Skocz do zawartości

Pożegnanie


kordiankw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I wg.Ciebie trzeba opier...ć tego co "leciał pięknym carvingiem"? i "trzeba idiotę uspokoić"?A może wytłumaczyć temu,kto postawił to dziecko za załamaniem że równie dobrze może sobie postać przed tym załamaniem,żeby nie stwarzać zagrożenia dla innych i siebie.Bo ja tu widzę idiotę zupełnie gdzie indziej.[/font][/color]

mogl sie ktos wywrocic za garbem
moze jedzie tam ktos poczatkujacy
moze byc cokolwiek
Nie widzisz - nie jedziesz na max
...jednak moze lustro? (:

Edit:

a jak chodzi o glowny temat - choc nie wiadomo o co juz chodzi widze tyle:

- nadaktywny ktos ktory zamulal kazdy watek teraz wali focha - nie wiem czemu
- poczucie humoru mozna miec rozne, wystarczy humor dac w dziale z humorem a w watku o nartach pisac o nartach - mi to si proste wydaje (:
- keciam - przymwaial kociol garnkowi
- tez chetnie przejde na odbior - pod warunkiem ze bezdie co czytac, i czytac na temat
- nawet dostosuje sie do norm - pod warunkiem ze takie tu beda
- zaaaal to zalosne jest (: (:

jeszcze jedno
Usuwanie publikacji ????
'jesteś właścicielem zamieszczanych materiałów lub posiadasz nieograniczone prawa do publikacji i przekazania ich nam'
kto jest wiec wlascicielem tresci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogl sie ktos wywrocic za garbem
moze jedzie tam ktos poczatkujacy
moze byc cokolwiek
Nie widzisz - nie jedziesz na max
...jednak moze lustro? (:

Edit:

a jak chodzi o glowny temat - choc nie wiadomo o co juz chodzi widze tyle:

- nadaktywny ktos ktory zamulal kazdy watek teraz wali focha - nie wiem czemu
- poczucie humoru mozna miec rozne, wystarczy humor dac w dziale z humorem a w watku o nartach pisac o nartach - mi to si proste wydaje (:
- keciam - przymwaial kociol garnkowi
- tez chetnie przejde na odbior - pod warunkiem ze bezdie co czytac, i czytac na temat
- nawet dostosuje sie do norm - pod warunkiem ze takie tu beda
- zaaaal to zalosne jest (: (:


Żałosny to Ty jestes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(:
- keciam - przymwaial kociol garnkowi
- tez chetnie przejde na odbior - pod warunkiem ze bezdie co czytac, i czytac na temat
- nawet dostosuje sie do norm - pod warunkiem ze takie tu beda
- zaaaal to zalosne jest (: (:

Żeby było "co czytać na temat nart" trzeba coś pisać na ten temat.

Swan, nie przypominam sobie Twojej aktywności. Generalnie pretensje o zamulanie, beznadzieję i brak moderacji, biją z Twoich postów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było "co czytać na temat nart" trzeba coś pisać na ten temat.
Swan, nie przypominam sobie Twojej aktywności. Generalnie pretensje o zamulanie, beznadzieję i brak moderacji, biją z Twoich postów.


pzrymaiwal kociol garnkowi ...

nie zagladasz gdzie trzeba

nie chce mis sie bo i tak wszystko utknie zlane jakims spamem i dowcipasami

pewnie jest takich wicej - piszesz sam o tych na standbaju

powtorze sie - chyetnie przejde na odbior pod warunkiem ...j/w

czy wy naprawde nie widzicie ze pare osob ciagle tych samych rozbija kazdy temat?

Wyobrazcie sobbie ze przychodzi tu ktos i chce konkretne informacje na okreslony temat - jak ma to znalezc?!!!!

Sami forowicze rady nie daja - no to moderacja jest poztrebna -ale moze warto przypominac o regulach co jakis czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazcie sobbie ze przychodzi tu ktos i chce konkretne informacje na okreslony temat - jak ma to znalezc?!!!!

