Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie FR w tatrach? - Groupon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czochu

Czochu

Użytkownik

• Pip
  • 36 postów
  • Na forum od: 11.2014
0

Napisano 25 listopad 2015 - 22:52

Cześć!
Jako iż sezon jest już naprawdę blisko, sprzęt zakupiony - czas gdzieś się wybrać.
Pewnie nie wszyscy wiedzieli, ale groupon z tej okazji postanowił specjalnie dla mnie zrobić całkiem ciekawą ofertę, otóż oferują oni za 43zł całodniowy skipass w tatrach - obejmując chopok i inne ośrodki.
I tutaj pytanie - nigdy nie jeździłem w tatry, jak uważacie - który z ośrodków najbardziej opłacałoby się doładować:
https://www.groupon....rskie-w-tatrach
jeżeli jadę z nastawieniem na freeride?
Oczywiście to początek sezonu więc nie chcę 80% nachylenia i leć, ale żeby sprawdzić nowe deski, pobawić się na luzie w puchu.
Jest w stanie ktoś mi pomóc wybrać?
Pozdrawiam ;)

#2 pawelb91

pawelb91

Stały bywalec forum

• PipPipPip
  • 832 postów
  • Na forum od: 11.2008
687
  • Umiejętności: 8
  • Nowy Sącz

Napisano 25 listopad 2015 - 23:17

Myślę że Chopok, kilka stref freeride i możliwości jazdy między trasami. Ale na grudzień nie nastawiałbym się na dużo śniegu poza trasami.

Tatrzańska Łomnica tylko jeśli będzie działać krzesełko na Łomnickie Sedlo - co w grudniu jest bardzo mało prawdopodobne (wymaga dużo naturalnego śniegu).

#3 Wujot

Wujot

głosss rozsądku

• PipPipPipPipPip
  • 3296 postów
  • Na forum od: 11.2008
4707
  • Umiejętności: 1
  • Wrocław

Napisano 25 listopad 2015 - 23:19

Cześć!
Jako iż sezon jest już naprawdę blisko, sprzęt zakupiony - czas gdzieś się wybrać.
Pewnie nie wszyscy wiedzieli, ale groupon z tej okazji postanowił specjalnie dla mnie zrobić całkiem ciekawą ofertę, otóż oferują oni za 43zł całodniowy skipass w tatrach - obejmując chopok i inne ośrodki.
I tutaj pytanie - nigdy nie jeździłem w tatry, jak uważacie - który z ośrodków najbardziej opłacałoby się doładować:
https://www.groupon....rskie-w-tatrach
jeżeli jadę z nastawieniem na freeride?
Oczywiście to początek sezonu więc nie chcę 80% nachylenia i leć, ale żeby sprawdzić nowe deski, pobawić się na luzie w puchu.
Jest w stanie ktoś mi pomóc wybrać?
Pozdrawiam ;)

Freeride w Tatrach to Chopok - Majorski chyba nawet gdzieś pokazywał żleby do jazdy między Chopokiem a Dumbierem. Ale to teren często wywiany i na puch trudno liczyć.

Pozdro
Wiesiek

Aby było 5 cm śniegu pod nartą, Blogi: fotograficzny i turystyczny

#4 Czochu

Czochu

Użytkownik

• Pip
  • 36 postów
  • Na forum od: 11.2014
0

Napisano 25 listopad 2015 - 23:25

Trochę mnie teraz zasmuciliście, myślałem że już powoli będzie ten czas, nawet na pilsku jak oglądałem z kamer podgląd już wygląda to coraz lepiej i byłem przekonany że w tatrach już coś sie uda chwycić.
No nic, chyba muszę po prostu czekać ;(
Dzięki za rady, pozdrawiam!