Skocz do zawartości

Gopass - wyjazdy na narty na Słowację (ośrodki TMR)


MajorSki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od dwóch dni jestem posiadaczem Gopass'a sezonówki i mam zamiar go używać, ale nie jeżdżę po żlebach. Czasem zbaczam z nartostrady, ale raczej tylko przytrasowo i przywyciągowo.

                                                                    Pozdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni jestem posiadaczem Gopass'a sezonówki i mam zamiar go używać, ale nie jeżdżę po żlebach. Czasem zbaczam z nartostrady, ale raczej tylko przytrasowo i przywyciągowo.

                                                                    Pozdr. 

Spoko po trasie też jeżdżę szczególnie na początku sezonu, żeby się rozjeździć, oraz jak są gorsze warunki lawinowe :)

Mam nadzieję, że ten temat będzie służył wymianie informacji i ugadywaniu się na wspólne weekendowe wyjazdy albo spotkania na miejscu :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także posiadam karnet sezonowy. Jestem bez transportu więc chętnie dołączę na wyjazdy jednodniowe w sezonie (z Nowego Sącza/Krakowa). Jeżdżę raczej po trasach, chociaż od tamtego sezonu posiadam narty fr, więc czasem może ich też użyję :)

PS.1 Miałem właśnie zakładać podobny temat  ;)

PS.2 Nowości na Chopoku na nadchodzący sezon http://www.jasna.sk/...zony-2015-2016/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także posiadam karnet sezonowy.

Da się jeszcze kupić taki karnet w sensownej cenie? Byłem na stronie Jasnej, ale trudno tam znaleźć inne ceny niż karnetów krótkoterminowych.

Jak działa go-pass? Rozumiem, że to rodzaj karty/członkostwa pozwalającego na zniżkowe zakupy karnetów przez net?

 

EDYTA

zdaje się, że znalazłem karnet sezonowy za 250E i wersję z aquaparkami za 300E

http://www.jasna.sk/...son-pass-vol-2/

Oferta ważna do końca miesiąca.

 

Pytania (MajorSki, Dany): czy można się z Wami zabierać na Chopok?

Jeżeli tak to: jak często zamierzacie jeździć, na ile dni, tylko w weekendy czy też w ciągu tygodnia? Przewidywany koszt przejazdu i noclegu?

O której startujecie ze swojego miasta - musiałbym dojeżdżać na miejsce wyjazdu z Wawy (jak najbardziej wykonalne, nie mam z tym kłopotu).

 

 

MajorSki - jeżdżę na snowboardzie (ze wszystkimi plusami i minusami tego sprzetu) nie mam ABC lawinowego (na razie), nie pcham się w żleby (na razie). Za to najlepsza trasa dla mnie na Chopoku to Spravodliwa Mogus i potem długi leśny odcinek aż do snowparku. Ogólnie staram się jeździć przytrasowo po lesie.

 

Czy ktoś z Warszawiaków miałby miałby ochotę na wspólne sezonowe wyjazdy?

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jeszcze kupić taki karnet w sensownej cenie? Byłem na stronie Jasnej, ale trudno tam znaleźć inne ceny niż karnetów krótkoterminowych.

Jak działa go-pass? Rozumiem, że to rodzaj karty/członkostwa pozwalającego na zniżkowe zakupy karnetów przez net?

 

EDYTA

zdaje się, że znalazłem karnet sezonowy za 250E i wersję z aquaparkami za 300E

http://www.jasna.sk/...son-pass-vol-2/

Oferta ważna do końca miesiąca.

 

Pytania (MajorSki, Dany): czy można się z Wami zabierać na Chopok?

Jeżeli tak to: jak często zamierzacie jeździć, na ile dni, tylko w weekendy czy też w ciągu tygodnia? Przewidywany koszt przejazdu i noclegu?

O której startujecie ze swojego miasta - musiałbym dojeżdżać na miejsce wyjazdu z Wawy (jak najbardziej wykonalne, nie mam z tym kłopotu).

