co kto ma przynieść.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, Mario,Ania i jeszcze kilka osób planujemy do czwartku

ja pewnie będę mogła do poniedziałku. jest jeszcze jedna opcja noclegowa - nasz znajomy ma możliwość załatwić nocleg na samym Kasprowym, dla ok. 10 osób. Jeżeli byśmy tam mieli nocleg, to nie mają wyjścia - muszą nas rano zawieźć na górę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po weekendowej nie obecności. marcin przesłał mi adres pod którym będzie konsumowana szarlota i nie tylko. wszystkich obecnych proszę o zgłoszenie się na priva o podanie adresu. czy menu już ustalone? kto co przynosi? a jeszcze jedno, czy termin sobota to już bez negocjacji na poczet piątku. obecność moja i ewy (żona) może być opózniona ze względu na urodziny siostrzenicy. żućcie jakieś propozycje na temat ostatecznego terminu i co kto ma przynieść.:)

szarlota i sałatka ;) może coś jeszcze wymyślę... sobota chyba jednak lepsza, bo w piątek po pracy może być niektórym ciężko... a w sobotę może dotrze Ania z Krakowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem jakim sprzętem dysponuje Marcin? Nie mogę się do Niego dodzwonić :rolleyes: Przed chwilą sprawdziłem i niestety nie mam wyjścia SVID w laptopie :rolleyes: więc do TV też nie podłączymy :( Może ktoś ma inne pomysły?

Trzeba najpierw dowiedzieć się czym dysponuje Marcin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może problem Wasz rozwiązałaby kompersja np.do X-Vid i wrzucenie tego na pendrive'a :confused: Z drugiej strony, jeśli ktoś ma jakiegoś slima DVD+kabel+Scart w TV to można łatwo go przynieść razem z innymi specyjałami. A propos Movie. Czy ktoś zabiera teraz na Hochkar kamerkę cyfrową? Ja ze względu na rozmiary mojej poprzestanę na nieruchomych obrazach. Natomiast z racji mojej pasji mogę pokusić się potem na mały montażyk materiału jako np. jedna z wielu wersji... Pozdrówcie ode mnie Szarlottę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadziu... zabiorę laptoka z DVD, dobrze by było, gdyby jakieś głośniki, ktoś wykombinował... Ponadto ode mnie dobrze schłodzone, przezroczyste, imieninowe, eliksirowate serum będzie i ciepłe danie, którego nazwy zdradzić nie mogę (ma to być niespodzianka :)) a przygotowane na miejscu u Marcina własnoręcznie :D Istotne jest zatem, żeby wszyscy stawili się w odpowiednim miejscu i czasie, więc proponuję godzinę 19:00. Co Wy na to? Pzdr

przydałoby się coś większego niż ekran laptopa- może jakiś rzutnik.TV...? Mam film z Hochkar i instruktarzowy. Jakim sprzętem dysponuje Marcin- może uda się coś skompletować?

Panowie nie będzie problemu, skoro Zibi przyniesie "laptoka" ja mogę zabrać rzutnik cyfrowy i głośniki. Będzie kino w pełnym wymiarze oby ściany starczyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie będzie problemu, skoro Zibi przyniesie "laptoka" ja mogę zabrać rzutnik cyfrowy i głośniki. Będzie kino w pełnym wymiarze oby ściany starczyło.

klikni do marcina on ma laktoka czyt. laktator:D :D :D projektor będzie to jak e-maxe będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...