Skocz do zawartości

Pożegnanie


kordiankw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć przedszkole!

Nie było mnie trochę a wy dalej tymi łopatkami się tłuczecie?

Przypominam  że jest funkcja - ignoruj użytkownika. U mnie działa. Właśnie sprawdziłam czy  siedzą u mnie w kozie ci co powinni. I siedzą, amnestii nie było. No to odetchnęłam. 

 

 

Pożegnanie?

 

To jest forum  przynajmniej po części użytkowe. Można korzystać, można nie zaglądać  jak ma się inne zajęcie. A inne zajęcia mieć trzeba. Czasem nawet na narty wato wyskoczyć. Rowerek jakiś czy nawet spacerek.

Powiem krótko - nadmiar forumowania szkodzi ale zupełnie odcinać się nie warto. Zwłaszcza z pompą i przemówieniem bo później głupio wracać a pod zmienionym nickiem jakoś niezręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć przedszkole!

Nie było mnie trochę a wy dalej tymi łopatkami się tłuczecie?

Przypominam  że jest funkcja - ignoruj użytkownika. U mnie działa. Właśnie sprawdziłam czy  siedzą u mnie w kozie ci co powinni. I siedzą, amnestii nie było. No to odetchnęłam. 

 

 

Pożegnanie?

 

To jest forum  przynajmniej po części użytkowe. Można korzystać, można nie zaglądać  jak ma się inne zajęcie. A inne zajęcia mieć trzeba. Czasem nawet na narty wato wyskoczyć. Rowerek jakiś czy nawet spacerek.

Powiem krótko - nadmiar forumowania szkodzi ale zupełnie odcinać się nie warto. Zwłaszcza z pompą i przemówieniem bo później głupio wracać a pod zmienionym nickiem jakoś niezręcznie.

Cześć przedszkole!

Nie było mnie trochę a wy dalej tymi łopatkami się tłuczecie?

Przypominam  że jest funkcja - ignoruj użytkownika. U mnie działa. Właśnie sprawdziłam czy  siedzą u mnie w kozie ci co powinni. I siedzą, amnestii nie było. No to odetchnęłam. 

 

 

Dobrze że skorzystałem z ułaskawienia  :)  :) .Tak teraz bym w kozie siedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że skorzystałem z ułaskawienia  :)  :) .Tak teraz bym w kozie siedział ;)

 

W samej rzeczy :D

 

Żeby wiedzieć kto wróg, a kto przyjaciel trzeba najpierw ustalić która twarz danego jegomościa jest prawdziwa - ta wirtualna czy ta z reala...

Problem komplikuje fakt, iż w prywatnych rozmowach część forumowiczów przyznało, że w wirtualnym świecie z premedytacją przekraczają cienką czerwoną linię tylko po to by "zobaczyć reakcję rozmówcy" i sprawdzić "wytrzymałość materiału". Taka forma badań socjologicznych chciałoby się rzec  :)

 

Już ci mówię jak jest. Prawdziwe zawsze jest oblicze sieciowe? Dlaczego? 

Różnica wynika z tego że czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić patrząc komuś prosto w oczy. Te oczy to taka mała ludzka ułomność. Tyle że potem odwracamy się plecami i wszystko się zmienia.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samej rzeczy :D

 

 

Już ci mówię jak jest. Prawdziwe zawsze jest oblicze sieciowe? Dlaczego? 

Różnica wynika z tego że czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić patrząc komuś prosto w oczy. Te oczy to taka mała ludzka ułomność. Tyle że potem odwracamy się plecami i wszystko się zmienia.

Jest to mocne uproszczenie.Jeleni w sieci szukają ludzie o miłym obliczu.Jeżeli chodzi o forum to jak się zgada paru Mądrusi ;)  to padają argumenty nie zawsze powyżej pasa,ale czy to zawsze świadczy że są złymi ludźmi ? - nie sądzę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że skorzystałem z ułaskawienia  :)  :) .Tak teraz bym w kozie siedział ;)

Po tym, co otrzymałem na PW, chyba cieszę się, że w kozie siedzę.