 

 

MajorSki - jeżdżę na snowboardzie (ze wszystkimi plusami i minusami tego sprzetu) nie mam ABC lawinowego (na razie), nie pcham się w żleby (na razie). Za to najlepsza trasa dla mnie na Chopoku to Spravodliwa Mogus i potem długi leśny odcinek aż do snowparku. Ogólnie staram się jeździć przytrasowo po lesie.

 

Czy ktoś z Warszawiaków miałby miałby ochotę na wspólne sezonowe wyjazdy?

 

Piotr

Da się... ostateczny termin jest do 31.10.2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja nie mogę zakupić .... Tzn wszystko ok płatność kartą potem wpisuję kod 3DSecure i otrzymuje komunikat:

Invalid request. MPI cannot process, errid 119991194351

I tak z 2 kart z różnych bankow

Jakiś pomysl co z tym zrobic

Hmm nie mam pojęcia... może jest to związane z kontem walutowym lub jego brakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogół banki pozwalają na trzy transakcje kartą bez 3D Secure. Następne transakcje musza już być za pośrednictwem tej usługi. Jeśli nie wykorzystałeś tych trzech razy spróbuj bez. Jeśli je wykorzystałeś to skontaktuj się z bankiem, bo tą usługę trzeba chyba zamówić. Jeśli nieprzejdzie skontaktuj się z bankiem. Czasu jeszcze masz od groma.

                                                                                                                                            Easy does it.

                                                                                                        Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem kartą Visa z konta w pln. jakiś tydzień temu i nie było problemów (tyle, że przeliczyli mi E po 4.47pln. co jest trochę przegięciem). Do konta w E nie trzymam karty bo każą sobie za nią płacić miesięcznie kilka zł. Na info. z Gopass'a za bardzo nie licz. Dzwoniłem do nich, bo chciałem zapłacić przelewem z konta w E. Pani była mocno zdezorientowana i nie bardzo widziała co mi odpowiedzieć.  Raczej zawinił bank. Ale spoko - zdążysz spokojnie. Nawet jak zapłacisz w ostatniej godzinie to działa. Najwyżej wydrukujesz sobie "kartę tymczasową", którą dostaniesz w mail'u zaraz po transakcji.

                                                                                Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzałem żebyś na infolinię za bardzo nie liczył bo nie ma tam nikogo kompetentnego. Najprostsze wytłumaczenie może być takie: jak pamiętam Oni akceptują tylko Visa i Master Card. Jeśli płaciłeś którąś z nich, to niezależnie od waluty w jakiej są rozliczane te karty płatność ma przejść. Jeśli użyłeś np. AmericanExpres to system mógł transakcję odrzucić. Niezręczne również jest to, że nie można zapłacić przelewem. Ja chciałem, ale nie znalazłem takiej ścieżki.

                                                                                        Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z założeniem konta/kartą gopass?

Trafiłem na tą stronę:

https://www.gopass.sk/PL/rejestracja

1. rejestruję się

2. płacę 2E kartą

3. ??? muszą mi przysłać kartę gopass zanim kupię sezonówkę? Czy wystarczy mi założone konto?

Wystarczy chyba założone konto.
Kartę można kupić przy okazji kupowania sezonówki.

Ja kupowałem w kwietniu po założeniu konta w e-sklepie. Opłatę za kartę (2E) doliczyli do karnetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Pawel91. Rejestrujesz się, płacisz 2E i za chwilę masz już "tymczasowy Gopass", który sobie możesz wydrukować. Potem na niego (lub równocześnie z rejestracją) kupujesz Karnet. Ja dostałem plastik pocztą po 5 dniach. Jeśli do chwili wyjazdu byś go jeszcze nie dostał, to zabierasz ten wydrukowany tymczasowy. Z nim idziesz do kasy i tam dostajesz resztę. Jak dostaniesz plastik pocztą to już nie musisz iść do kasy tylko prosto, jak Oni to ładnie określają: do turnikietu i do gondolki. Reszta już w twoich nogach!

                                               Pozdr.

