Skocz do zawartości

Jakim autem na narty?


kordiankw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wrzucacie tu jakieś monstra a prawdziwemu narciarzowi potrzebne jest pojemne i bezpieczne kombi, w którym spokojnie zmieści sprzęt i rodzinę. Dobrze by był to samochód niezawodny Np. japoński i żeby posiadał różne elektroniczne sytemy kontroli jazdy. Ważne jest by napęd pozwalał również na sprawne poruszanie się po zaśnieżonych drogach.

 

Poniżej mamy przykład praktyczengo auta, które okazuje się pomocne, nawet gdy kierowca nie umie znaleźć dobrego miesjca na ośnieżonym parkingu.

....

07_l.jpg

 

 

 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 lat później...
W dniu 7.11.2015 o 00:58, Spiochu napisał:

Wrzucacie tu jakieś monstra a prawdziwemu narciarzowi potrzebne jest pojemne i bezpieczne kombi, w którym spokojnie zmieści sprzęt i rodzinę. Dobrze by był to samochód niezawodny Np. japoński i żeby posiadał różne elektroniczne sytemy kontroli jazdy. Ważne jest by napęd pozwalał również na sprawne poruszanie się po zaśnieżonych drogach.

 

Poniżej mamy przykład praktyczengo auta, które okazuje się pomocne, nawet gdy kierowca nie umie znaleźć dobrego miesjca na ośnieżonym parkingu.

....

http://www.carview.co.jp/magazine/photo_impression/2006/mitsubishi_evo9/images/07_l.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Racja może być niemieckie kombi? Na pewno nie seicento, szybciej limuzyna https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/byly-ochroniarz-beaty-szydlo-zdradza-szczegoly-wypadku-sprzed-czterech-lat/cqb5316,79cfc278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
3 godziny temu, mig napisał:

Nada się? Po 150 km podoba mi się minimalistyczne wnętrze i solidny nadmiar mocy a specjalnie dla starr-a -symulacja dzwiekowa silnika 911tki lub testarossa.... 

Nie, nie kupiłem ale mogę jeszcze kilka dni poużywać... ;-))20230630_155709.thumb.jpg.86b835f438ca2d940d6e514de24f3fce.jpg20230630_155608.thumb.jpg.074bc2d600011af0dfcf61edf5d15d24.jpg20230630_155551.thumb.jpg.4cbdb54d3b5cc60bcb952b028c066997.jpg

Jeździłem czymś takim. 5 sek do 100km/godz, cisza w środku, tylko szum opon i przy wyższych prędkościach - wiatru.

Znajomy przewiózł mnie swoją Teslą "3", przyśpieszenie do 100 km/godz w jakieś 3 sek -> po raz pierwszy krew zaczęła mocniej napływać do głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Wszystko fajnie, ale póki co to samochody elektryczne takie jak ten „Twój” Michale wożą same siebie. Mały miejski elektryk ma sens. Takie 2,5 T kloce żadnego. Bardzo drogie, ślad węglowy wyprodukowania jak stąd do Kamczatki, nie mówiąc już o kosztach utylizacji. Koszty zakupu zwrócą się po milionie kilometrów. Ale fajny gadget.

pozdrawiam

Edytowane przez Marcos73
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, grimson napisał:

Jeździłem czymś takim. 5 sek do 100km/godz, cisza w środku, tylko szum opon i przy wyższych prędkościach - wiatru.

Znajomy przewiózł mnie swoją Teslą "3", przyśpieszenie do 100 km/godz w jakieś 3 sek -> po raz pierwszy krew zaczęła mocniej napływać do głowy...

Cześć

Ile razy można tak przyspieszyć? Kiedy aku zaczyna się grzać?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...