 

Nie rozumiem idei ignorowania, pomijając skrajny spam i dręczenie. Różnice zdań i przeciwne punkty widzenia zawsze będą, ale żeby za to ignorować? Hmm. Słabe. Chwalenie się tym, jeszcze słabsze.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internetowe przepychanki...................  :)

Nie lepiej po przepychać się na żywo??

Spotkajcie się - dajcie sobie po ryju i będzie OK!!

No chyba ,że jeden jest z PO a drugi z PiSU  to nic to nie da :(

 

 

wtedy się dogadają bo obie partie socjalistyczne, wszystkim pracującym zabiorą pieniądze żeby dać kasę tym którzy nie chcą pracować .Gorzej jakby jeden był za PO a drugi za Korwinem


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że skorzystałem z ułaskawienia  :)  :) .Tak teraz bym w kozie siedział ;)

 

Może admini lub modowie będą przyjmować zamówienia na akty ułaskawienia.

Najbardziej pożądane są te in blanco, na okaziciela i z bezterminową datą ważności.

Nie wiem jak władze forum ale Kancelaria Prezydenta pewnie już ma przyszykowane odpowiednie druki :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internetowe przepychanki...................  :)

Nie lepiej po przepychać się na żywo??

Spotkajcie się - dajcie sobie po ryju i będzie OK!!

Od kiedy od dyskusji i nieporozumień przechodzi się do rękoczynu? Pomijając sugerowanie, żeby kobiecie... – no, nawet wspominać nie wypada.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 są złymi ludźmi ? - nie sądzę.

 

 

Problem jest.

W zasadzie prawie każdy myśli o sobie dobrze. Wydaje się że jest "fajny" dla innych. Tylko jeśli spojrzeć z boku to w większości przypadków kiepsko to wygląda :D

To nie kwestia "zła" tylko nieumiejętności, nieznajomości wrażliwości drugiego człowieka. 

 

A spotkania w sieci dodatkowo utrudniają. Krótka wypowiedź inaczej brzmi w suchym tekście pozbawionym mimiki, gestu, dźwięku czy okoliczności przyrody. W dodatku często nieumiejętność poprawnego skonstruowania wypowiedzi i katastrofa gotowa.

Potem spotykamy ludzi w realu, bredzą to samo tylko jakoś zaczyna się to kupy trzymać jeśli jesteśmy w stanie się zorientować o co im tak właściwie chodzi, co jest żartem, co celowym wyolbrzymieniem a co specyficzną "gwarą".

 

Ja pomijam szuje które celowo manipulują. To objawy głębokiej frustracji i brak samoakceptacji na szczęście rzadko spotykane.Te jeśli się tylko da blokuję i wyrzucam z pamięci.

 

Wszyscy jesteśmy po części baranami po części geniuszami a życia szkoda na szarpanie się.

 

Może admini lub modowie będą przyjmować zamówienia na akty ułaskawienia.

Najbardziej pożądane są te in blanco, na okaziciela i z bezterminową datą ważności.

Nie wiem jak władze forum ale Kancelaria Prezydenta pewnie już ma przyszykowane odpowiednie druki  :D

 

To nie takie Hop!

Tomal może nawet o tym nie wie ale ułaskawienie otrzymał po protekcji!

To nie jakieś tam byle forum, tu się toczy PRAWDZIWE życie. Jak w parlamencie ! Ot co!

 

A Ty chcesz sprowadzić SF do gry w Eurobiznes. :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy od dyskusji i nieporozumień przechodzi się do rękoczynu?

Żeby doszło do rękoczynów trzeba się najpierw spotkać realnie.

W internecie jest pełno bohaterów.Ludzie nie mają hamulców i napiszą publicznie to,czego nie powiedzieliby drugiej osobie w twarz będąc z nią face to face.Spotykając się w realu mogą sobie dać po ryju ,a później się razem piwa napić i zostać do końca życia najlepszymi przyjaciółmi.Taka jest przewaga realnego spotkania nad internetowymi przepychankami.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...