 

Ps. zapomniał bym: jak byś chciał kupić sezonówkę, to przygotuj sobie jakieś swoje zdjęcie na nośniku cyfrowym (najlepiej jak do dokumentu), bo będą tego chcieli. Na karcie Gopass potem tego nie ma, ale trzymają w systemie do ewentualnej identyfikacji pacjenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem właśnie na program lojalnościowy dla posiadaczy akcji TMR.

http://www.tmr.sk/klub-akcjonariuszy-/

Ich akcje kosztują dzisiaj 100 zł sztuka.

Niestety, jak zwykle ;), termin zakupu pozwalający na skorzystanie z programu upływa 31.10.2015.

Korzyści klubu akcjonariuszy Ilość akcji Bonusy 25 6 wejść 40 12 wejść 80 25 wejść 130 1 x bilet sezonowy 250 2 x bilet sezonowy 500 VIP więcej informacji 750 VIP GOLD więcej informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało mi się uzupełnić sezonówkę na tę zimę (pierwszą ratę zapłaciłem i pierwsze 3 dni jazdy jazdy odbyłem w kwietniu).

  1. Uwaga ogólna - nie odkładajcie zakupu na ostatni dzień. Trzeba mieć margines choć 2 dni roboczych na korespondencję z GoPassem i ewentualne przelewy z banku do banku, bo nie zawsze wszystko idzie jak po maśle.
  2. Wygląda na to, że czipową kartą Visa PKO BP nie można płacić, a też czipową Visa Inteligo można.
  3. Jak Wam odrzuci płatność, bo karta się GoPassowi nie podoba, to Wasze zamówienie jest w koszyku (prawy górny róg ekranu)

Do zobaczenia na Chopoku, Łomnicy i w Szczyrbskim Plesie... :)

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i karnecik zakupiony :)

Po pewnych problemach z dwoma kartami transakcja dokonana kartą z alior kantor

Mi system przyjął od razu przelew z karty euro AliorSync/Tmobile. Karta/konto specjalnie do zakupów internetowych, na co dzień puste.

 

Pytanie - mam kupić karnet dla kumpeli płacąc swoją kartą euro. Pytanie co lepsze - założyć jej konto gopass i kupić karnet płacąc swoją kartą euro? Nie widziałem przy płaceniu opcji podania nazwiska - system nie odrzuci przelewu widząc innego posiadacza konta gopass i posiadacza karty?

Druga opcja - dodać ją do swojego konta gopass. Nie chcę jednak "zjadać" jej punktów promocyjnych, które się za coś tam dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na karnecie nie ma Vielkiej Raczy? Kieyds chyba byla, sporo wiecej bylo jakis co nawet nie znam, Ruzemberk, Donovaly chyba?

 

Myslisz Slovakia Super Skipass i oferą Gopass (tylko ośrodki TMR)

Przez to moim skromnym zdaniem jak miałbym kupić sezonowy gopass za 250 eu to wolałbym za 350 eu mieć:  Velką Raczę + Vratną + Donovaly + Ruzomberok oczywiście + Jasna + Łominica + Strbske Pleso :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz Slovakia Super Skipass i oferą Gopass (tylko ośrodki TMR)

Przez to moim skromnym zdaniem jak miałbym kupić sezonowy gopass za 250 eu to wolałbym za 350 eu mieć:  Velką Raczę + Vratną + Donovaly + Ruzomberok oczywiście + Jasna + Łominica + Strbske Pleso :)

Teraz to piszesz??? Teraz????

;) ;) ;)

sekundę temu kupiłem Gopass/sezonówkę TMR

 

EDIT

nie mogę nigdzie znaleźć w sieci strony, gdzie można kupić Slovakia Super Skipass. Tylko się o nim pisze. Jakiś link?

 

Niestety, znalazłem info małymi literami na stronie Donovaly: Slovakia Super Skipasy sa v sezóne 2015/2016 NEPREDÁVAJÚ!

 

Nie wiem, czy dotyczy to tylko Donovaly, ale raczej nie, wycofali tą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...