Skocz do zawartości

Südtirol Gardenissima 2016


scatman_wawa

Rekomendowane odpowiedzi

No to ruszyły zapisy :) Ciekawe ilu z zacnych piszących narciarzy się zapisze może warto zamiast pisać - pojeździć w zacnym gronie :) http://www.gardeniss.../enrolment.html

 

To brzmi jak pozwolenie na pisanie pod warunkiem zaliczenia Gardenissimy.

 

Mnie interesują inne zawody.

Mistrzostwa Polski Amatorów PZN w SL.

Mogę pisać czy nie?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gardenissima to niewątpliwie fajna impreza.

Nie musi jednak kręcić każdego.

Nie wszystkich podnieca taki trochę zjazd na krechę na wytrzymałość.

 

Ja np. preferuję zawody na krótszych odcinkach ze zdecydowanie większym zaangażowaniem umiejętności technicznych decydujących o końcowym wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gardenissima to niewątpliwie fajna impreza.

Nie musi jednak kręcić każdego.

Nie wszystkich podnieca taki trochę zjazd na krechę na wytrzymałość.

 

Ja np. preferuję zawody na krótszych odcinkach ze zdecydowanie większym zaangażowaniem umiejętności technicznych decydujących o końcowym wyniku.

Zapisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tradycyjnie zapowiada się słoneczna pogoda. Na mecie ok. 15 st. na plusie i super impreza. Znaczna reprezentacja z Polski. Póki co - pogoda trochę barowa i miękko ale śniegu pod dostatkiem a nawet aż nadto ;). Kto mógł a nie przyjechał niech żałuje :)

 

Pozdrawiam z klimatycznej Val Gardeny
marioo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście, na Kasprowym wznowili najdłuższy Gigant w Polsce

NO LIMIT Kasprowy, w przyszłym sezonie ma być również

http://skimagazyn.pl...ganta-w-polsce/

http://nolimitkasprowy.pl/

Bardzo fajne zdjęcia z tej imprezy są na stronie którą przytoczyłeś

http://nolimitkasprowy.pl/

Dobrze się je ogląda z tą podłożoną muzyczką.

Dość ciekawe są też wyniki.

 

No i oczywiście życzę powodzenia wszystkim na zawodach w Val Gardenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie zapowiada się słoneczna pogoda. Na mecie ok. 15 st. na plusie i super impreza. Znaczna reprezentacja z Polski. Póki co - pogoda trochę barowa i miękko ale śniegu pod dostatkiem a nawet aż nadto ;). Kto mógł a nie przyjechał niech żałuje :)

 

Pozdrawiam z klimatycznej Val Gardeny
marioo

 Jak bylo w tym roku? Pogoda chyba troche niedopisala i wolniej niz rok temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak bylo w tym roku? Pogoda chyba troche niedopisala i wolniej niz rok temu?

 

Nooo, w tym roku było dosyć ciężko :(. Od początku dolna część trasy była miękka i po pierwszych 2-3 setkach startujących, przy bramkach dziury po pas - w niektórych miejscach wydrapane do czarnego podłoża - bardzo dużo osób wypadało, niektórzy doznawali kontuzji - niestety obsługa często zachowywała się nieprofesjonalnie, przeszkadzając startującym (ukończyło tylko 547 osób  B)).

Ale i tak warto było spróbować :)

Zdjęcia tu.

 

Pozdrawiam

marioo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"""Od początku dolna część trasy była miękka i po pierwszych 2-3 setkach startujących, przy bramkach dziury po pas"""

 

To jest genialne :)

Zwykle po kilkudziesięciu osobach nawet na twardym robią się rynny.

Dla Was, twardzieli dopiero po 2-3 setkach i to przy wysokiej temperaturze !!!

Niby Polacy zwykle narzekają a tu taki optymizm i zrozumienie zabawy.

 

Będę musiał kiedyś spróbować.

Bardzo Wam zazdrościłem.

