Skocz do zawartości

30.04-03.05 Majówka w Tyrolu wyjazd z Gdyni, Bydgoszczy, Poznania, Krakowa


jaro323

Rekomendowane odpowiedzi

No to Krzychu, pogodę zaklepuj i w sobotę się meldujemy :D

 

Misiek do zobaczenia w Austrii ;)

...bo włóczęgostwo w Szwajcarii nie jest chyba mile widziane :) Śpieszę donieść, że w Ischgl bajka trwa nadal, śniegu ciągle moc, jest słońce a dziś nawet niektórzy narzekali że za twardo z rana ;) Wybieramy się znów w najbliższy weekend (16-19.04): zarówno z Trójmiasta jak i z Krakowa są jeszcze miejsca, ....żal nie skorzystać, zapraszamy :) Pod linkiem albumik z ostatniej niedzieli w SFL: https://www.facebook...157637114284817 www.facebook.com/skibuscompl

 

U mnie już brak miejsc na najbliższy wyjazd - chętnych zapraszam na zamknięcie sezonu podczas majówki którą najprawdopodobniej  spędzimy na dwóch lodowcach.

Startujemy z Gdyni w piątek 29.04 i na nartach spędzimy cztery dni.

Trasa przez PL do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej, Jaro, urlop zatwierdzony wiec wbijam :D - masz juz jakis konkretny plan na majowke ? Gdzie sie zatem mam w sobote zameldowac ?

 
Ekhmm pewnie standardowo zadzwonię z informacją w piątek wieczorem :)
Wstępnie celujemy w lodowiec Soelden lub Pitztal - ewentualnie jakiś mix tych dwóch miejsc.
Na ostatnim wyjeżdzie śniegu dopadało tak że wszędzie będzie bombastycznie.
 
 

Jarku!
 
Dziękujemy za sympatyczny 4 dniowy urlop rodzinny ​16-19.04.2016. Był bardzo udany i trochę męczący, ale miło męczący. Pogoda nam dopisała. Z pewnością skorzystamy z oferty w przyszłym sezonie!
A karkówkę Twojej żony możemy jeść każdego dnia.
Do zobaczenia!

 
 Super że się zdecydowaliście i że się Wam podobało.
Dzieciaki fajnie spędzały czas, my również świetnie się bawiliśmy zarówno na stoku jak po nartach.
Do zobaczenia w przyszłym sezonie !!

 

Czy jest szansa na 3 osoby (rodzice z nastolatką) z Poznania na majówkę. Jeśli tak poproszę info o warunkach.
 
Wiktor


Wygląda na to że mam ostatnie trzy miejsca wolne na majówkowy wyjazd tak że zapraszam. Kilka osób podpytuje więc nie gwarantuję do kiedy te miejsca będą czekały.
Wiadomo kto pierwszy ten lepszy.
Szersze info o wyjeździe podesłałem na priv
Przypominam - wyjeżdżamy w piątek 29.04 po południu /wieczorem, nartujemy cztery dni do wtorku włącznie (30.04 - 03.05) i po nartach wracamy do PL.
Z Gdyni startujemy około godź 17-18 , Poznań mijamy 21-22.
W przypadku gdy zostaniemy tylko w Soelden koszt karnetów wyniesie jedyne 128 eur !!!
 

Jarek, karkówka robi furorę. Ty powinieneś branżę zmienić!! :D



Widzisz pewnie nie wspominałem że dawno temu byłem szefem kuchni ? Zamiłowanie do dobrego jedzenia pozostało mi do dzisiaj. Spagetti bolognese które przywożę jest również rewelacyjne :)

Dobra koniec plotek ploteczek pora wrzucić kilka fotek z ostatniego wyjazdu na którym to tradycyjnie jak co roku w połowie kwietnia zostalismy obdarowani świeżą dostawą białego.
Sporo rodaków z forum i nie tylko w tym czasie nartowało w Ischgl - na pewno wszyscy cieszyli się z takiej niespodzianki w tym terminie.
DSC05366.JPG DSC05367.JPG DSC05371.JPG
DSC05379.JPG DSC05388.JPG DSC05406.JPG
DSC05411.JPG DSC05428.JPG DSC05429.JPG
DSC05449.JPG DSC05458.JPG DSC05459.JPG
DSC05461.JPG DSC05463.JPG DSC05464.JPG
DSC05466.JPG DSC05471.JPG DSC05482.JPG
DSC05484.JPG DSC05447.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ekhmm pewnie standardowo zadzwonię z informacją w piątek wieczorem :)
Wstępnie celujemy w lodowiec Soelden lub Pitztal - ewentualnie jakiś mix tych dwóch miejsc.
Na ostatnim wyjeżdzie śniegu dopadało tak że wszędzie będzie bombastycznie.
 attachicon.gifDSC05366.JPGattachicon.gifDSC05367.JPGattachicon.gifDSC05371.JPG
attachicon.gifDSC05379.JPGattachicon.gifDSC05388.JPGattachicon.gifDSC05406.JPG

 

Hej, Jaro, wez jeszcze tylko taka pogode jak na pow. zdjeciach na majowke zamow! Bo z tego co widze na Bergfex, to zima w Tyrolu w pelni, temp. -17/-6 i opady sniegu a ja juz letnie opony zalozylem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Jaro, wez jeszcze tylko taka pogode jak na pow. zdjeciach na majowke zamow! Bo z tego co widze na Bergfex, to zima w Tyrolu w pelni, temp. -17/-6 i opady sniegu a ja juz letnie opony zalozylem :-)

Pogoda ma być wyśmienita, zobacz ilość godzin słonecznych:

https://www.soelden....vorschau-winter

 

i do zobaczenia na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ma być wyśmienita, zobacz ilość godzin słonecznych:

https://www.soelden....vorschau-winter

 

i do zobaczenia na miejscu

 

.... i Byla !! Znow uzylem zbyt slabego kremu z filtrem :-(  i teraz skora mi na twarzy zlazi. To bylo swietne zwienczenie sezonu. Dzieki i do zobaczenia na jesieni!!

 

P.S. : Moruniek - czekamy na zdjecia !

 

Pozdroofka

HSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za wspaniały wyjazd i dobrą zabawę (zrobiło się z tego małe Skisafari: Solden, Pitztal, Ischgl). Jarek jako organizator sprawdza się wyśmienicie, choć byłem z nim pierwszy raz (namówiony przez kolegów z forum) to na pewno nie ostatni. Jedzeniem nas rozpieszczał, spełniał zachcianki grupy (co do ośrodków na których chcieliśmy jeździć, godziny powrotu, wyjazdów itp.).

 

Pogoda jaka była widać na poniższych zdjęciach. Resztę zdjęć, zgodnie z obietnicą wystawię na ftp-a (dla uczestników wyjazdu).  DSC_8284.jpg

 

DSC_8249.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...