Sami forowicze rady nie daja - no to moderacja jest poztrebna -ale moze warto przypominac o regulach co jakis czas

Przypomnę, temat się nazywa Pożegnanie. Chciałeś się tu dowiedzieć jak się ściska "grabę" kolegom po nartach?

A odnośnie poszukiwania na forum konkretnych informacji na konkretny temat to lepsza od SF jest chyba tylko .... Wikipedia. 

(Jezuuu, znowu żarcik  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, temat się nazywa Pożegnanie. Chciałeś się tu dowiedzieć jak się ściska "grabę" kolegom po nartach?
A odnośnie poszukiwania na forum konkretnych informacji na konkretny temat to lepsza od SF jest chyba tylko .... Wikipedia. 
(Jezuuu, znowu żarcik  :blink:) 


Ok, pozgnanie - dlatego tu pisze
jak nie wiesz, pewnei udajesz (: ze nie wiesz o co mi chodzi to popatrz na 'karnet sezonowy'
http://www.skiforum....arnet-sezonowy/
takich jest masa
wszyscy ...nie jeszcze nie wszyscy przyzwyczali sie ze kazdy temat jest nie na temat po kilku wpisach - to jest chore!!! (:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przykład polskiego forum (jakiegokolwiek) w którym tematy są od początku do końca merytoryczne. Ja takiego nie znam. 

a co mnie to obchodzi ze inni tez bija murzynow
wymien gdzie zagladasz piszesz czytasz

ale to forum nazywa sie skiforum i jest tematyczne - o nartach, narciarstwie itd!
Wystraczy trzymac sie tamatu,
jak nie zakladam wlasny watek,
w ostatecznosci wydziela to moderator
proste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swan

 

Forum jest dla ludzi o różnym poziomie narciarskiego wtajemniczenia.

Jeśli dyskusja w pewnym momencie zaczyna się rozmywać to znaczy, że temat wyczerpano.

Można przestać czytać..

Niektórzy jednak, czekają dopiero na drugą lub nawet trzecią stronę.

Dopiero tu zaczyna się dla nich coś ciekawego.

Dowiadujemy się z kim naprawdę mamy do czynienia.

Gdyby sprowadzić wątki tylko do merytorycznej esencji to po dwóch latach nie było by po co tu zaglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzrymaiwal kociol garnkowi ...

nie zagladasz gdzie trzeba

nie chce mis sie bo i tak wszystko utknie zlane jakims spamem i dowcipasami

pewnie jest takich wicej - piszesz sam o tych na standbaju

powtorze sie - chyetnie przejde na odbior pod warunkiem ...j/w

czy wy naprawde nie widzicie ze pare osob ciagle tych samych rozbija kazdy temat?

Wyobrazcie sobbie ze przychodzi tu ktos i chce konkretne informacje na okreslony temat - jak ma to znalezc?!!!!

Sami forowicze rady nie daja - no to moderacja jest poztrebna -ale moze warto przypominac o regulach co jakis czas


A kim ty jestes co ? Emerytowany wojskowy ? Policjant czy komunista ze taki zasadniczy jestes . Witek był komandosem a taki zasadniczy nie był wręcz przeciwnie . Tobie tylko w głowie reguły , paragrafy . Wiesz co idź ty biednemu na łopatę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na SF prawie rok, więc weszłam na ten wątek na pewniaka - jak do siebie. A tu okazuje się, że trafiłam niechcący na wieczór kawalerski. Niby koledzy żegnają kolegę, ale wiekszość bawi się całkiem nieźle. Kilku, owszem żałuje, że traci kumpla, ale chyba mają świadomość, że nie na zawsze... Zaczynają się rozmowy egzystencjonalne, a kilku bardziej rozemocjonowanych szykuje się do bójki...

Ja się zmywam. Tu nie ma miejsca dla kobiet (oczywiście tych przyzwoitych ;)).

Ps.

I nie umawiajcie się, że w domu nie powiecie, co tu się działo. To nic nie da. Zawsze któryś przyzna się żonie, a ona powtórzy pozostałym :).