 

p.s. marioo

Co w kontekście tabeli wyników znaczy: ?

 

"NON PARTITI"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"""Od początku dolna część trasy była miękka i po pierwszych 2-3 setkach startujących, przy bramkach dziury po pas"""

 

To jest genialne :)

Zwykle po kilkudziesięciu osobach nawet na twardym robią się rynny.

Dla Was, twardzieli dopiero po 2-3 setkach i to przy wysokiej temperaturze !!!

Niby Polacy zwykle narzekają a tu taki optymizm i zrozumienie zabawy.

 

Będę musiał kiedyś spróbować.

Bardzo Wam zazdrościłem.

 

p.s. marioo

Co w kontekście tabeli wyników znaczy: ?

 

"NON PARTITI"

 

"Nie wystartowali". Te dziury na dole to jednak trochę niespodzianka, bo generalnie 2/3 trasy (te drugie 2/3) jest raczej płaskie i w poprzednich 2. edycjach w których uczestniczyłem, trasa na dole była zryta ale do spokojnego przejechania (w cieniu zdarzały się oblodzenia). Teraz była naprawdę masakra. O dziwo - góra (pierwsza 1/3-1/4), pomimo pełnego wystawienia na słońce nawet dla numeru 548 (ja) była całkiem przyjemna do jazdy - wręcz trochę mam do siebie żal za zbyt asekuracyjną jazdę ale nie spodziewałem się tego co mnie czeka na dole i oszczędzałem siły żeby tam szybciej i niżej pojechać.

 

Pozdrawiam

marioo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wystartowali". Te dziury na dole to jednak trochę niespodzianka, bo generalnie 2/3 trasy (te drugie 2/3) jest raczej płaskie i w poprzednich 2. edycjach w których uczestniczyłem, trasa na dole była zryta ale do spokojnego przejechania (w cieniu zdarzały się oblodzenia). Teraz była naprawdę masakra. O dziwo - góra (pierwsza 1/3-1/4), pomimo pełnego wystawienia na słońce nawet dla numeru 548 (ja) była całkiem przyjemna do jazdy - wręcz trochę mam do siebie żal za zbyt asekuracyjną jazdę ale nie spodziewałem się tego co mnie czeka na dole i oszczędzałem siły żeby tam szybciej i niżej pojechać.

 

Pozdrawiam

marioo

Czyli bylo bardziej miekko niz rok temu? Bo faktycznie w poprzedniej edycji trasa byla swietnie przygotowana jak na ilosc startujacych. Wygrales w parze:D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bylo bardziej miekko niz rok temu? Bo faktycznie w poprzedniej edycji trasa byla swietnie przygotowana jak na ilosc startujacych. Wygrales w parze:D???

 

Było BARDZO miękko (rok temu to żywy lód w porównaniu z tym :)), już przy oglądaniu trasy o 7.00 na dole były głębokie bruzdy (nie wiem dlaczego wiele osób jedzie normalnie po bramkach a nie z boku :( ) bo temperatura - plus kilka stopni. Mój "czerwony" sparingpartner wyprzedził mnie tuż za knajpą (na połączeniu tras) bo miałem info że tuż przy końcówce ścianki na "niebieskiej" trasie powstały niebezpieczne, mało widoczne poprzeczne muldy więc tam trochę zwolniłem ale tego nie żałuję bo gość był na podobnym poziomie i resztę pojechałem tuż za nim - za to miałem lepszy wgląd w ukształtowanie (i zmiany ;)) terenu. Obawiam się, że gdybym go nie puścił przodem, koniec końców - dojechałbym z gorszym czasem, chociaż gdybym się bardziej przyłożył na "ściance" to kto wie... :)

 

Pozdrawiam

marioo

 

PS. Marzy mi się, żeby kiedyś wystartowało z kilkadziesiąt osób ze SF - taka integracja z zakończeniem sezonu (dla niektórych ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...