Bawcie się dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pozgnanie - dlatego tu pisze
jak nie wiesz, pewnei udajesz (: ze nie wiesz o co mi chodzi to popatrz na 'karnet sezonowy'
http://www.skiforum....arnet-sezonowy/
takich jest masa
wszyscy ...nie jeszcze nie wszyscy przyzwyczali sie ze kazdy temat jest nie na temat po kilku wpisach - to jest chore!!! (:

 

pzrymaiwal kociol garnkowi ...

nie zagladasz gdzie trzeba

nie chce mis sie bo i tak wszystko utknie zlane jakims spamem i dowcipasami

pewnie jest takich wicej - piszesz sam o tych na standbaju

powtorze sie - chyetnie przejde na odbior pod warunkiem ...j/w

czy wy naprawde nie widzicie ze pare osob ciagle tych samych rozbija kazdy temat?

Wyobrazcie sobbie ze przychodzi tu ktos i chce konkretne informacje na okreslony temat - jak ma to znalezc?!!!!

Sami forowicze rady nie daja - no to moderacja jest poztrebna -ale moze warto przypominac o regulach co jakis czas

Nie żebym miał jakieś osobiste porachunki z Tobą.(jak zawsze u mnie czysto o samą sytuację chodzi)

W którymś już wątku stawiasz wniosek o moderację rozumiem ale.

Akurat ten temat jest jak w tytule i o czym w nim piszesz właśnie Ty?

Forum jest typowo ski i podobno o tym chcesz właśnie czytać, co zatem tu (w ten temat) Cię przyprowadziło?

I właściwie o co jakiekolwiek masz pretensje w tym, czyli jak najbardziej właściwym dziale. Hyde Park (Pozegnanie)

Tylko wszyscy w koło winni? Czy też uwierają Cię treści które ktoś popełnił a teraz mu głupio?(zawsze może napisać sprostowanie tylko jaja trza mieć)

Taka jakaś mała sprzeczność. Przynajmniej ja tak to odbieram.

Podoba Ci się jeszcze nie tak dawna forma forum, gdzie nagminnie zamykano tematy? podoba Ci się forma forum,  gdzie nie ma wolnej myśli (tamatycznych ski jest sporo)  a użytkownicy również z tego forum. Mają tam  tylko jakby ruch mizerny, bo zamordyzm. Swoją drogą fajnie jest poczytac uczestników również tego forum gdzieś indziej  z rozdwojeniem jaźni,  czyli w zależności od sytuacji stanowisko lub treści mają diametralnie różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jedziemy z tym koksem .Trochę poczytałem , dużo pamiętam i ..Mitku do jasnej cholery czy Ty chcesz swoimi postami po godz. 22 .00 wykończyć wszystkich ? .Wtajemniczeni wiedzą o co Kaman . Witek pierwszy się wyłamał ja też myślałem o takim ruchu po tym jak nazwałeś mnie śmieciem .    

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

  • photo-157736.png?_r=0
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 9549 postów
  • Na forum od: 11.2007
4820
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 27 czerwiec 2015 - 22:50

tomal, dnia 27 Cze 2015 - 22:35, napisał:snapback.png

Tak . Wiem dla mnie i Wiesz co wspaniale sie z tym czuje . Ty tez wpisz sobie 2 po tym jak obejrzałem filmik z czarnego gronia . Wiesz który ...?

Pozdrowieinia.
Złamałeś podstawową zasadę - od tej pory jesteś dla mnie śmieciem.

 

 

 

No i mamy godz 22.50 i takie właśnie teksty lecą . Mitek nawet tego nie komentuj .... tego śmiecia ci nie zapomnę .Jak masz ochotę ustaw gs na warsztaty , przyjadę i pokażę Ci kto jest śmieciem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest dla ludzi o różnym poziomie narciarskiego wtajemniczenia.
Jeśli dyskusja w pewnym momencie zaczyna się rozmywać to znaczy, że temat wyczerpano.

Niekoniecznie - tyko niektorzy tak mysla i zamulaja (:
Ja mam nadzieje ze jest masa ludzi ktorzy nie chca tracic czasu na cos co zniknie w mule, a moze meliby cos do dodania (:

Można przestać czytać..

mozna tez przestac czytac forum, ale nie tym rozmawiamy (:
Jak wchodze na forum tematyczne np dowolne prawnicze - to chce tam znalez odpowiedz na dany temat, jak nie znajduje albo widze mul to ide gdzie indziej

Niektórzy jednak, czekają dopiero na drugą lub nawet trzecią stronę.
Dopiero tu zaczyna się dla nich coś ciekawego.
Dowiadujemy się z kim naprawdę mamy do czynienia.

Ja nie neguje sensu towarzyskiego -to jest OK ale niech to bezdie gdzies indziej. Nowy watek ...np. od razu od drugiej albo trzeciej strony (: (:

Jesli w naglowku jest na jakis temat - to powinien byc ten temat, proste.
Forum to nie jest tylko tych kilka osbo ktore sie szybko nudza

Gdyby sprowadzić wątki tylko do merytorycznej esencji to po dwóch latach nie było by po co tu zaglądać.

niekoniecznie, stale cos sie dzieje, a zaczales od tego ze ludzie sa na roznym poziomie ...wiec rozni znajduja rozne rzeczy.

Ale dziekuje za probe rozmowy o meritum - stanowisko rozumiem choc nie podzielam.

Zaczynają się rozmowy egzystencjonalne, a kilku bardziej rozemocjonowanych szykuje się do bójki...
Ja się zmywam. Tu nie ma miejsca dla kobiet (oczywiście tych przyzwoitych ;)).

Nie rob tego bo w tobie min. nadzieja ze te pare osob nie zawlaszczy do konca kazdego tematu (: Ja tu mecze, przyznaje ale ...no jest okazja, i tyle, zaraz przestane.

Nie żebym miał jakieś osobiste porachunki z Tobą.(czysto o sytuację chodzi)
W którymś już wątku stawiasz wniosek o moderację rozumiem ale. ...

OK (: powtarzam - pisze tu tu bo jest okazja, nie ja zaczolem tutaj rozwazania egzystencjalne, o sens itd - ale jest okazja to korzystam.
W innych miejscach nie dziala -tu jest ruch ... niechcem ale muszem (:

A kim ty jestes co ? Emerytowany wojskowy ? Policjant czy komunista ze taki zasadniczy jestes . Witek był komandosem a taki zasadniczy nie był wręcz przeciwnie . Tobie tylko w głowie reguły , paragrafy . Wiesz co idź ty biednemu na łopatę

i to jest wlasnie jeden z tych przykladow - to ze nie na temat to jeszcze osobiscie
nic cie nie powinno to obchodzic jak nie obchodzi mnie kim ty jestes - wystarczajaco juz wiem co sam piszesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra to jedziemy z tym koksem .Trochę poczytałem , dużo pamiętam i ..Mitku do jasnej cholery czy Ty chcesz swoimi postami po godz. 22 .00 wykończyć wszystkich ? .Wtajemniczeni wiedzą o co Kaman . Witek pierwszy się wyłamał ja też myślałem o takim ruchu po tym jak nazwałeś mnie śmieciem .    

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

  • photo-157736.png?_r=0
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 9549 postów
  • Na forum od: 11.2007
4820
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 27 czerwiec 2015 - 22:50

tomal, dnia 27 Cze 2015 - 22:35, napisał:snapback.png

 

 

No i mamy godz 22.50 i takie właśnie teksty lecą . Mitek nawet tego nie komentuj .... tego śmiecia ci nie zapomnę .Jak masz ochotę ustaw gs na warsztaty , przyjadę i pokażę Ci kto jest śmieciem 

 

Cześć

Czy mam opisać całą sytuację i na jakie Twoje działanie ten post był odpowiedzią czy sobie darujemy?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...